'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

258 stemmen
'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

FC Barcelona heeft nood aan een nieuwe spits. De Catalanen kunnen duidelijk geen spelers van het niveau Kylian Mbappé of Neymar halen. De Blaugrana hebben daarom hun zinnen gezet op een oude bekende van Royal Antwerp FC.


De Great Old deed afgelopen zomer een stevig bod op Artur Cabral van FC Basel. Dat bod werd echter in de prullenbak gegooid, want de Zwitsers vroegen ongeveer 15 miljoen euro. De spits bleef en is een sensatie in Zwitserland. Daardoor is volgens Sport en El Mundo Deportivo Barcelona heel erg geïnteresseerd. De interesse was al bekend, maar Barça – dat hem op het spoor kwam via ex-speler Deco – zou nu ook zeer concrete interesse hebben.

International

Xavi Hernandez wil er een spits bij en FC Barcelona gaat voluit voor Cabral. De 23-jarige aanvaller, die ook zijn eerste oproepingsbrief kreeg voor Brazilië, is einde contract in 2023. De kans bestaat dat Basel het ijzer gaat smeden wanneer het heet is en hem in januari van de hand gaat doen. De club wil tussen de 15 en 20 miljoen euro. Barça heeft echter niet het geld om die transfer in januari al af te ronden. Het wil daarom een huurdeal met verplichte aankoopoptie voor komende zomer.

Basel nam Cabral een jaar geleden voor 6 miljoen euro over van Palmeiras en dit seizoen staat de teller op 23 goals en 8 assists in 24 wedstrijden. Leeds United, AC Milan en Internazionale azen ook op zijn handtekening.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De ideale spits voor Barça?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

42
42
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

63
63
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

127
127
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

232
232
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

413
413
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

367
367
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

299
299
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

124
124
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

102
102
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

720
720
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

216
216

Meer sportnieuws