'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

door
'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

In Catalonië heerst er optimisme over de toekomst van FC Barcelona na de terugkeer van Xavi Hernandez als hoofdtrainer, maar het clubicoon heeftde ploeg nog niet helemaal op de rails gekregen. Deze week raakte Barça in de Champions League niet verder dan een 0-0 tegen Benfica, waardoor het nog steeds vroegtijdig dreigt te sneuvelen in het kampioenenbal.


Eén van de spelers die na die scoreloze draw hard aangepakt werd in de Spaanse pers, was Memphis Depay. De Nederlandse spits was dit seizoen tot dusver goed voor zeven goals in achttien matchen en is daarmee topschutter van Barça dit seizoen, maar desondanks heeft hij nog niet iedereen kunnen overtuigen. Er wordt nu zelfs geopperd dat Depay in januari Camp Nou alweer zou kunnen gaan verlaten.

GELDNOOD
Barça zit immers nog steeds in geldnood en CEO Mateu Alemany kondigde enkele weken geleden al aan dat de club momenteel geen financiële middelen heeft om zich in januari te versterken. Xavi wil er echter vers bloed bij, wat betekent dat Barcelona zal moeten verkopen. Volgens El Nacional zou de club ervoor kunnen kiezen om te cashen voor Depay.

Die kwam in de zomer nog gratis over van Olympique Lyon, maar in januari zou Juventus bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor de 27-jarige aanvaller. Die zou in Turijn de vervanger moeten worden van Cristiano Ronaldo, wiens vertrek nooit opgevangen werd. Met dat geld zou Barça dan weer mogelijk meerdere nieuwkomers kunnen halen, al zou het ook een nieuwe spits moeten vinden. De naam van Erling Haaland valt, maar de Noorse doelpuntenmachine is nog een pak duurder dan wat Depay zou opleveren en lijkt dus niet meteen haalbaar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

Moet Barça Depay laten gaan als het 60 miljoen kan krijgen?

Meest recent

Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

0
0
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

9
9
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

60
60
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

89
89
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

185
185
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

308
308
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

137
137
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

129
129
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

119
119
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

119
119
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

380
380
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

255
255
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

883
883
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

560
560
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

57
57
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

486
486
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

147
147
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

153
153
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

298
298
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

136
136
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

78
78
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

267
267
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

138
138
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

193
193
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

281
281

Meer sportnieuws