'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

1679 stemmen
'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

In Catalonië heerst er optimisme over de toekomst van FC Barcelona na de terugkeer van Xavi Hernandez als hoofdtrainer, maar het clubicoon heeftde ploeg nog niet helemaal op de rails gekregen. Deze week raakte Barça in de Champions League niet verder dan een 0-0 tegen Benfica, waardoor het nog steeds vroegtijdig dreigt te sneuvelen in het kampioenenbal.


Eén van de spelers die na die scoreloze draw hard aangepakt werd in de Spaanse pers, was Memphis Depay. De Nederlandse spits was dit seizoen tot dusver goed voor zeven goals in achttien matchen en is daarmee topschutter van Barça dit seizoen, maar desondanks heeft hij nog niet iedereen kunnen overtuigen. Er wordt nu zelfs geopperd dat Depay in januari Camp Nou alweer zou kunnen gaan verlaten.

GELDNOOD
Barça zit immers nog steeds in geldnood en CEO Mateu Alemany kondigde enkele weken geleden al aan dat de club momenteel geen financiële middelen heeft om zich in januari te versterken. Xavi wil er echter vers bloed bij, wat betekent dat Barcelona zal moeten verkopen. Volgens El Nacional zou de club ervoor kunnen kiezen om te cashen voor Depay.

Die kwam in de zomer nog gratis over van Olympique Lyon, maar in januari zou Juventus bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor de 27-jarige aanvaller. Die zou in Turijn de vervanger moeten worden van Cristiano Ronaldo, wiens vertrek nooit opgevangen werd. Met dat geld zou Barça dan weer mogelijk meerdere nieuwkomers kunnen halen, al zou het ook een nieuwe spits moeten vinden. De naam van Erling Haaland valt, maar de Noorse doelpuntenmachine is nog een pak duurder dan wat Depay zou opleveren en lijkt dus niet meteen haalbaar.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Moet Barça Depay laten gaan als het 60 miljoen kan krijgen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

82
82
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

23
23
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

22
22
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

76
76
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

71
71
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

108
108
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

139
139
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

161
161
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

238
238
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

762
762
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

513
513
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

377
377
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

688
688
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

518
518
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2176
2176
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws