'Zidane maakt spraakmakende terugkeer'

door
'Zidane maakt spraakmakende terugkeer'

Zinedine Zidane gaf er afgelopen zomer na iets meer dan twee jaar opnieuw de brui aan als trainer van Real Madrid. Sindsdien geniet de Fransman van wat rust, maar zijn naam wordt wel genoemd bij zowat elke topclub die op zoek is naar een nieuwe coach. Van die geruchten kwam tot dusver niets in huis, maar daar zou nu weleens verandering in kunnen komen.


De voorbije dagen viel de naam van Zidane ook als mogelijke nieuwe trainer van Paris Saint-Germain. Maar daar waar de berichten van Fichajes, een niet altijd even betrouwbaar medium, nog afgedaan konden worden als roddels, lijkt dat nu alsmaar minder het geval te zijn. Ook Le Parisien, dat meestal goed ingevoerd is over het reilen en zeilen bij PSG, meldt nu immers dat de Franse leider werk maakt van de komst van Zidane.

In Parijs denkt men immers dat Zizou met zijn ervaring bij Real beter geschikt is om de sterren in de kleedkamer te managen, iets waar Mauricio Pochettino niet altijd even goed in slaagt. Zidane zou de Argentijn daarom volgend seizoen moeten gaan opvolgen, al kan hij ook al sneller aan de slag gaan. Als Pochettino effectief vertrekt naar Manchester United bijvoorbeeld.

OLD TRAFFORD
Ook Zidane werd genoemd op Old Trafford, maar had geen trek in een job in de Premier League. Pochettino werd daardoor de voornaamste kandidaat om de definitieve opvolger van Ole Gunnar Solskjaer te worden. Opvallend genoeg lijkt de mogelijke komst van Zidane los te staan van de flirt tussen United en Pochettino. Le Parisien schrijft immers dat de onderhandelingen tussen PSG en Zidane al enkele weken aan de gang zijn, nog voor de geruchten over een mogelijk vertrek van Pochettino losbarstten. In ieder geval lijkt de kans stilaan reëel dat de Franse vedette straks aan de zijlijn in het Parc des Princes staat.

Zou Zidane een goede trainer zijn voor dit PSG?

Meest recent

Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

23
23
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

11
11
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

31
31
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

65
65
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

543
543
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

111
111
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

170
170
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

397
397
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

69
69
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

144
144
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

100
100
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

85
85
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

63
63
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

13
13
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

142
142
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

148
148
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

203
203
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

109
109
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

295
295
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

103
103
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

212
212
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

149
149
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

84
84
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

264
264

Meer sportnieuws