Crisis in Brugge: "Clement is Vormer kwijt"

door
Crisis in Brugge:

Botert het nog tussen Ruud Vormer en Philippe Clement? Die vraag mag gesteld worden nadat Clement de Nederlander weer twee stevige tikken gaf in één week tijd. Tegen RB Leipzig bleef hij 90 minuten op de bank.


"Figuurlijk ben je hem toch een beetje kwijt, ja. Hij werd tegen Mechelen ook vroeg gewisseld, terwijl anderen daarvoor ook in aanmerking kwamen. Ik vind het een goede speler, die met een vrije trap beslissend kan zijn. Ik kan dit niet goed volgen”, zei Jan Mulder bij VTM 2. Gilles De Bilde had er ook zijn mening over. “Hij lijkt de boter te hebben gegeten door de 8 op 21. Het is opvallend dat Clement die beslissing nam. Misschien wilde hij Vormer en de groep een signaal geven dat het beter moet”, aldus De Bilde.

Publiek boos

Het slotwoord was voor Marc Degryse. "Hij viel niet in. Wat is daar aan de hand? Dit is toch zeer vreemd. Je kan toch niet alle problemen van Club Brugge op Vormer gaan leggen, dat is wat hij nu een beetje doet." Het publiek scandeerde meermaals ‘Ruud, Ruud, Ruud’. Zij steunen hun aanvoerder, de verpersoonlijking van ‘No Sweat No Glory’. 

Vormer speelde dit seizoen tot op heden 14 matchen voor Club Brugge. Daarin was hij goed voor 4 goals en 3 assists, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn voor een centrale middenvelder. De vraag dient stilaan gesteld te worden wat de toekomst van Vormer nog is in het Jan Breydelstadion. De 33-jarige middenvelder ligt nog tot medio 2023 onder contract, met een optie voor nog een jaar. Dat de relatie tussen Clement en Vormer momenteel niet optimaal is, is een understatement.

LEES OOK: 'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

Onbegrijpelijk van Clement?

Meest recent

Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

0
0
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

7
7
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

51
51
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

42
42
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

359
359
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

36
36
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

43
43
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

47
47
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

224
224
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

204
204
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

304
304
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

466
466
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

232
232
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

311
311
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

199
199
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

91
91
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

145
145
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

163
163
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

145
145
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

31
31
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

179
179
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

151
151
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

349
349
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

313
313
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

212
212

Meer sportnieuws