Crisis in Brugge: "Clement is Vormer kwijt"

door
Crisis in Brugge:

Botert het nog tussen Ruud Vormer en Philippe Clement? Die vraag mag gesteld worden nadat Clement de Nederlander weer twee stevige tikken gaf in één week tijd. Tegen RB Leipzig bleef hij 90 minuten op de bank.


"Figuurlijk ben je hem toch een beetje kwijt, ja. Hij werd tegen Mechelen ook vroeg gewisseld, terwijl anderen daarvoor ook in aanmerking kwamen. Ik vind het een goede speler, die met een vrije trap beslissend kan zijn. Ik kan dit niet goed volgen”, zei Jan Mulder bij VTM 2. Gilles De Bilde had er ook zijn mening over. “Hij lijkt de boter te hebben gegeten door de 8 op 21. Het is opvallend dat Clement die beslissing nam. Misschien wilde hij Vormer en de groep een signaal geven dat het beter moet”, aldus De Bilde.

Publiek boos

Het slotwoord was voor Marc Degryse. "Hij viel niet in. Wat is daar aan de hand? Dit is toch zeer vreemd. Je kan toch niet alle problemen van Club Brugge op Vormer gaan leggen, dat is wat hij nu een beetje doet." Het publiek scandeerde meermaals ‘Ruud, Ruud, Ruud’. Zij steunen hun aanvoerder, de verpersoonlijking van ‘No Sweat No Glory’. 

Vormer speelde dit seizoen tot op heden 14 matchen voor Club Brugge. Daarin was hij goed voor 4 goals en 3 assists, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn voor een centrale middenvelder. De vraag dient stilaan gesteld te worden wat de toekomst van Vormer nog is in het Jan Breydelstadion. De 33-jarige middenvelder ligt nog tot medio 2023 onder contract, met een optie voor nog een jaar. Dat de relatie tussen Clement en Vormer momenteel niet optimaal is, is een understatement.

LEES OOK: Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Onbegrijpelijk van Clement?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

21
21
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

49
49
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

27
27
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

116
116
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

88
88
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

270
270
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

129
129
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

78
78
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

43
43
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

90
90
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

345
345
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

446
446
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws