Crisis in Brugge: "Clement is Vormer kwijt"

1351
Crisis in Brugge:

Botert het nog tussen Ruud Vormer en Philippe Clement? Die vraag mag gesteld worden nadat Clement de Nederlander weer twee stevige tikken gaf in één week tijd. Tegen RB Leipzig bleef hij 90 minuten op de bank.


"Figuurlijk ben je hem toch een beetje kwijt, ja. Hij werd tegen Mechelen ook vroeg gewisseld, terwijl anderen daarvoor ook in aanmerking kwamen. Ik vind het een goede speler, die met een vrije trap beslissend kan zijn. Ik kan dit niet goed volgen”, zei Jan Mulder bij VTM 2. Gilles De Bilde had er ook zijn mening over. “Hij lijkt de boter te hebben gegeten door de 8 op 21. Het is opvallend dat Clement die beslissing nam. Misschien wilde hij Vormer en de groep een signaal geven dat het beter moet”, aldus De Bilde.

Publiek boos

Het slotwoord was voor Marc Degryse. "Hij viel niet in. Wat is daar aan de hand? Dit is toch zeer vreemd. Je kan toch niet alle problemen van Club Brugge op Vormer gaan leggen, dat is wat hij nu een beetje doet." Het publiek scandeerde meermaals ‘Ruud, Ruud, Ruud’. Zij steunen hun aanvoerder, de verpersoonlijking van ‘No Sweat No Glory’. 

Vormer speelde dit seizoen tot op heden 14 matchen voor Club Brugge. Daarin was hij goed voor 4 goals en 3 assists, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn voor een centrale middenvelder. De vraag dient stilaan gesteld te worden wat de toekomst van Vormer nog is in het Jan Breydelstadion. De 33-jarige middenvelder ligt nog tot medio 2023 onder contract, met een optie voor nog een jaar. Dat de relatie tussen Clement en Vormer momenteel niet optimaal is, is een understatement.

LEES OOK: Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

Onbegrijpelijk van Clement?

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

0
0
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

88
88
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

10
10
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

238
238
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

27
27
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

523
523
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

49
49
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

20
20
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

476
476
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

200
200
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

966
966
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

154
154
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

203
203
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

94
94
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

305
305
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

240
240
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

293
293
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

145
145

Meer sportnieuws