Wedden op JPL: win jij 750 euro met 10 euro inzet op speeldag 16?

34
Wedden op JPL: win jij 750 euro met 10 euro inzet op speeldag 16?

Na het Europese intermezzo barst de strijd in de Jupiler Pro League terug los. Daar staan op speeldag 16 opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdag neemt Union het op tegen OH Leuven, een uitgelezen kans voor de fiere koploper om haar achtervolgers verder onder druk te zetten. Per slot van rekening zijn de Leuvenaars, die op verplaatsing nog niet konden winnen, de op een na slechtste uitploeg in 1A. Op het veld van Club Brugge, Standard en Anderlecht pakten ze de voorbije weken wel telkens een punt, net als eerder op Antwerp. In totaal staat de teller buitenshuis op vijf draws. Een gelijkspel in het Dudenpark levert 5,55x onze inzet op.



Op zaterdag mag Cercle Brugge nogmaals proberen om de ban in Jan Breydel te breken, al is dat tegen ploeg-in-vorm KV Mechelen gemakkelijker gezegd dan gedaan. Behalve een uitschuiver tegen STVV dateert de laatste nederlaag van Malinwa reeds van de afstraffing in het Lotto Park midden september, tussendoor boekten de manschappen van Wouter Vrancken op bezoek bij Charleroi, Beerschot en KV Oostende een knappe negen op negen. Een nieuwe zege op vreemd terrein is 2,75x onze inleg waard.

Later op de avond is het de beurt aan Charleroi en Anderlecht, twee elftallen die qua gele kaarten bovenin de Fair Play ranking pronken. Opgeteld waren ze tot dusver immers goed voor amper 50 stuks in 30 duels. Wij gokken dan ook dat Erik Lambrechts weinig werk heeft, en hoogstens vier keer naar de borstzak moet grijpen. Indien de netten daarnaast langs beide kanten trillen, vooral bij Paars-Wit de laatste tijd doorgaans een zekerheid, rekenen wij ons dankzij de Bet Builder 3,20x onze bet rijker.



Op zondag zijn alle ogen op de topper tussen KRC Genk en Club Brugge gericht. Uitgerekend tegen zijn oude werkgever moet Philippe Clement de crisis zien af te wenden bij de landskampioen, die in een collectieve vormdip verkeert. Een van de weinigen die nog enigszins ontsnapt aan de malaise is Hans Vanaken, meestal op de afspraak tegen zijn mede-Limburgers. In 26 confrontaties met Genk trof hij al 10 keer raak, waarvan de helft in de Cegeka Arena. Een goal voor Vanaken brengt 3,10x onze inzet op.

Eindigen doen we bij AA Gent, dat Standard over de vloer krijgt. Winnen blijft bijzonder moeilijk voor de Rouches, maar sinds het ontslag van Mbaye Leye werd alvast niet meer verloren. Het potige spel bleef terwijl grotendeels intact, nog altijd geregeld met het nodige aantal kaarten tot gevolg. Indien de Luikenaars ook in de Ghelamco Arena minstens een punt uit de brand slepen, én daarbij vaker op de bon vliegen dan de brave Buffalo's, vermenigvuldigen wij met de Bet Builder ons inleggeld maal 4,50x.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor een uitschuiver van Union tegen OHL, een trefzekere Vanaken in Genk en AA Gent dat geen antwoord vindt op een stevig Standard, samen goed voor ruim 77x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Simons verstuurt Club Brugge pittige waarschuwing

Wie zal de topper tussen Genk en Club Brugge winnen?

Meest recent

Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

41
41
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

299
299
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

61
61
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

57
57
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

376
376
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

71
71
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

243
243
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

671
671
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

67
67
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

164
164
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1015
1015
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

251
251
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

209
209
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

106
106
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

421
421
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

760
760
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

175
175
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

316
316
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

116
116
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

832
832
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

789
789
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

656
656
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

124
124
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

126
126
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

491
491

Meer sportnieuws