Priske en Nainggolan leggen vinger op diepe Antwerpse wonde

278 stemmen
Priske en Nainggolan leggen vinger op diepe Antwerpse wonde

Na Nieuwjaar verdwijnt al minstens één Belgische club van het Europese toneel. Antwerp is er donderdagavond in Frankfurt immers niet in geslaagd om zijn laatste strohalm in de Europa League te grijpen. De Great Old moest winnen in Duitsland en leek ook op weg om dat te gaan doen, tot het in de 95ste minuut alsnog de 2-2 moest slikken. Daardoor eindigt Antwerp zeker laatste in zijn poule en is de uitschakeling een feit.


De ontgoocheling was dan ook groot na het laatste fluitsignaal. "We hebben ervoor gevochten, dus er is veel teleurstelling nu", bevestigde Radja Nainggolan bij Sporza. "Een doelpunt wordt ook nog eens afgekeurd en in de laatste minuut slikken we dan de gelijkmaker. We gaan met 1 punt naar huis, maar als we wonnen zat er misschien nog meer in. De kleine foutjes worden elke keer afgestraft bij ons en daar moet aan gewerkt worden."

Trainer Brian Priske kwam tot een gelijkaardige conclusie. "Ik denk dat het voor iedereen pijn doet. Dit was een moeilijke verplaatsing, maar we hebben goed gespeeld. De eerste helft was wel wat moeilijker dan de tweede. De mentaliteit zat goed, maar het doet pijn want dit is al de 3e keer dat we in Europa punten verspelen in de slotfase."

BLESSURETIJD
Antwerp nam er de voorbije maanden in de Europa League inderdaad een patent op om nog late tegendoelpunten te slikken. In de heenmatch tegen Frankfurt slikte het ook al een doelpunt in blessuretijd, net als donderdag was het toen Gonçalo Paciencia die hen de doodsteek gaf. Met een penalty in de 91ste minuut smeerde de Portugese spits Antwerp toen een 0-1-nederlaag aan. Op Olympiacos gingen ze dan weer met 2-1 onderuit na een tegendoelpunt in minuut 87.

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Zal Priske een oplossing vinden voor die late tegengoals?

Meest recent

Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

17
17
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

4
4
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

40
40
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

34
34
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

473
473
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

372
372
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

131
131
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

23
23
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

281
281
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

293
293
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

308
308
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

297
297
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

335
335
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

170
170
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

487
487
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

232
232
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

328
328
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

111
111
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

419
419
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

138
138
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

83
83
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

57
57

Meer sportnieuws