Union-smaakmaker Undav noemt voorkeur nieuwe club

1521 stemmen
Union-smaakmaker Undav noemt voorkeur nieuwe club

Bij Union SG moeten ze toch stilaan gaan vrezen dat er spelers gaan vertrekken in januari. Eén van de smaakmakers van de ploeg sluit een transfer niet uit. Dat blijkt uit zijn gesprek met La Capitale.


Deniz Undav is op dit moment de beste spits in de Jupiler Pro League. Het is ondenkbaar dat er in januari geen interesse is in de aanvaller. Bij de Brusselaars moeten ze toch vrezen voor een mogelijk vertrek van hun sterkhouder.

Contract tot 2023

"Ik lig nog tot medio 2023 onder contract, maar je weet nooit wat er kan gebeuren”, zegt hij over een mogelijke wintertransfer. “Het maakt mij ook niet uit welke competitie: Italië, Engeland of Duitsland. Ik wil enkel naar een club waar ze mij echt willen”, zegt Undav.

De 25-jarige aanvaller lijkt het ijzer te willen smeden wanneer het heet is, wat volstrekt logisch is. Met 13 goals en 9 assists in amper 15 competitiewedstrijden is hij bijzonder sterk bezig. Undav, die volgens Transfermarkt.be 2,2 miljoen euro waard is, zal wellicht ook aan tafel gaan zitten met Union om te praten over een nieuw contract. Als hij niet gaat bijtekenen, moet Union hem ten laatste in de zomer van de hand doen als het nog een mooie som geld wil ontvangen. Union hoopt in januari al zijn sterkhouders aan boord te houden en voor dé stunt in jaren te zorgen: de titel winnen als promovendus. Andere spelers zoals Dante Vanzeir lieten al verstaan dat zij de club in januari niet gaan verlaten.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Zal Undav blijven?

Meest recent

Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

58
58
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

46
46
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

18
18
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

36
36
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

214
214
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

30
30
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

102
102
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

120
120
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

49
49
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

123
123
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

198
198
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

114
114
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

89
89
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

191
191
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

480
480
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

236
236
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

358
358
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

48
48
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

193
193

Meer sportnieuws