Brys grijpt streng in met afgegleden smaakmaker OHL

158
Brys grijpt streng in met afgegleden smaakmaker OHL

Vorig seizoen was OH Leuven als promovendus nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League, maar het tweede seizoen op het hoogste niveau blijkt toch iets lastiger. De ambitieuze club raakt dit seizoen maar niet weg uit de rechterkolom en staat na vijftien speeldagen op een tegenvallende veertiende plaats. Het vertrek van Thomas Henry en Kamal Sowah bleek moeilijk op te vangen en een aantal sterkhouders halen niet langer hun niveau.


Eén van de meest schrijnende gevallen aan Den Dreef, is dat van Rafael Romo. De Venezolaanse doelman was vorig seizoen nog één van de toppers in onze competities en in de zomer gingen er zelfs geruchten dat Club Brugge geïnteresseerd was. Uiteindelijk kwam het niet tot een transfer en dit seizoen is Romo nog maar een schim van de puntenpakker die hij vorig seizoen was.

Afgelopen weekend blunderde Romo nog gruwelijk in de wedstrijd tegen Seraing, waardoor hij mee aan de basis lag van de 1-3-nederlaag. Dat kost hem nu mogelijk zijn basisplaats. In Het Nieuwsblad geeft Marc Brys immers aan dat hij er sterk over nadenkt om volgend weekend tegen leider Union van doelman te gaan wisselen.

RUNARSSON
Daardoor zou Alex Runarsson straks eindelijk zijn competitiedebuut voor OHL kunnen gaan maken. De 26-jarige IJslander werd in de zomer verrassend op huurbasis weggeplukt bij Arsenal, waar hij vorig seizoen tweede doelman was. De international, zoon van Lokeren-icoon Runar Kristinsson, moest echter toekijken hoe Romo de voorkeur blijf kregen en mocht enkel in de beker eens opdraven. Daar komt straks dus mogelijk verandering in.


LEES OOK: 'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Moet Brys van keeper wisselen?

Meest recent

Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

4
4
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

9
9
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

107
107
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

21
21
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

25
25
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

61
61
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

167
167
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

61
61
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

104
104
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

15
15
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

340
340
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

170
170
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

184
184
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

87
87
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

50
50
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

70
70
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

140
140
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

303
303
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66

Meer sportnieuws