'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

1679 stemmen
'Depay maakt bliksemtransfer in januari'

In Catalonië heerst er optimisme over de toekomst van FC Barcelona na de terugkeer van Xavi Hernandez als hoofdtrainer, maar het clubicoon heeftde ploeg nog niet helemaal op de rails gekregen. Deze week raakte Barça in de Champions League niet verder dan een 0-0 tegen Benfica, waardoor het nog steeds vroegtijdig dreigt te sneuvelen in het kampioenenbal.


Eén van de spelers die na die scoreloze draw hard aangepakt werd in de Spaanse pers, was Memphis Depay. De Nederlandse spits was dit seizoen tot dusver goed voor zeven goals in achttien matchen en is daarmee topschutter van Barça dit seizoen, maar desondanks heeft hij nog niet iedereen kunnen overtuigen. Er wordt nu zelfs geopperd dat Depay in januari Camp Nou alweer zou kunnen gaan verlaten.

GELDNOOD
Barça zit immers nog steeds in geldnood en CEO Mateu Alemany kondigde enkele weken geleden al aan dat de club momenteel geen financiële middelen heeft om zich in januari te versterken. Xavi wil er echter vers bloed bij, wat betekent dat Barcelona zal moeten verkopen. Volgens El Nacional zou de club ervoor kunnen kiezen om te cashen voor Depay.

Die kwam in de zomer nog gratis over van Olympique Lyon, maar in januari zou Juventus bereid zijn om 60 miljoen euro neer te tellen voor de 27-jarige aanvaller. Die zou in Turijn de vervanger moeten worden van Cristiano Ronaldo, wiens vertrek nooit opgevangen werd. Met dat geld zou Barça dan weer mogelijk meerdere nieuwkomers kunnen halen, al zou het ook een nieuwe spits moeten vinden. De naam van Erling Haaland valt, maar de Noorse doelpuntenmachine is nog een pak duurder dan wat Depay zou opleveren en lijkt dus niet meteen haalbaar.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Moet Barça Depay laten gaan als het 60 miljoen kan krijgen?

Meest recent

Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

6
6
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

52
52
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

58
58
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

275
275
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

210
210
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

17
17
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

171
171
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

479
479
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

116
116
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

341
341
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

625
625
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

482
482
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

325
325
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

507
507
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

136
136
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

98
98
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

100
100
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

203
203
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

328
328
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

689
689
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

168
168
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

96
96
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

114
114

Meer sportnieuws