Clement sneert naar de media en heeft begrip voor de fans

372 stemmen
Clement sneert naar de media en heeft begrip voor de fans

Club Brugge staat gedeeld tweede, zit nog in de Beker van België en heeft nog een kleine kans op Europese overwintering. Toch krijgt Philippe Clement de volle laag. De coach sprak kort, een twaalftal minuten, met de media.


Een fitte kern: “"Er zijn geen extra blessures bijgekomen. Ruben Providence en Nick Shinton zijn de enige twee die niet beschikbaar zijn."

De dreun van Leipzig: "We hebben een evaluatie gemaakt van het verhaal. We hebben de lat heel hoog gelegd met te gaan voor een titel, beker én een mooi Europees verhaal. Die loting was een tegenvaller en iedereen verwachtte een 0 op 18. We leverden goede prestaties en pakten vier punten. In deze partij zijn we overpowered door Leipzig, maar je moet ook rekening houden met die kwaliteiten van de tegenstander. Dat verhaal is nu echter afgesloten, want er is al genoeg over gezegd en geschreven."

De match tegen Genk: “Het is een heel belangrijke partij voor ons. We kunnen een rechtstreekse tegenstander op 9 punten zetten, of op 6 houden, wat een grote uitdaging is. Genk is één van de ploegen met de meeste kwaliteiten in België.”

De mindere periode: “Het is niet zo dramatisch als iedereen er nu van maakt. We hebben een aantal momenten niet gepakt, zoals thuis tegen Standard. We speelden zwak in de eerste helft tegen Mechelen en speelden veel beter in de tweede helft. Dan was er Leipzig, een ploeg die in België altijd kampioen speelt. Je moet alles in zijn context plaatsen."

De toenemende druk: "Die druk is er voor elke coach. Er is al veel over heel wat trainers geschreven. Ik ben al gelukkig dat ik in vijf jaar nu pas onder druk sta volgens jullie. Ik lees nu weinig media, want dat is de beste manier. Ik doe dat ook niet in euforische momenten. Ik ga niet mee in die hoogtes en laagtes, dat is jullie sector. Dat is hetgene wat het beste verkoopt voor de pers. Als coach moet je naar het grote verhaal kijken. We moeten op de korte en lange termijn denken, en we gaan verder op de weg die we de afgelopen jaren zijn ingegaan. We gaan nu iets meer op de korte termijn moeten denken, dat klopt. De kritiek van de fans? Dat is logisch als supporter, want je leeft als fan ook van emotie. En dat moet ook. Als coach kijk je daar anders naar."

 

LEES OOK: 'Nieuwe miljoenenklepper Club: toptarget bij beloften gezet'

Gaat Club winnen in Genk?

Meest recent

'Nieuwe miljoenenklepper Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

70
70
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

59
59
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

244
244
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

172
172
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

90
90
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

69
69
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

89
89
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

106
106
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

42
42
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

305
305
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

81
81
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

223
223
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

164
164
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

346
346
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

118
118
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

214
214
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

792
792
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

272
272
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1365
1365
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

253
253
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

90
90
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

244
244
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

385
385
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

360
360

Meer sportnieuws