'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

1679 stemmen
'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

In Catalonië heerst er optimisme over de toekomst van FC Barcelona na de terugkeer van Xavi Hernandez als hoofdtrainer, maar het clubicoon heeftde ploeg nog niet helemaal op de rails gekregen. Deze week raakte Barça in de Champions League niet verder dan een 0-0 tegen Benfica, waardoor het nog steeds vroegtijdig dreigt te sneuvelen in het kampioenenbal.


Eén van de spelers die na die scoreloze draw hard aangepakt werd in de Spaanse pers, was Memphis Depay. De Nederlandse spits was dit seizoen tot dusver goed voor zeven goals in achttien matchen en is daarmee topschutter van Barça dit seizoen, maar desondanks heeft hij nog niet iedereen kunnen overtuigen. Er wordt nu zelfs geopperd dat Depay in januari Camp Nou alweer zou kunnen gaan verlaten.

GELDNOOD
Barça zit immers nog steeds in geldnood en CEO Mateu Alemany kondigde enkele weken geleden al aan dat de club momenteel geen financiële middelen heeft om zich in januari te versterken. Xavi wil er echter vers bloed bij, wat betekent dat Barcelona zal moeten verkopen. Volgens El Nacional zou de club ervoor kunnen kiezen om te cashen voor Depay.

Die kwam in de zomer nog gratis over van Olympique Lyon, maar in januari zou Juventus bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor de 27-jarige aanvaller. Die zou in Turijn de vervanger moeten worden van Cristiano Ronaldo, wiens vertrek nooit opgevangen werd. Met dat geld zou Barça dan weer mogelijk meerdere nieuwkomers kunnen halen, al zou het ook een nieuwe spits moeten vinden. De naam van Erling Haaland valt, maar de Noorse doelpuntenmachine is nog een pak duurder dan wat Depay zou opleveren en lijkt dus niet meteen haalbaar.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

🚀

Moet Barça Depay laten gaan als het 60 miljoen kan krijgen?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

0
0
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

45
45
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

157
157
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

372
372
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

83
83
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

366
366
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

635
635
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

196
196
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

591
591
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

506
506
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

172
172
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

333
333
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1058
1058
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

432
432
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

310
310
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

445
445
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

386
386
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

272
272
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

207
207
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

461
461
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

370
370
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

205
205

Meer sportnieuws