Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

318
Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC zagen ze een pak smaakmakers de club na vorig seizoen verlaten. Toch wisten ze bij de Great Old een aantal interessante spelers aan boord te houden. Eén van hen is Manuel Benson.


De flankaanvaller kreeg nooit echt het vertrouwen van Laszlo Bölöni, Ivan Leko en Frank Vercauteren. Die laatste was geen fan van de flankaanvaller, maar Brian Priske wel. De Deen overtuigde Benson om op de Bosuil te blijven. Dat blijkt een goede zet te zijn geweest van Priske.

"Ik had een kruis over mijn toekomst bij Antwerp getrokken. In mijn hoofd was het voorbij. Er was interesse van heel wat Nederlandse clubs en daar zaten een aantal mooie ploegen tussen. De directie sloot echter de deur. Priske belde mij en hij liet mij weten dat ik in zijn systeem zou passen", aldus de ex-speler van Lierse SK, KRC Genk, Moeskroen en PEC Zwolle aan La Dernière Heure.

AS Monaco

Benson is momenteel de beste flankaanvaller bij Antwerp. De 24-jarige linkspoot scoorde tot op heden 4 keer en leverde 1 assist af in 22 wedstrijden. Hij mag dus nog niet iets bepalender worden, maar voorlopig laat hij in het spel alvast zien dat hij een stuk beter is geworden. Benson is een constante dreiging voor de tegenstander en laat op dit moment een betere indruk achter dan topaankoop Michel-Ange Balikwisha. AS Monaco, dat hem al scoutte toen hij bij Lierse speelde, volgt hem alvast. Tot concrete onderhandelingen kwam het echter nog niet en Benson zal het seizoen ook sowieso uitdoen bij de Great Old.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel Antwerp: "Club zag mij als invaller"

Is hij de revelatie dit seizoen bij Antwerp?

Meest recent

STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

1
1
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

6
6
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

5
5
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

60
60
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

30
30
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

11
11
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

47
47
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

85
85
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

213
213
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

24
24
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

156
156
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

78
78
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

295
295
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

179
179
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

34
34
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

129
129
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

301
301
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

46
46
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

240
240
Messoudi zorgt voor feest op het Kiel: "Verschil is groot"

Beerschot kende nog eens een hoogdag op het Kiel. Ze wonnen met 2-1 van RSC Anderlecht en zorgden ...

105
105
Clement onder vuur: "Dit heb ik nog nooit meegemaakt"

Het gaat niet goed met de Belgische trainers in Engeland. Nicky Hayen bakt er weinig tot niets van ...

410
410
Code oranje: Anderlecht wéét wat het moet doen

RSC Anderlecht verloor met 2-1 bij Beerschot en ligt uit de Beker van België. De eerste blamage ...

183
183
'La Liga davert: spetterende comeback Sergio Ramos'

Sergio Ramos is inmiddels alweer 40 jaar oud en zit ondertussen al maandenlang zonder club. Maar de ...

124
124
Alarm bij Anderlecht: Albert trekt vernietigende conclusie

Na een geslaagde zomer heerste heel wat positivisme rond het vernieuwde RSC Anderlecht. Enkele weken ...

350
350

Meer sportnieuws