Wedden op JPL: win jij 750 euro met 10 euro inzet op speeldag 16?

door
Wedden op JPL: win jij 750 euro met 10 euro inzet op speeldag 16?

Na het Europese intermezzo barst de strijd in de Jupiler Pro League terug los. Daar staan op speeldag 16 opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdag neemt Union het op tegen OH Leuven, een uitgelezen kans voor de fiere koploper om haar achtervolgers verder onder druk te zetten. Per slot van rekening zijn de Leuvenaars, die op verplaatsing nog niet konden winnen, de op een na slechtste uitploeg in 1A. Op het veld van Club Brugge, Standard en Anderlecht pakten ze de voorbije weken wel telkens een punt, net als eerder op Antwerp. In totaal staat de teller buitenshuis op vijf draws. Een gelijkspel in het Dudenpark levert 5,55x onze inzet op.



Op zaterdag mag Cercle Brugge nogmaals proberen om de ban in Jan Breydel te breken, al is dat tegen ploeg-in-vorm KV Mechelen gemakkelijker gezegd dan gedaan. Behalve een uitschuiver tegen STVV dateert de laatste nederlaag van Malinwa reeds van de afstraffing in het Lotto Park midden september, tussendoor boekten de manschappen van Wouter Vrancken op bezoek bij Charleroi, Beerschot en KV Oostende een knappe negen op negen. Een nieuwe zege op vreemd terrein is 2,75x onze inleg waard.

Later op de avond is het de beurt aan Charleroi en Anderlecht, twee elftallen die qua gele kaarten bovenin de Fair Play ranking pronken. Opgeteld waren ze tot dusver immers goed voor amper 50 stuks in 30 duels. Wij gokken dan ook dat Erik Lambrechts weinig werk heeft, en hoogstens vier keer naar de borstzak moet grijpen. Indien de netten daarnaast langs beide kanten trillen, vooral bij Paars-Wit de laatste tijd doorgaans een zekerheid, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 3,20x onze bet rijker.



Op zondag zijn alle ogen op de topper tussen KRC Genk en Club Brugge gericht. Uitgerekend tegen zijn oude werkgever moet Philippe Clement de crisis zien af te wenden bij de landskampioen, die in een collectieve vormdip verkeert. Een van de weinigen die nog enigszins ontsnapt aan de malaise is Hans Vanaken, meestal op de afspraak tegen zijn mede-Limburgers. In 26 confrontaties met Genk trof hij al 10 keer raak, waarvan de helft in de Cegeka Arena. Een goal voor Vanaken brengt 3,10x onze inzet op.

Eindigen doen we bij AA Gent, dat Standard over de vloer krijgt. Winnen blijft bijzonder moeilijk voor de Rouches, maar sinds het ontslag van Mbaye Leye werd alvast niet meer verloren. Het potige spel bleef terwijl grotendeels intact, nog altijd geregeld met het nodige aantal kaarten tot gevolg. Indien de Luikenaars ook in de Ghelamco Arena minstens een punt uit de brand slepen, én daarbij vaker op de bon vliegen dan de brave Buffalo's, vermenigvuldigen wij met de Bet Builder ons inleggeld maal 4,50x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een uitschuiver van Union tegen OHL, een trefzekere Vanaken in Genk en AA Gent dat geen antwoord vindt op een stevig Standard, samen goed voor ruim 77x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Wie zal de topper tussen Genk en Club Brugge winnen?

Meest recent

Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

100
100
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

23
23
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

114
114
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

35
35
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

49
49
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

27
27
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

54
54
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

41
41
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

314
314
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

146
146
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

106
106
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

442
442
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

187
187
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

98
98
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

110
110
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

208
208
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

54
54
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

55
55
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

571
571
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

183
183
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

242
242
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

236
236
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

706
706
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

323
323

Meer sportnieuws