'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

258 stemmen
'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

FC Barcelona heeft nood aan een nieuwe spits. De Catalanen kunnen duidelijk geen spelers van het niveau Kylian Mbappé of Neymar halen. De Blaugrana hebben daarom hun zinnen gezet op een oude bekende van Royal Antwerp FC.


De Great Old deed afgelopen zomer een stevig bod op Artur Cabral van FC Basel. Dat bod werd echter in de prullenbak gegooid, want de Zwitsers vroegen ongeveer 15 miljoen euro. De spits bleef en is een sensatie in Zwitserland. Daardoor is volgens Sport en El Mundo Deportivo Barcelona heel erg geïnteresseerd. De interesse was al bekend, maar Barça – dat hem op het spoor kwam via ex-speler Deco – zou nu ook zeer concrete interesse hebben.

International

Xavi Hernandez wil er een spits bij en FC Barcelona gaat voluit voor Cabral. De 23-jarige aanvaller, die ook zijn eerste oproepingsbrief kreeg voor Brazilië, is einde contract in 2023. De kans bestaat dat Basel het ijzer gaat smeden wanneer het heet is en hem in januari van de hand gaat doen. De club wil tussen de 15 en 20 miljoen euro. Barça heeft echter niet het geld om die transfer in januari al af te ronden. Het wil daarom een huurdeal met verplichte aankoopoptie voor komende zomer.

Basel nam Cabral een jaar geleden voor 6 miljoen euro over van Palmeiras en dit seizoen staat de teller op 23 goals en 8 assists in 24 wedstrijden. Leeds United, AC Milan en Internazionale azen ook op zijn handtekening.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

De ideale spits voor Barça?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

71
71
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

73
73
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

87
87
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

64
64
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

150
150
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

208
208
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

442
442
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

379
379
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

346
346
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

90
90
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

701
701
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

76
76
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

295
295
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

58
58
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

123
123
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

433
433
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

145
145
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

117
117
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

217
217
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

663
663
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

926
926
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

732
732
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

119
119
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

528
528

Meer sportnieuws