Priske en Nainggolan leggen vinger op diepe Antwerpse wonde

door
Priske en Nainggolan leggen vinger op diepe Antwerpse wonde

Na Nieuwjaar verdwijnt al minstens één Belgische club van het Europese toneel. Antwerp is er donderdagavond in Frankfurt immers niet in geslaagd om zijn laatste strohalm in de Europa League te grijpen. De Great Old moest winnen in Duitsland en leek ook op weg om dat te gaan doen, tot het in de 95ste minuut alsnog de 2-2 moest slikken. Daardoor eindigt Antwerp zeker laatste in zijn poule en is de uitschakeling een feit.


De ontgoocheling was dan ook groot na het laatste fluitsignaal. "We hebben ervoor gevochten, dus er is veel teleurstelling nu", bevestigde Radja Nainggolan bij Sporza. "Een doelpunt wordt ook nog eens afgekeurd en in de laatste minuut slikken we dan de gelijkmaker. We gaan met 1 punt naar huis, maar als we wonnen zat er misschien nog meer in. De kleine foutjes worden elke keer afgestraft bij ons en daar moet aan gewerkt worden."

Trainer Brian Priske kwam tot een gelijkaardige conclusie. "Ik denk dat het voor iedereen pijn doet. Dit was een moeilijke verplaatsing, maar we hebben goed gespeeld. De eerste helft was wel wat moeilijker dan de tweede. De mentaliteit zat goed, maar het doet pijn want dit is al de 3e keer dat we in Europa punten verspelen in de slotfase."

BLESSURETIJD
Antwerp nam er de voorbije maanden in de Europa League inderdaad een patent op om nog late tegendoelpunten te slikken. In de heenmatch tegen Frankfurt slikte het ook al een doelpunt in blessuretijd, net als donderdag was het toen Gonçalo Paciencia die hen de doodsteek gaf. Met een penalty in de 91ste minuut smeerde de Portugese spits Antwerp toen een 0-1-nederlaag aan. Op Olympiacos gingen ze dan weer met 2-1 onderuit na een tegendoelpunt in minuut 87.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Zal Priske een oplossing vinden voor die late tegengoals?

Meest recent

Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

1
1
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

27
27
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

235
235
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

175
175
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

551
551
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

75
75
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

509
509
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

388
388
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

122
122
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

822
822
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

38
38
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

343
343
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

782
782
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

773
773
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

307
307
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

496
496
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

203
203
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

360
360
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

822
822
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

542
542
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

563
563
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

221
221
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

918
918
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

137
137
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

609
609

Meer sportnieuws