'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

258 stemmen
'Antwerp zag het goed, FC Barcelona gaat ermee aan de haal'

FC Barcelona heeft nood aan een nieuwe spits. De Catalanen kunnen duidelijk geen spelers van het niveau Kylian Mbappé of Neymar halen. De Blaugrana hebben daarom hun zinnen gezet op een oude bekende van Royal Antwerp FC.


De Great Old deed afgelopen zomer een stevig bod op Artur Cabral van FC Basel. Dat bod werd echter in de prullenbak gegooid, want de Zwitsers vroegen ongeveer 15 miljoen euro. De spits bleef en is een sensatie in Zwitserland. Daardoor is volgens Sport en El Mundo Deportivo Barcelona heel erg geïnteresseerd. De interesse was al bekend, maar Barça – dat hem op het spoor kwam via ex-speler Deco – zou nu ook zeer concrete interesse hebben.

International

Xavi Hernandez wil er een spits bij en FC Barcelona gaat voluit voor Cabral. De 23-jarige aanvaller, die ook zijn eerste oproepingsbrief kreeg voor Brazilië, is einde contract in 2023. De kans bestaat dat Basel het ijzer gaat smeden wanneer het heet is en hem in januari van de hand gaat doen. De club wil tussen de 15 en 20 miljoen euro. Barça heeft echter niet het geld om die transfer in januari al af te ronden. Het wil daarom een huurdeal met verplichte aankoopoptie voor komende zomer.

Basel nam Cabral een jaar geleden voor 6 miljoen euro over van Palmeiras en dit seizoen staat de teller op 23 goals en 8 assists in 24 wedstrijden. Leeds United, AC Milan en Internazionale azen ook op zijn handtekening.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

De ideale spits voor Barça?

Meest recent

Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

41
41
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

29
29
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

25
25
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

173
173
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

38
38
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

168
168
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

337
337
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

100
100
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

648
648
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

201
201
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

315
315
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

533
533
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

147
147
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

94
94
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

571
571
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

245
245
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

581
581
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

418
418
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

183
183
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

759
759
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

234
234
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

637
637
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

172
172
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

905
905

Meer sportnieuws