TRANSFERUURTJE: 'Transfer voor Vanzeir, Mertens krijgt opsteker'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfer voor Vanzeir, Mertens krijgt opsteker'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Januari belooft een hete maand te worden voor Union, want dan zal aan de mouw van een aantal sterkhouders getrokken worden. De strijd om Dante Vanzeir lijkt zelfs nu al los te barsten. De kersverse Rode Duivel kan nu al rekenen op belangstelling van drie buitenlandse clubs: Brentford en Brighton willen hem graag naar de Premier League halen, terwijl Atalanta in Italië hem nadrukkelijk in de gaten houdt.



Bij Club Brugge rommelt het na de tegenvallende resultaten van de laatste weken, met als dieptepunt de 0-5 tegen RB Leipzig woensdagavond. Vooral de rol van Philippe Clement komt onder de loep te liggen en de trainer wou volgens Filip Joos in de zomer al vertrekken naar het buitenland. Er was echter amper interesse, enkel van Schalke 04, Sheffield United en uit China, maar dat zijn niet meteen tot de verbeelding sprekende bestemmingen voor de coach.

Kevin Mirallas duikt plots weer op in België, want de ex-Rode Duivel traint sinds een maand mee bij Standard. Zijn ex-club laat de 34-jarige aanvaller meetrainen met de beloften, maar een contract zal er sowieso niet in zitten. Mirallas zit al sinds juli zonder club nadat hij niet bijtekende bij Göztepe en blijft dus op zoek naar een nieuwe uitdaging.



BUITENLAND
Over de toekomst van Dries Mertens waren de voorbije weken twijfels ontstaan. Zijn overeenkomst bij Napoli loopt immers af en de club is niet zinnens om de optie te lichten om hem een jaar langer vast te leggen. Maar wellicht zal de Rode Duivel alsnog kunnen bijtekenen. Mertens wil Napoli zelf niet verlaten en bij de club denken ze dat hij ook na zijn spelerscarrière nog iets zal kunnen betekenen voor de club. Alleen wil voorzitter De Laurentiis besparen en dus zal Mertens moeten inleveren op de 5 miljoen euro die hij momenteel jaarlijks opstrijkt.

Bij Manchester United lijken ze een opvallend plan te hebben om de ontslagen Ole Gunnar Solskjaer te vervangen. In eerste instantie zouden ze op Old Trafford een interim-trainer tot het einde van het seizoen willen aanstellen, om in de zomer op zoek te gaan naar een nieuwe coach. De club zou ook al verschillende kandidaten op het oog hebben om de rol van tussenpaus in te vullen. Onder meer Ernesto Valverde, ex-trainer van Barça, wordt genoemd.

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Is Vanzeir al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

9
9
Vannieuwkerke grijpt naar keel met hartverscheurend nieuws

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

11
11
Eindelijk doorbraak van Rode Duivel? "Hoop op grotere rol"

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

20
20
'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

15
15
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

9
9
Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

51
51
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

140
140
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

84
84
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

232
232
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

29
29
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

151
151
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

52
52
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

228
228
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

67
67
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

358
358
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

195
195
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

427
427
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

263
263
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

68
68
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

120
120
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

219
219
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

146
146
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

114
114
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

105
105
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

170
170

Meer sportnieuws