Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

door
Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC zagen ze een pak smaakmakers de club na vorig seizoen verlaten. Toch wisten ze bij de Great Old een aantal interessante spelers aan boord te houden. Eén van hen is Manuel Benson.


De flankaanvaller kreeg nooit echt het vertrouwen van Laszlo Bölöni, Ivan Leko en Frank Vercauteren. Die laatste was geen fan van de flankaanvaller, maar Brian Priske wel. De Deen overtuigde Benson om op de Bosuil te blijven. Dat blijkt een goede zet te zijn geweest van Priske.

"Ik had een kruis over mijn toekomst bij Antwerp getrokken. In mijn hoofd was het voorbij. Er was interesse van heel wat Nederlandse clubs en daar zaten een aantal mooie ploegen tussen. De directie sloot echter de deur. Priske belde mij en hij liet mij weten dat ik in zijn systeem zou passen", aldus de ex-speler van Lierse SK, KRC Genk, Moeskroen en PEC Zwolle aan La Dernière Heure.

AS Monaco

Benson is momenteel de beste flankaanvaller bij Antwerp. De 24-jarige linkspoot scoorde tot op heden 4 keer en leverde 1 assist af in 22 wedstrijden. Hij mag dus nog niet iets bepalender worden, maar voorlopig laat hij in het spel alvast zien dat hij een stuk beter is geworden. Benson is een constante dreiging voor de tegenstander en laat op dit moment een betere indruk achter dan topaankoop Michel-Ange Balikwisha. AS Monaco, dat hem al scoutte toen hij bij Lierse speelde, volgt hem alvast. Tot concrete onderhandelingen kwam het echter nog niet en Benson zal het seizoen ook sowieso uitdoen bij de Great Old.

LEES OOK: Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

Is hij de revelatie dit seizoen bij Antwerp?

Meest recent

Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

9
9
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

12
12
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

11
11
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

82
82
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

34
34
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

132
132
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

83
83
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

151
151
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

113
113
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

170
170
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

117
117
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

344
344
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

329
329
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

748
748
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

65
65
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

167
167
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

134
134
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

335
335
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

462
462
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

193
193
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

127
127
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

192
192
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

325
325

Meer sportnieuws