'Zidane maakt spraakmakende terugkeer'

692
'Zidane maakt spraakmakende terugkeer'

Zinedine Zidane gaf er afgelopen zomer na iets meer dan twee jaar opnieuw de brui aan als trainer van Real Madrid. Sindsdien geniet de Fransman van wat rust, maar zijn naam wordt wel genoemd bij zowat elke topclub die op zoek is naar een nieuwe coach. Van die geruchten kwam tot dusver niets in huis, maar daar zou nu weleens verandering in kunnen komen.


De voorbije dagen viel de naam van Zidane ook als mogelijke nieuwe trainer van Paris Saint-Germain. Maar daar waar de berichten van Fichajes, een niet altijd even betrouwbaar medium, nog afgedaan konden worden als roddels, lijkt dat nu alsmaar minder het geval te zijn. Ook Le Parisien, dat meestal goed ingevoerd is over het reilen en zeilen bij PSG, meldt nu immers dat de Franse leider werk maakt van de komst van Zidane.

In Parijs denkt men immers dat Zizou met zijn ervaring bij Real beter geschikt is om de sterren in de kleedkamer te managen, iets waar Mauricio Pochettino niet altijd even goed in slaagt. Zidane zou de Argentijn daarom volgend seizoen moeten gaan opvolgen, al kan hij ook al sneller aan de slag gaan. Als Pochettino effectief vertrekt naar Manchester United bijvoorbeeld.

OLD TRAFFORD
Ook Zidane werd genoemd op Old Trafford, maar had geen trek in een job in de Premier League. Pochettino werd daardoor de voornaamste kandidaat om de definitieve opvolger van Ole Gunnar Solskjaer te worden. Opvallend genoeg lijkt de mogelijke komst van Zidane los te staan van de flirt tussen United en Pochettino. Le Parisien schrijft immers dat de onderhandelingen tussen PSG en Zidane al enkele weken aan de gang zijn, nog voor de geruchten over een mogelijk vertrek van Pochettino losbarstten. In ieder geval lijkt de kans stilaan reëel dat de Franse vedette straks aan de zijlijn in het Parc des Princes staat.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Zou Zidane een goede trainer zijn voor dit PSG?

Meest recent

Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

7
7
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

15
15
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

95
95
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

136
136
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

122
122
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

112
112
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

64
64
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

157
157
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

144
144
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

191
191
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

97
97
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

106
106
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

202
202
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

338
338
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

96
96
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

461
461
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

615
615
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

218
218
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

141
141
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

148
148

Meer sportnieuws