Clement sneert naar de media en heeft begrip voor de fans

door
Clement sneert naar de media en heeft begrip voor de fans

Club Brugge staat gedeeld tweede, zit nog in de Beker van België en heeft nog een kleine kans op Europese overwintering. Toch krijgt Philippe Clement de volle laag. De coach sprak kort, een twaalftal minuten, met de media.


Een fitte kern: “"Er zijn geen extra blessures bijgekomen. Ruben Providence en Nick Shinton zijn de enige twee die niet beschikbaar zijn."

De dreun van Leipzig: "We hebben een evaluatie gemaakt van het verhaal. We hebben de lat heel hoog gelegd met te gaan voor een titel, beker én een mooi Europees verhaal. Die loting was een tegenvaller en iedereen verwachtte een 0 op 18. We leverden goede prestaties en pakten vier punten. In deze partij zijn we overpowered door Leipzig, maar je moet ook rekening houden met die kwaliteiten van de tegenstander. Dat verhaal is nu echter afgesloten, want er is al genoeg over gezegd en geschreven."

De match tegen Genk: “Het is een heel belangrijke partij voor ons. We kunnen een rechtstreekse tegenstander op 9 punten zetten, of op 6 houden, wat een grote uitdaging is. Genk is één van de ploegen met de meeste kwaliteiten in België.”

De mindere periode: “Het is niet zo dramatisch als iedereen er nu van maakt. We hebben een aantal momenten niet gepakt, zoals thuis tegen Standard. We speelden zwak in de eerste helft tegen Mechelen en speelden veel beter in de tweede helft. Dan was er Leipzig, een ploeg die in België altijd kampioen speelt. Je moet alles in zijn context plaatsen."

De toenemende druk: "Die druk is er voor elke coach. Er is al veel over heel wat trainers geschreven. Ik ben al gelukkig dat ik in vijf jaar nu pas onder druk sta volgens jullie. Ik lees nu weinig media, want dat is de beste manier. Ik doe dat ook niet in euforische momenten. Ik ga niet mee in die hoogtes en laagtes, dat is jullie sector. Dat is hetgene wat het beste verkoopt voor de pers. Als coach moet je naar het grote verhaal kijken. We moeten op de korte en lange termijn denken, en we gaan verder op de weg die we de afgelopen jaren zijn ingegaan. We gaan nu iets meer op de korte termijn moeten denken, dat klopt. De kritiek van de fans? Dat is logisch als supporter, want je leeft als fan ook van emotie. En dat moet ook. Als coach kijk je daar anders naar."

 

LEES OOK: Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Gaat Club winnen in Genk?

Meest recent

Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

4
4
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

35
35
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

49
49
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

59
59
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

32
32
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

29
29
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

68
68
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

125
125
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

134
134
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

42
42
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

266
266
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

96
96
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

106
106
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

163
163
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

75
75
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

387
387
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

172
172
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

486
486
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

124
124
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

112
112
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

312
312
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

412
412
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

421
421

Meer sportnieuws