'Opmerkelijke rol De Ketelaere tegen Leipzig'

door
'Opmerkelijke rol De Ketelaere tegen Leipzig'

Om 21u stapt Club Brugge het veld op voor zijn voorlaatste opdracht in de groepsfase van deze Champions League. Tegen RB Leipzig gaat het om de knikkers, want als Blauw-Zwart minstens een punt pakt, is het zeker van de derde plaats in de groep des doods en bij een zege mag het zelfs nog dromen van meer. Hoe Philippe Clement dat zal proberen te verwezenlijken, valt wel nog af te wachten.


Na de tegenvallende resultaten in de competitie van de laatste weken en de dubbele afstraffing tegen Manchester City is het nog maar de vraag of de trainer zal vasthouden aan zijn plan dat een vier op zes opleverde in de eerste twee matchen tegen PSG en Leipzig, of hij toch een nieuwe tactiek uit zijn mouw zal schudden. De meningen daarover lopen nog uiteen.

Gilles De Bilde doet in VTM Nieuws echter een opvallende voorspelling. De analist stelt dat er geruchten gaan dat in vergelijking met de match in Mechelen Ruud Vormer uit de ploeg zal verdwijnen en Charles De Ketelaere op het middenveld zijn plaats zal innemen. De jonge Rode Duivel speelde de voorbije maanden vooral als spits of flankaanvaller, maar moet nu dus als box-to-box gaan fungeren.

NIEUWE KANS
Daardoor zou er een plaatsje vrijkomen, waardoor recordaankoop Kamal Sowah opnieuw zijn kans zou krijgen. De Ghanees was de voorbije weken na enkele mindere prestaties op de bank verzeild. Hij zou samen met Lang in steun van Bas Dost gaan spelen, die volgens De Bilde dus ook voor de eerste keer mag starten in het kampioenenbal. Links achterin zou volgens hem Van der Brempt dan weer de voorkeur krijgen op Maouassa en Ricca.

LEES OOK: ‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Zou dat een goede zet zijn?

Meest recent

De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

12
12
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

20
20
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

217
217
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

157
157
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

66
66
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

230
230
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

88
88
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

364
364
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

193
193
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

530
530
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

326
326
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

120
120
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

532
532
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

58
58
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

742
742
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

51
51
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

118
118
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

178
178
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

259
259
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

234
234
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

132
132
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

204
204
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

233
233

Meer sportnieuws