Clement sneert naar de media en heeft begrip voor de fans

door
Clement sneert naar de media en heeft begrip voor de fans

Club Brugge staat gedeeld tweede, zit nog in de Beker van België en heeft nog een kleine kans op Europese overwintering. Toch krijgt Philippe Clement de volle laag. De coach sprak kort, een twaalftal minuten, met de media.


Een fitte kern: “"Er zijn geen extra blessures bijgekomen. Ruben Providence en Nick Shinton zijn de enige twee die niet beschikbaar zijn."

De dreun van Leipzig: "We hebben een evaluatie gemaakt van het verhaal. We hebben de lat heel hoog gelegd met te gaan voor een titel, beker én een mooi Europees verhaal. Die loting was een tegenvaller en iedereen verwachtte een 0 op 18. We leverden goede prestaties en pakten vier punten. In deze partij zijn we overpowered door Leipzig, maar je moet ook rekening houden met die kwaliteiten van de tegenstander. Dat verhaal is nu echter afgesloten, want er is al genoeg over gezegd en geschreven."

De match tegen Genk: “Het is een heel belangrijke partij voor ons. We kunnen een rechtstreekse tegenstander op 9 punten zetten, of op 6 houden, wat een grote uitdaging is. Genk is één van de ploegen met de meeste kwaliteiten in België.”

De mindere periode: “Het is niet zo dramatisch als iedereen er nu van maakt. We hebben een aantal momenten niet gepakt, zoals thuis tegen Standard. We speelden zwak in de eerste helft tegen Mechelen en speelden veel beter in de tweede helft. Dan was er Leipzig, een ploeg die in België altijd kampioen speelt. Je moet alles in zijn context plaatsen."

De toenemende druk: "Die druk is er voor elke coach. Er is al veel over heel wat trainers geschreven. Ik ben al gelukkig dat ik in vijf jaar nu pas onder druk sta volgens jullie. Ik lees nu weinig media, want dat is de beste manier. Ik doe dat ook niet in euforische momenten. Ik ga niet mee in die hoogtes en laagtes, dat is jullie sector. Dat is hetgene wat het beste verkoopt voor de pers. Als coach moet je naar het grote verhaal kijken. We moeten op de korte en lange termijn denken, en we gaan verder op de weg die we de afgelopen jaren zijn ingegaan. We gaan nu iets meer op de korte termijn moeten denken, dat klopt. De kritiek van de fans? Dat is logisch als supporter, want je leeft als fan ook van emotie. En dat moet ook. Als coach kijk je daar anders naar."

 

LEES OOK: 'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Gaat Club winnen in Genk?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

84
84
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

92
92
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

263
263
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

389
389
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

309
309
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

148
148
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

554
554
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

335
335
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

390
390
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

216
216
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

350
350
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

277
277
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws