Schrijvers voelt zich opperbest in nieuwe rol bij OHL

50 stemmen
Schrijvers voelt zich opperbest in nieuwe rol bij OHL

OH Leuven beleeft een moeilijker seizoen dan vorig jaar. De Leuvenaars draaiden de vorige jaargang een tijdje vlot mee bovenaan, terwijl ze nu vooral onderin te vinden zijn. Met een nederlaag tegen RFC Seraing na de interlandbreak bewezen Marc Brys en co zichzelf geen dienst.


Door die verliespartij zag OHL Seraing naderen tot op een punt in de rangschikking. Voorlopig telt OHL wel nog een bonus van vier punten op Zulte Waregem, zeven punten op Cercle Brugge en acht punten op Beerschot. Aan Den Dreef lijken ze zich dus nog niet echt grote degradatiezorgen te moeten maken, als mogen ze ook niet op hun lauweren rusten natuurlijk. Hekkensluiter Beerschot begint de laatste tijd immers plots punten te pakken.

Vrijdagavond staat OHL voor een moeilijke opdracht met een verplaatsing naar Union. De afgetekende leider haalde vorige week nog zwaar uit op het veld van KV Oostende en zal die uitstekende lijn voor zijn eigen supporters willen doortrekken. Oppassen geblazen dus voor de Vlaams-Brabanders dat ze net als de Kustboys geen pandoering om de oren krijgen. Coach Marc Brys zal daarom ongetwijfeld op een plannetje broeden.

NIEUWE ROL VOOR SCHRIJVERS

Een speler die dit jaar al onderwerp was van een plannetje van Brys, is Siebe Schrijvers. De fijnbesnaarde Limburger werd door zijn coach naar achteren geschoven en zet nu centraal op het middenveld de lijnen uit. Daar heeft Schrijvers allesbehalve problemen mee. "Ik voel me er goed. Ik raak veel de bal en kan van daaruit de acties opzetten. Ik mag ook wel wat hoger komen, zo maakte ik bijvoorbeeld die goal tegen STVV", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Is dit de beste positie van Schrijvers?

Meest recent

'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

0
0
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

83
83
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

11
11
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

59
59
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

47
47
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

134
134
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

915
915
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

209
209
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

329
329
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

25
25
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

52
52
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

295
295
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

145
145
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

375
375
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

287
287
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

456
456
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

468
468
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

250
250
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

112
112
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

195
195
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

68
68
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

75
75
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

560
560

Meer sportnieuws