'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

1679
'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

In Catalonië heerst er optimisme over de toekomst van FC Barcelona na de terugkeer van Xavi Hernandez als hoofdtrainer, maar het clubicoon heeftde ploeg nog niet helemaal op de rails gekregen. Deze week raakte Barça in de Champions League niet verder dan een 0-0 tegen Benfica, waardoor het nog steeds vroegtijdig dreigt te sneuvelen in het kampioenenbal.


Eén van de spelers die na die scoreloze draw hard aangepakt werd in de Spaanse pers, was Memphis Depay. De Nederlandse spits was dit seizoen tot dusver goed voor zeven goals in achttien matchen en is daarmee topschutter van Barça dit seizoen, maar desondanks heeft hij nog niet iedereen kunnen overtuigen. Er wordt nu zelfs geopperd dat Depay in januari Camp Nou alweer zou kunnen gaan verlaten.

GELDNOOD
Barça zit immers nog steeds in geldnood en CEO Mateu Alemany kondigde enkele weken geleden al aan dat de club momenteel geen financiële middelen heeft om zich in januari te versterken. Xavi wil er echter vers bloed bij, wat betekent dat Barcelona zal moeten verkopen. Volgens El Nacional zou de club ervoor kunnen kiezen om te cashen voor Depay.

Die kwam in de zomer nog gratis over van Olympique Lyon, maar in januari zou Juventus bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor de 27-jarige aanvaller. Die zou in Turijn de vervanger moeten worden van Cristiano Ronaldo, wiens vertrek nooit opgevangen werd. Met dat geld zou Barça dan weer mogelijk meerdere nieuwkomers kunnen halen, al zou het ook een nieuwe spits moeten vinden. De naam van Erling Haaland valt, maar de Noorse doelpuntenmachine is nog een pak duurder dan wat Depay zou opleveren en lijkt dus niet meteen haalbaar.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Moet Barça Depay laten gaan als het 60 miljoen kan krijgen?

Meest recent

De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

0
0
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

13
13
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

5
5
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

59
59
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

54
54
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

39
39
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

106
106
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

37
37
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

220
220
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

103
103
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

234
234
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

58
58
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

106
106

Meer sportnieuws