Raman is zwaar teleurgesteld in Roberto Martinez

door
Raman is zwaar teleurgesteld in Roberto Martinez

Bij RSC Anderlecht hebben ze een aantal spelers die in aanmerking komen voor de Rode Duivels. Eén van hen is Benito Raman. Hij had gehoopt om er bij te zijn tegen Wales en Estland, maar Roberto Martinez dacht niet aan hem.


"Ja, toch wel. Ik zat in de voorselectie en was niet slecht bezig, dus waarom niet? Maar goed, ik begrijp dat spelers die al tien jaar bij de nationale ploeg zitten er altijd bij zullen zijn, ook al hebben ze maanden geblesseerd aan de kant gestaan. Je status speelt ook mee”, zei hij aan Humo. De aanvaller was tot op heden één keer Rode Duivel.

Fysiek pijnpunt

Raman heeft echter moeite om zich helemaal in de basis te spelen bij RSC Anderlecht. Dat heeft onder meer te maken met één groot pijnpunt. Raman heeft immers moeite om een match 90 minuten vol te maken en hij kampt vaak na 60-70 minuten met krampen of hij zit erdoor, waardoor Vincent Kompany hem altijd moet wisselen.

Raman geeft in het weekblad toe dat dit een probleem is en dat hij vaak nutteloze meters maakt. Hij beseft dit, maar de ex-speler van AA Gent en Standard heeft het naar eigen zeggen nodig om veel te lopen in een match. Toch zal Kompany liever zien dat Raman een stuk slimmer loopt. De spits loopt vaak van links naar rechts, wat dan wel ‘mooi’ is om te zien inzake grinta, toch heeft de ploeg er niet al te veel aan… De komende drie wedstrijden zal hij alvast op training veel kunnen lopen, want dankzij zijn domme rode kaart is Raman drie matchen geschorst.

LEES OOK: 'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Zal Raman in 2022 terug Rode Duivel worden?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

176
176
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

70
70
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

34
34
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

37
37
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

312
312
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

56
56
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

430
430
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

215
215
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

391
391
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

337
337
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

333
333
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1301
1301
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

429
429
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

725
725
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

320
320
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1048
1048
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

472
472
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

363
363
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

147
147
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws