Drama dreigt voor Club Brugge: "Voorsprong kan snel weg zijn"

door
Drama dreigt voor Club Brugge:

Het zou zomaar eens snel crisis kunnen worden bij Club Brugge. De voorbije weken werd er nog een oogje dichtgeknepen voor de tegenvallende resultaten in de competitie omdat in de Champions League overwinteren lonkte, maar die mogelijkheid is als sneeuw voor de zon weggesmolten na de 0-5-pandoering tegen RB Leipzig.


De kritiek is sinds woensdagavond aan een sneltempo toegenomen, waarbij doorgaans twee factoren aangehaald worden. Enerzijds zijn er de tactische keuzes van Philippe Clement, die alsmaar minder uitpakken zoals gehoopt. Tegen Leipzig beleefde de coach op dat vlak een dieptepunt en hij nam de schuld voor de afstraffing dan ook op zich.

Anderzijds is er echter ook het mislukte transferbeleid van vorige zomer. Club haalde maar liefst tien nieuwkomers aan boord, maar die brachten tot dusver amper of geen meerwaarde. Enkel Hendry en Nsoki wisten een basisplaats af te dwingen, al kon die laatste ook niet helemaal overtuigen. De andere komen zelfs amper of niet aan de bak.

PANIEK
Dat laatste zorgt ervoor dat de paniek de Brugse fans stilaan om de harten slaat. "Club werd altijd geprezen voor zijn transferpolitiek, maar deze keer was het een floche. Wat komt er nog goed van die spelers? Want het is wel de bedoeling dat die investering rendeert. Als dat niet gebeurt, is Club zijn financiële voorsprong op de concurrentie in België kwijt en zou het feest wel eens voorbij kunnen zijn", vreest ook bekende fan Eric Goens bij Sporza.

LEES OOK: "Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

1
1
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

11
11
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

71
71
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

187
187
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

127
127
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

250
250
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

150
150
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

183
183
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

31
31
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

39
39
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

600
600
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

714
714
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

113
113
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

296
296
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

365
365
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

457
457
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

389
389
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

369
369
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

552
552
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

401
401
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

454
454
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

229
229
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

127
127
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

357
357

Meer sportnieuws