Schrijvers voelt zich opperbest in nieuwe rol bij OHL

50
Schrijvers voelt zich opperbest in nieuwe rol bij OHL

OH Leuven beleeft een moeilijker seizoen dan vorig jaar. De Leuvenaars draaiden de vorige jaargang een tijdje vlot mee bovenaan, terwijl ze nu vooral onderin te vinden zijn. Met een nederlaag tegen RFC Seraing na de interlandbreak bewezen Marc Brys en co zichzelf geen dienst.


Door die verliespartij zag OHL Seraing naderen tot op een punt in de rangschikking. Voorlopig telt OHL wel nog een bonus van vier punten op Zulte Waregem, zeven punten op Cercle Brugge en acht punten op Beerschot. Aan Den Dreef lijken ze zich dus nog niet echt grote degradatiezorgen te moeten maken, als mogen ze ook niet op hun lauweren rusten natuurlijk. Hekkensluiter Beerschot begint de laatste tijd immers plots punten te pakken.

Vrijdagavond staat OHL voor een moeilijke opdracht met een verplaatsing naar Union. De afgetekende leider haalde vorige week nog zwaar uit op het veld van KV Oostende en zal die uitstekende lijn voor zijn eigen supporters willen doortrekken. Oppassen geblazen dus voor de Vlaams-Brabanders dat ze net als de Kustboys geen pandoering om de oren krijgen. Coach Marc Brys zal daarom ongetwijfeld op een plannetje broeden.

NIEUWE ROL VOOR SCHRIJVERS

Een speler die dit jaar al onderwerp was van een plannetje van Brys, is Siebe Schrijvers. De fijnbesnaarde Limburger werd door zijn coach naar achteren geschoven en zet nu centraal op het middenveld de lijnen uit. Daar heeft Schrijvers allesbehalve problemen mee. "Ik voel me er goed. Ik raak veel de bal en kan van daaruit de acties opzetten. Ik mag ook wel wat hoger komen, zo maakte ik bijvoorbeeld die goal tegen STVV", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Is dit de beste positie van Schrijvers?

Meest recent

Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

0
0
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

48
48
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

11
11
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

13
13
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

28
28
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

62
62
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

29
29
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

88
88
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

105
105
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

206
206
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

178
178
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

243
243
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

123
123
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

119
119
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

85
85
Lavia en Diego Moreira gaan viraal: “Waarom zo boos?”

De interlandperiode is gedaan, maar een moment met Roméo Lavia en Diego Moreira gaat plots ...

28
28
Kohnen gooit olie op het vuur voor Waalse derby

Speeldag 8 van de Jupiler Pro League staat voor de deur. De affiche die in het oog springt is de ...

50
50
Ferme waarschuwing Anderlecht: Friis slaat op tafel bij Cercle

Cercle Brugge neemt het na de interlandbreak op tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. ...

196
196
De Mil grijpt in na afgesprongen transfer Max Dean

Max Dean werd afgelopen zomermercato nog nadrukkelijk met een knaltransfer in verband gebracht, maar ...

255
255
Van Bommel-blunder bij Rode Duivels: “Mislukte gok”

De interlandperiode van de Nations League zit erop voor de Rode Duivels. Mark van Bommel heeft zijn ...

116
116
Extra troef Thorup? Uitblinker Jong Genk heeft plan

Voor KRC Genk is het seizoen niet al te best begonnen, want er wordt toch veel meer verwacht van de ...

97
97
AA Gent baalt hard na veelbelovend internationaal debuut

Dit weekend gaat de Jupiler Pro League weer van start. AA Gent zal daarbij op zijn elan willen ...

44
44
Mbappé-saga: Mourinho haalt verschroeiend uit

De laatste dagen draait de geruchtenmolen op volle toeren rond Kylian Mbappé. De ...

63
63
Ex-Rode Duivel: "Ik had naar Atletico Madrid moeten gaan"

Het kan soms hard verkeren in een carrière. In 2019 en 2020 zat hij nog drie keer op de bank ...

78
78
'De Jong in vizier Premier League-gigant: Barça moet vrezen'

Oranje moest het in de voorbije interlands stellen zonder Frenkie de Jong, want de 29-jarige ...

38
38

Meer sportnieuws