Priske en Nainggolan leggen vinger op diepe Antwerpse wonde

door
Priske en Nainggolan leggen vinger op diepe Antwerpse wonde

Na Nieuwjaar verdwijnt al minstens één Belgische club van het Europese toneel. Antwerp is er donderdagavond in Frankfurt immers niet in geslaagd om zijn laatste strohalm in de Europa League te grijpen. De Great Old moest winnen in Duitsland en leek ook op weg om dat te gaan doen, tot het in de 95ste minuut alsnog de 2-2 moest slikken. Daardoor eindigt Antwerp zeker laatste in zijn poule en is de uitschakeling een feit.


De ontgoocheling was dan ook groot na het laatste fluitsignaal. "We hebben ervoor gevochten, dus er is veel teleurstelling nu", bevestigde Radja Nainggolan bij Sporza. "Een doelpunt wordt ook nog eens afgekeurd en in de laatste minuut slikken we dan de gelijkmaker. We gaan met 1 punt naar huis, maar als we wonnen zat er misschien nog meer in. De kleine foutjes worden elke keer afgestraft bij ons en daar moet aan gewerkt worden."

Trainer Brian Priske kwam tot een gelijkaardige conclusie. "Ik denk dat het voor iedereen pijn doet. Dit was een moeilijke verplaatsing, maar we hebben goed gespeeld. De eerste helft was wel wat moeilijker dan de tweede. De mentaliteit zat goed, maar het doet pijn want dit is al de 3e keer dat we in Europa punten verspelen in de slotfase."

BLESSURETIJD
Antwerp nam er de voorbije maanden in de Europa League inderdaad een patent op om nog late tegendoelpunten te slikken. In de heenmatch tegen Frankfurt slikte het ook al een doelpunt in blessuretijd, net als donderdag was het toen Gonçalo Paciencia die hen de doodsteek gaf. Met een penalty in de 91ste minuut smeerde de Portugese spits Antwerp toen een 0-1-nederlaag aan. Op Olympiacos gingen ze dan weer met 2-1 onderuit na een tegendoelpunt in minuut 87.

LEES OOK: Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

Zal Priske een oplossing vinden voor die late tegengoals?

Meest recent

Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

4
4
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

45
45
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

49
49
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

28
28
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

74
74
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

98
98
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

58
58
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

98
98
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

331
331
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

103
103
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

96
96
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

87
87
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

168
168
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

130
130
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

212
212
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

90
90
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

663
663
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

112
112
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

993
993
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

415
415
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

80
80
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

342
342
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

223
223
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

136
136
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

223
223

Meer sportnieuws