Vanhaezebrouck haalt uit naar zijn spelers na nederlaag

310 stemmen
Vanhaezebrouck haalt uit naar zijn spelers na nederlaag

AA Gent heeft zich donderdagavond verzekerd van groepswinst en mag dus ook na Nieuwjaar nog aan de bak in de Conference League. De Buffalo's moesten daar zelf niet eens iets voor doen, want ze gingen met 1-0 verliezen op het veld van Anorthosis Famagusta. Doordat Partizan ook ging verliezen in Tallinn, kan Gent echter niet meer bijgehaald worden.


De groepswinst betekent dat Gent meteen geplaatst is voor de achtste finales van de Conference League, terwijl Partizan eerst nog aan de bak zal moeten in een play-off tegen één van de nummers drie uit de Europa League. Maar Hein Vanhaezebrouck was desondanks niet tevreden, want de nederlaag en vooral de manier waarop overschaduwden voor de trainer toch de kwalificatie.

"Het feit is dat we tegen zo'n ploegen altijd moeilijk de opening vinden. Ik ben niet tevreden", was HVH hard bij Sporza. "Ik vond het collectief niet goed genoeg. Het was ook individueel bij heel wat spelers niet goed genoeg. Ze moeten zich de vraag stellen: "Hoeveel  keer heb ik het duel met mijn rechtstreekse tegenstander gewonnen?"

B-PLOEG
Vanhaezebrouck had in Cyprus stevig aan zijn elftal gesleuteld. Daardoor kwam een halve B-ploeg het veld op, want spelers als Godeau, Opéri en Lemajic kwamen de voorbije weken amper nog aan de bak. Sterkhouders als Nurio, Odjidja, Depoitre en Tissoudali werden gespaard en zaten op de bank. Dat was dus ook te merken aan het resultaat, maar als zij zondag tegen Standard weer op het veld staan, krijgen we wellicht een ander verhaal.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

1
1
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

41
41
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

36
36
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

32
32
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

54
54
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

292
292
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

91
91
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

234
234
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

117
117
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

162
162
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

290
290
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

205
205
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

135
135
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

72
72
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

197
197
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

595
595
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

538
538
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

351
351
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

331
331
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

83
83
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

248
248
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

87
87
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

84
84
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

150
150
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

85
85

Meer sportnieuws