Crisis in Brugge: "Clement is Vormer kwijt"

1351 stemmen
Crisis in Brugge:

Botert het nog tussen Ruud Vormer en Philippe Clement? Die vraag mag gesteld worden nadat Clement de Nederlander weer twee stevige tikken gaf in één week tijd. Tegen RB Leipzig bleef hij 90 minuten op de bank.


"Figuurlijk ben je hem toch een beetje kwijt, ja. Hij werd tegen Mechelen ook vroeg gewisseld, terwijl anderen daarvoor ook in aanmerking kwamen. Ik vind het een goede speler, die met een vrije trap beslissend kan zijn. Ik kan dit niet goed volgen”, zei Jan Mulder bij VTM 2. Gilles De Bilde had er ook zijn mening over. “Hij lijkt de boter te hebben gegeten door de 8 op 21. Het is opvallend dat Clement die beslissing nam. Misschien wilde hij Vormer en de groep een signaal geven dat het beter moet”, aldus De Bilde.

Publiek boos

Het slotwoord was voor Marc Degryse. "Hij viel niet in. Wat is daar aan de hand? Dit is toch zeer vreemd. Je kan toch niet alle problemen van Club Brugge op Vormer gaan leggen, dat is wat hij nu een beetje doet." Het publiek scandeerde meermaals ‘Ruud, Ruud, Ruud’. Zij steunen hun aanvoerder, de verpersoonlijking van ‘No Sweat No Glory’. 

Vormer speelde dit seizoen tot op heden 14 matchen voor Club Brugge. Daarin was hij goed voor 4 goals en 3 assists, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn voor een centrale middenvelder. De vraag dient stilaan gesteld te worden wat de toekomst van Vormer nog is in het Jan Breydelstadion. De 33-jarige middenvelder ligt nog tot medio 2023 onder contract, met een optie voor nog een jaar. Dat de relatie tussen Clement en Vormer momenteel niet optimaal is, is een understatement.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Onbegrijpelijk van Clement?

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

11
11
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

28
28
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

36
36
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

25
25
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

14
14
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

29
29
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

84
84
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

349
349
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

63
63
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

199
199
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

62
62
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

61
61
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

120
120
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

360
360
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

64
64
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

227
227
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

287
287
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

274
274
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

211
211

Meer sportnieuws