'Zidane maakt spraakmakende terugkeer'

692 stemmen
'Zidane maakt spraakmakende terugkeer'

Zinedine Zidane gaf er afgelopen zomer na iets meer dan twee jaar opnieuw de brui aan als trainer van Real Madrid. Sindsdien geniet de Fransman van wat rust, maar zijn naam wordt wel genoemd bij zowat elke topclub die op zoek is naar een nieuwe coach. Van die geruchten kwam tot dusver niets in huis, maar daar zou nu weleens verandering in kunnen komen.


De voorbije dagen viel de naam van Zidane ook als mogelijke nieuwe trainer van Paris Saint-Germain. Maar daar waar de berichten van Fichajes, een niet altijd even betrouwbaar medium, nog afgedaan konden worden als roddels, lijkt dat nu alsmaar minder het geval te zijn. Ook Le Parisien, dat meestal goed ingevoerd is over het reilen en zeilen bij PSG, meldt nu immers dat de Franse leider werk maakt van de komst van Zidane.

In Parijs denkt men immers dat Zizou met zijn ervaring bij Real beter geschikt is om de sterren in de kleedkamer te managen, iets waar Mauricio Pochettino niet altijd even goed in slaagt. Zidane zou de Argentijn daarom volgend seizoen moeten gaan opvolgen, al kan hij ook al sneller aan de slag gaan. Als Pochettino effectief vertrekt naar Manchester United bijvoorbeeld.

OLD TRAFFORD
Ook Zidane werd genoemd op Old Trafford, maar had geen trek in een job in de Premier League. Pochettino werd daardoor de voornaamste kandidaat om de definitieve opvolger van Ole Gunnar Solskjaer te worden. Opvallend genoeg lijkt de mogelijke komst van Zidane los te staan van de flirt tussen United en Pochettino. Le Parisien schrijft immers dat de onderhandelingen tussen PSG en Zidane al enkele weken aan de gang zijn, nog voor de geruchten over een mogelijk vertrek van Pochettino losbarstten. In ieder geval lijkt de kans stilaan reëel dat de Franse vedette straks aan de zijlijn in het Parc des Princes staat.

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Zou Zidane een goede trainer zijn voor dit PSG?

Meest recent

'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

33
33
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

111
111
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

205
205
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

236
236
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

209
209
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

101
101
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

301
301
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

201
201
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

123
123
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

93
93
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

123
123
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

169
169
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

116
116
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

91
91
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

441
441
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

110
110
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

291
291
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

163
163
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

388
388
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

237
237
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

173
173
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

465
465
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

150
150

Meer sportnieuws