Nasri verklapt hoe opvallend plan bij Anderlecht in duigen viel

393 stemmen
Nasri verklapt hoe opvallend plan bij Anderlecht in duigen viel

RSC Anderlecht haalde in de zomer van 2019 de transfervrije Samir Nasri in huis. Dat was toen een stunt van jewelste, al waren er ook veel twijfels. De Brusselaars hoopten dat hij nog een goed niveau ging halen, maar dat werd een grote flop. Nasri kwam terug op zijn passage in Brussel.


"Kompany haalde me naar Anderlecht. Er was een emotionele kant, maar ook het idee om speler te zijn en mij ook een beetje te integreren in de technische staf. Ik heb interesse om trainer te worden en ik dacht zo van hem te leren. Het verliep echter niet zoals gepland”, zei hij aan Le Journal Du Dimanche.

Triest einde

Nasri kwam zonder ritme naar Brussel, maar leek gaandeweg te groeien. Op 4 oktober 2019 moest hij na 28 minuten op het veld van Charleroi, nadat hij toen eindelijk een goede indruk achterliet, met een spierscheur gewisseld worden. Nasri was zeer lang out en nadien bleek hij niet meer de honger te hebben om terug te knokken. Dat werd uiteindelijk het trieste einde van een prachtige carrière. Nasri was toen nog maar 32 jaar. Voorlopig is hij vooral analist en zijn toekomst is nog onduidelijk.

Nasri kende een mooie carrière en speelde voor Olympique Marseille, Arsenal, Manchester City, Sevilla, Antalyaspor, West Ham United en RSC Anderlecht. Hij was ook 41 keer Frans international. Nasri kwam enkele weken geleden nog in het nieuws toen hij meespeelde in een Franse galawedstrijd. Daar bleek dat hij heel wat kilo’s was bijgekomen, wat zeer veel ophef veroorzaakte op de sociale media. 

LEES OOK: 'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Moet RSCA Nasri een job geven als coach?

Meest recent

‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

25
25
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

49
49
‘KV Mechelen gaat vol voor stunt en praat met Chelsea’

KV Mechelen wil ferm uitpakken op de zomermercato. Malinwa hoopt komend seizoen weer hoge ogen te ...

38
38
'Geen kans bij Anderlecht, nu op weg naar Chelsea of City'

Anderlecht probeert het deze zomer nog maar eens over een nieuwe boeg te gooien met sportief ...

221
221
Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

178
178
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

219
219
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

42
42
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

97
97
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

147
147
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

219
219
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

309
309
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

399
399
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

514
514
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

438
438
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

173
173
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

134
134
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

721
721
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

291
291
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

735
735
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

629
629
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

157
157
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

821
821
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

520
520
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

129
129
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

54
54

Meer sportnieuws