Schrijvers voelt zich opperbest in nieuwe rol bij OHL

50 stemmen
Schrijvers voelt zich opperbest in nieuwe rol bij OHL

OH Leuven beleeft een moeilijker seizoen dan vorig jaar. De Leuvenaars draaiden de vorige jaargang een tijdje vlot mee bovenaan, terwijl ze nu vooral onderin te vinden zijn. Met een nederlaag tegen RFC Seraing na de interlandbreak bewezen Marc Brys en co zichzelf geen dienst.


Door die verliespartij zag OHL Seraing naderen tot op een punt in de rangschikking. Voorlopig telt OHL wel nog een bonus van vier punten op Zulte Waregem, zeven punten op Cercle Brugge en acht punten op Beerschot. Aan Den Dreef lijken ze zich dus nog niet echt grote degradatiezorgen te moeten maken, als mogen ze ook niet op hun lauweren rusten natuurlijk. Hekkensluiter Beerschot begint de laatste tijd immers plots punten te pakken.

Vrijdagavond staat OHL voor een moeilijke opdracht met een verplaatsing naar Union. De afgetekende leider haalde vorige week nog zwaar uit op het veld van KV Oostende en zal die uitstekende lijn voor zijn eigen supporters willen doortrekken. Oppassen geblazen dus voor de Vlaams-Brabanders dat ze net als de Kustboys geen pandoering om de oren krijgen. Coach Marc Brys zal daarom ongetwijfeld op een plannetje broeden.

NIEUWE ROL VOOR SCHRIJVERS

Een speler die dit jaar al onderwerp was van een plannetje van Brys, is Siebe Schrijvers. De fijnbesnaarde Limburger werd door zijn coach naar achteren geschoven en zet nu centraal op het middenveld de lijnen uit. Daar heeft Schrijvers allesbehalve problemen mee. "Ik voel me er goed. Ik raak veel de bal en kan van daaruit de acties opzetten. Ik mag ook wel wat hoger komen, zo maakte ik bijvoorbeeld die goal tegen STVV", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Is dit de beste positie van Schrijvers?

Meest recent

Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

3
3
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

64
64
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

50
50
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

122
122
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

133
133
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

173
173
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

82
82
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

182
182
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

816
816
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

353
353
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

206
206
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

218
218
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

361
361
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

315
315
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

68
68
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

279
279
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

355
355
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

475
475
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

228
228
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

369
369
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

202
202
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

172
172
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

359
359
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

353
353
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

154
154

Meer sportnieuws