'FC Barcelona en Man City vinden akkoord over wintertransfer'

626 stemmen
'FC Barcelona en Man City vinden akkoord over wintertransfer'

Bij FC Barcelona lopen ze niet over van de kwaliteit. Vooral vooraan mag er wel wat kwaliteit bij. El Mundo Deportivo en Marca weten dat Barça en Manchester City bijna een akkoord hebben over een wintertransfer. Het gaat wellicht om een huurdeal.


Manchester City laat Ferran Torres naar Barcelona verkassen. De 21-jarige rechteraanvaller zal meer dan waarschijnlijk op huurbasis naar Camp Nou verhuizen. Bij Manchester City had hij weinig uitzicht op speelkansen. De speler is momenteel out met een botbreuk in de rechtervoet en zal vanaf januari weer fit zijn. Torres was voor zijn blessure geen vaste waarde onder Pep Guardiola.

Sterk bij Spanje

In 522 minuten kwam hij dit seizoen toch tot 3 goals en 1 assist. Manchester City betaalde in de zomer van 2020 nog 23 miljoen euro om de talentvolle Spanjaard weg te halen bij Valencia. Zijn eerste seizoen in Engeland was zeker geen mislukking. Torres scoorde 13 goals en leverde 3 assists af in 36 wedstrijden. Het is dan toch een kleine verrassing dat City hem naar Barcelona laat vertrekken.

Torres is indien fit ook een vaste waarde bij het Spanje van Luis Enrique. Met 12 doelpunten en 1 assist in 22 wedstrijden zijn de cijfers dik in orde. Torres speelde een goed EK, waar Spanje het tot de halve finales schopte. In zes wedstrijden trof hij er twee keer raak en zorgde hij voor één assist. Bij Barcelona zal Xavi Hernandez alvast tevreden zijn met de talentvolle Spanjaard. Hij wordt na Dani Alves dus de tweede winteraanwinst voor de Catalanen, die door hun financiële status geen dure miljoenentransfers kunnen afronden.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

🚀

Een toptransfer voor Barça?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

40
40
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

154
154
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

60
60
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

194
194
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

41
41
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

44
44
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

123
123
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

132
132
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

77
77
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

164
164
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

146
146
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

181
181
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

408
408
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

273
273
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

78
78
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

872
872
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

515
515
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

571
571
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

395
395
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

721
721
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

354
354
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

553
553

Meer sportnieuws