'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

door
'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

FC Barcelona heeft nood aan een nieuwe spits. De Catalanen kunnen duidelijk geen spelers van het niveau Kylian Mbappé of Neymar halen. De Blaugrana hebben daarom hun zinnen gezet op een oude bekende van Royal Antwerp FC.


De Great Old deed afgelopen zomer een stevig bod op Artur Cabral van FC Basel. Dat bod werd echter in de prullenbak gegooid, want de Zwitsers vroegen ongeveer 15 miljoen euro. De spits bleef en is een sensatie in Zwitserland. Daardoor is volgens Sport en El Mundo Deportivo Barcelona heel erg geïnteresseerd. De interesse was al bekend, maar Barça – dat hem op het spoor kwam via ex-speler Deco – zou nu ook zeer concrete interesse hebben.

International

Xavi Hernandez wil er een spits bij en FC Barcelona gaat voluit voor Cabral. De 23-jarige aanvaller, die ook zijn eerste oproepingsbrief kreeg voor Brazilië, is einde contract in 2023. De kans bestaat dat Basel het ijzer gaat smeden wanneer het heet is en hem in januari van de hand gaat doen. De club wil tussen de 15 en 20 miljoen euro. Barça heeft echter niet het geld om die transfer in januari al af te ronden. Het wil daarom een huurdeal met verplichte aankoopoptie voor komende zomer.

Basel nam Cabral een jaar geleden voor 6 miljoen euro over van Palmeiras en dit seizoen staat de teller op 23 goals en 8 assists in 24 wedstrijden. Leeds United, AC Milan en Internazionale azen ook op zijn handtekening.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
417

De ideale spits voor Barça?

Meest recent

Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

22
22
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

4
4
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

278
278
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

167
167
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

112
112
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

63
63
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

28
28
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

272
272
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

209
209
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

133
133
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

145
145
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

102
102
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

93
93
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

495
495
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

64
64
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

68
68
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

135
135
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

223
223
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

156
156
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

144
144
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

114
114
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

658
658
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

52
52

Meer sportnieuws