Brys grijpt streng in met afgegleden smaakmaker OHL

door
Brys grijpt streng in met afgegleden smaakmaker OHL

Vorig seizoen was OH Leuven als promovendus nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League, maar het tweede seizoen op het hoogste niveau blijkt toch iets lastiger. De ambitieuze club raakt dit seizoen maar niet weg uit de rechterkolom en staat na vijftien speeldagen op een tegenvallende veertiende plaats. Het vertrek van Thomas Henry en Kamal Sowah bleek moeilijk op te vangen en een aantal sterkhouders halen niet langer hun niveau.


Eén van de meest schrijnende gevallen aan Den Dreef, is dat van Rafael Romo. De Venezolaanse doelman was vorig seizoen nog één van de toppers in onze competities en in de zomer gingen er zelfs geruchten dat Club Brugge geïnteresseerd was. Uiteindelijk kwam het niet tot een transfer en dit seizoen is Romo nog maar een schim van de puntenpakker die hij vorig seizoen was.

Afgelopen weekend blunderde Romo nog gruwelijk in de wedstrijd tegen Seraing, waardoor hij mee aan de basis lag van de 1-3-nederlaag. Dat kost hem nu mogelijk zijn basisplaats. In Het Nieuwsblad geeft Marc Brys immers aan dat hij er sterk over nadenkt om volgend weekend tegen leider Union van doelman te gaan wisselen.

RUNARSSON
Daardoor zou Alex Runarsson straks eindelijk zijn competitiedebuut voor OHL kunnen gaan maken. De 26-jarige IJslander werd in de zomer verrassend op huurbasis weggeplukt bij Arsenal, waar hij vorig seizoen tweede doelman was. De international, zoon van Lokeren-icoon Runar Kristinsson, moest echter toekijken hoe Romo de voorkeur blijf kregen en mocht enkel in de beker eens opdraven. Daar komt straks dus mogelijk verandering in.


LEES OOK: Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Moet Brys van keeper wisselen?

Meest recent

'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

3
3
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

137
137
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

166
166
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

12
12
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

28
28
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

668
668
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

209
209
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

123
123
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

112
112
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

161
161
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

55
55
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

635
635
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

305
305
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

198
198
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

161
161
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

48
48
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

796
796
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

198
198
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

304
304
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

69
69
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

230
230
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

414
414
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

150
150
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

401
401
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64

Meer sportnieuws