'FC Barcelona en Man City vinden akkoord over wintertransfer'

626
'FC Barcelona en Man City vinden akkoord over wintertransfer'

Bij FC Barcelona lopen ze niet over van de kwaliteit. Vooral vooraan mag er wel wat kwaliteit bij. El Mundo Deportivo en Marca weten dat Barça en Manchester City bijna een akkoord hebben over een wintertransfer. Het gaat wellicht om een huurdeal.


Manchester City laat Ferran Torres naar Barcelona verkassen. De 21-jarige rechteraanvaller zal meer dan waarschijnlijk op huurbasis naar Camp Nou verhuizen. Bij Manchester City had hij weinig uitzicht op speelkansen. De speler is momenteel out met een botbreuk in de rechtervoet en zal vanaf januari weer fit zijn. Torres was voor zijn blessure geen vaste waarde onder Pep Guardiola.

Sterk bij Spanje

In 522 minuten kwam hij dit seizoen toch tot 3 goals en 1 assist. Manchester City betaalde in de zomer van 2020 nog 23 miljoen euro om de talentvolle Spanjaard weg te halen bij Valencia. Zijn eerste seizoen in Engeland was zeker geen mislukking. Torres scoorde 13 goals en leverde 3 assists af in 36 wedstrijden. Het is dan toch een kleine verrassing dat City hem naar Barcelona laat vertrekken.

Torres is indien fit ook een vaste waarde bij het Spanje van Luis Enrique. Met 12 doelpunten en 1 assist in 22 wedstrijden zijn de cijfers dik in orde. Torres speelde een goed EK, waar Spanje het tot de halve finales schopte. In zes wedstrijden trof hij er twee keer raak en zorgde hij voor één assist. Bij Barcelona zal Xavi Hernandez alvast tevreden zijn met de talentvolle Spanjaard. Hij wordt na Dani Alves dus de tweede winteraanwinst voor de Catalanen, die door hun financiële status geen dure miljoenentransfers kunnen afronden.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Een toptransfer voor Barça?

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

1
1
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

13
13
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

3
3
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

21
21
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

16
16
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

174
174
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

138
138
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

105
105
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

72
72
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

114
114
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

270
270
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

181
181
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

450
450
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

295
295
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171

Meer sportnieuws