Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

door
Ontevreden smaakmaker was bijna weg bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC zagen ze een pak smaakmakers de club na vorig seizoen verlaten. Toch wisten ze bij de Great Old een aantal interessante spelers aan boord te houden. Eén van hen is Manuel Benson.


De flankaanvaller kreeg nooit echt het vertrouwen van Laszlo Bölöni, Ivan Leko en Frank Vercauteren. Die laatste was geen fan van de flankaanvaller, maar Brian Priske wel. De Deen overtuigde Benson om op de Bosuil te blijven. Dat blijkt een goede zet te zijn geweest van Priske.

"Ik had een kruis over mijn toekomst bij Antwerp getrokken. In mijn hoofd was het voorbij. Er was interesse van heel wat Nederlandse clubs en daar zaten een aantal mooie ploegen tussen. De directie sloot echter de deur. Priske belde mij en hij liet mij weten dat ik in zijn systeem zou passen", aldus de ex-speler van Lierse SK, KRC Genk, Moeskroen en PEC Zwolle aan La Dernière Heure.

AS Monaco

Benson is momenteel de beste flankaanvaller bij Antwerp. De 24-jarige linkspoot scoorde tot op heden 4 keer en leverde 1 assist af in 22 wedstrijden. Hij mag dus nog niet iets bepalender worden, maar voorlopig laat hij in het spel alvast zien dat hij een stuk beter is geworden. Benson is een constante dreiging voor de tegenstander en laat op dit moment een betere indruk achter dan topaankoop Michel-Ange Balikwisha. AS Monaco, dat hem al scoutte toen hij bij Lierse speelde, volgt hem alvast. Tot concrete onderhandelingen kwam het echter nog niet en Benson zal het seizoen ook sowieso uitdoen bij de Great Old.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Is hij de revelatie dit seizoen bij Antwerp?

Meest recent

Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

0
0
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

74
74
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

103
103
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

156
156
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

324
324
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

54
54
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

101
101
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

313
313
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

60
60
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

99
99
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

261
261
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

258
258
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

844
844
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

114
114
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

286
286
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

495
495
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

545
545
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

760
760
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

266
266
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

657
657
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

446
446
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

67
67
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

146
146
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

235
235

Meer sportnieuws