Drama dreigt voor Club Brugge: "Voorsprong kan snel weg zijn"

door
Drama dreigt voor Club Brugge:

Het zou zomaar eens snel crisis kunnen worden bij Club Brugge. De voorbije weken werd er nog een oogje dichtgeknepen voor de tegenvallende resultaten in de competitie omdat in de Champions League overwinteren lonkte, maar die mogelijkheid is als sneeuw voor de zon weggesmolten na de 0-5-pandoering tegen RB Leipzig.


De kritiek is sinds woensdagavond aan een sneltempo toegenomen, waarbij doorgaans twee factoren aangehaald worden. Enerzijds zijn er de tactische keuzes van Philippe Clement, die alsmaar minder uitpakken zoals gehoopt. Tegen Leipzig beleefde de coach op dat vlak een dieptepunt en hij nam de schuld voor de afstraffing dan ook op zich.

Anderzijds is er echter ook het mislukte transferbeleid van vorige zomer. Club haalde maar liefst tien nieuwkomers aan boord, maar die brachten tot dusver amper of geen meerwaarde. Enkel Hendry en Nsoki wisten een basisplaats af te dwingen, al kon die laatste ook niet helemaal overtuigen. De andere komen zelfs amper of niet aan de bak.

PANIEK
Dat laatste zorgt ervoor dat de paniek de Brugse fans stilaan om de harten slaat. "Club werd altijd geprezen voor zijn transferpolitiek, maar deze keer was het een floche. Wat komt er nog goed van die spelers? Want het is wel de bedoeling dat die investering rendeert. Als dat niet gebeurt, is Club zijn financiële voorsprong op de concurrentie in België kwijt en zou het feest wel eens voorbij kunnen zijn", vreest ook bekende fan Eric Goens bij Sporza.

LEES OOK: ‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Ben je het eens met hem?

Meest recent

'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

25
25
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

33
33
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

202
202
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

128
128
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

464
464
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

135
135
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

208
208
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

314
314
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

240
240
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

660
660
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

114
114
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

330
330
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

232
232
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1631
1631
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

177
177
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

221
221
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

334
334
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

350
350
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

484
484
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

639
639
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1143
1143
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

160
160
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

628
628
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

127
127
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

320
320

Meer sportnieuws