'Gigantische domper voor Nainggolan'

door
'Gigantische domper voor Nainggolan'

Antwerp vecht donderdagavond in Frankfurt voor zijn laatste overlevingskansen op het Europese toneel. Daarvoor rekent het meer dan ooit op Radja Nainggolan, die de ploeg op sleeptouw moet gaan nemen. De ervaren middenvelder lijkt eindelijk de goede vorm te hebben nadat hij zich in zijn eerste maanden toch wat leek aan te moeten passen aan het Belgische voetbal.


Alleen dreigt er nu wel op extrasportief een stevige domper voor de 33-jarige. De Antwerpse politierechtbank behandelde donderdag een eerste keer zijn dossier, nadat Nainggolan in augustus door de politie tegengehouden was. Hij had aan hoge snelheid in de bebouwde kom een voertuig ingehaald waar dat niet mocht en bleek ook (net) te veel gedronken te hebben.

Omdat het niet de eerste keer was dat Nainggolan in de fout ging, vraagt het parket volgens Het Laatste Nieuws een rijverbod van een jaar, het opnieuw afleggen van zijn examens en een boete van 420 euro. Dat zou hem toch voor enkele problemen stellen.

"HIJ SCHAAMT ZICH"
De advocaat van Nainggolan verdedigde zich door te stellen dat het om een uitzonderlijke situatie ging, omdat de Antwerp-speler net naar België was teruggekeerd na zestien jaar in het buitenland. "Maar hij schaamt zich voor de feiten", klonk het wel. Nainggolan hoopt dan ook weg te komen met een voorwaardelijke straf, zodat hij zijn kinderen naar school kan blijven brengen en zijn van kanker herstellende vrouw in Italië kan gaan bezoeken.

LEES OOK: Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Moet Nainggolan genade krijgen?

Meest recent

La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

11
11
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

26
26
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

22
22
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

118
118
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

146
146
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

43
43
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

160
160
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

138
138
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

214
214
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

320
320
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

273
273
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

178
178
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

122
122
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

281
281
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

73
73
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

284
284
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

293
293
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

150
150
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

154
154
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

96
96
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

186
186
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

310
310
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

434
434
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

60
60
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

121
121

Meer sportnieuws