Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

door
Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC zagen ze een pak smaakmakers de club na vorig seizoen verlaten. Toch wisten ze bij de Great Old een aantal interessante spelers aan boord te houden. Eén van hen is Manuel Benson.


De flankaanvaller kreeg nooit echt het vertrouwen van Laszlo Bölöni, Ivan Leko en Frank Vercauteren. Die laatste was geen fan van de flankaanvaller, maar Brian Priske wel. De Deen overtuigde Benson om op de Bosuil te blijven. Dat blijkt een goede zet te zijn geweest van Priske.

"Ik had een kruis over mijn toekomst bij Antwerp getrokken. In mijn hoofd was het voorbij. Er was interesse van heel wat Nederlandse clubs en daar zaten een aantal mooie ploegen tussen. De directie sloot echter de deur. Priske belde mij en hij liet mij weten dat ik in zijn systeem zou passen", aldus de ex-speler van Lierse SK, KRC Genk, Moeskroen en PEC Zwolle aan La Dernière Heure.

AS Monaco

Benson is momenteel de beste flankaanvaller bij Antwerp. De 24-jarige linkspoot scoorde tot op heden 4 keer en leverde 1 assist af in 22 wedstrijden. Hij mag dus nog niet iets bepalender worden, maar voorlopig laat hij in het spel alvast zien dat hij een stuk beter is geworden. Benson is een constante dreiging voor de tegenstander en laat op dit moment een betere indruk achter dan topaankoop Michel-Ange Balikwisha. AS Monaco, dat hem al scoutte toen hij bij Lierse speelde, volgt hem alvast. Tot concrete onderhandelingen kwam het echter nog niet en Benson zal het seizoen ook sowieso uitdoen bij de Great Old.

LEES OOK: Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

Is hij de revelatie dit seizoen bij Antwerp?

Meest recent

'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

35
35
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

10
10
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

175
175
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

75
75
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

37
37
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

256
256
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

75
75
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

212
212
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

214
214
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

673
673
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

173
173
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

405
405
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

292
292
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

118
118
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

626
626
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

103
103
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

202
202
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

822
822
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

395
395

Meer sportnieuws