Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

318
Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC zagen ze een pak smaakmakers de club na vorig seizoen verlaten. Toch wisten ze bij de Great Old een aantal interessante spelers aan boord te houden. Eén van hen is Manuel Benson.


De flankaanvaller kreeg nooit echt het vertrouwen van Laszlo Bölöni, Ivan Leko en Frank Vercauteren. Die laatste was geen fan van de flankaanvaller, maar Brian Priske wel. De Deen overtuigde Benson om op de Bosuil te blijven. Dat blijkt een goede zet te zijn geweest van Priske.

"Ik had een kruis over mijn toekomst bij Antwerp getrokken. In mijn hoofd was het voorbij. Er was interesse van heel wat Nederlandse clubs en daar zaten een aantal mooie ploegen tussen. De directie sloot echter de deur. Priske belde mij en hij liet mij weten dat ik in zijn systeem zou passen", aldus de ex-speler van Lierse SK, KRC Genk, Moeskroen en PEC Zwolle aan La Dernière Heure.

AS Monaco

Benson is momenteel de beste flankaanvaller bij Antwerp. De 24-jarige linkspoot scoorde tot op heden 4 keer en leverde 1 assist af in 22 wedstrijden. Hij mag dus nog niet iets bepalender worden, maar voorlopig laat hij in het spel alvast zien dat hij een stuk beter is geworden. Benson is een constante dreiging voor de tegenstander en laat op dit moment een betere indruk achter dan topaankoop Michel-Ange Balikwisha. AS Monaco, dat hem al scoutte toen hij bij Lierse speelde, volgt hem alvast. Tot concrete onderhandelingen kwam het echter nog niet en Benson zal het seizoen ook sowieso uitdoen bij de Great Old.

LEES OOK: Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Is hij de revelatie dit seizoen bij Antwerp?

Meest recent

Antwerp benadeeld? Oud-ref dient Compper van antwoord

Antwerp FC heeft het eerste luik van het seizoen afgesloten met een tegenvallende reeks van 0 op 12. ...

9
9
KRC Genk wankelt: Degryse legt gigantisch probleem bloot

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

50
50
‘Club Brugge wil transferstunt: zelfs 12 miljoen te weinig’

Club Brugge broedt op een transfer die meteen tot de duurste uit de clubgeschiedenis zou behoren. ...

156
156
Oorlog in La Liga: Real publiceert publiekelijk statement

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zondag een flinke tik geïncasseerd. De ...

87
87
Grote naam op bank bij Duivels? "Van Bommel start met hém"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

209
209
Anderlecht krijgt verdict Bentayeb: FIFA-protocol geactiveerd

RSC Anderlecht speelde zaterdagavond een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem (3-0). Met een voet in ...

278
278
Analisten fileren titelstrijd: "Zij zijn te sterk voor de JPL"

Het eerste luik van het seizoen in de Jupiler Pro League zit erop. Uiteraard is het na zeven ...

368
368
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

568
568
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

60
60
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

408
408
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

58
58
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

36
36
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

173
173
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

313
313
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

68
68
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

63
63
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

202
202
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

240
240
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

235
235
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1293
1293
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

134
134
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

52
52
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

350
350
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

94
94
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

78
78

Meer sportnieuws