'Opmerkelijke rol De Ketelaere tegen Leipzig'

stemmen
'Opmerkelijke rol De Ketelaere tegen Leipzig'

Om 21u stapt Club Brugge het veld op voor zijn voorlaatste opdracht in de groepsfase van deze Champions League. Tegen RB Leipzig gaat het om de knikkers, want als Blauw-Zwart minstens een punt pakt, is het zeker van de derde plaats in de groep des doods en bij een zege mag het zelfs nog dromen van meer. Hoe Philippe Clement dat zal proberen te verwezenlijken, valt wel nog af te wachten.


Na de tegenvallende resultaten in de competitie van de laatste weken en de dubbele afstraffing tegen Manchester City is het nog maar de vraag of de trainer zal vasthouden aan zijn plan dat een vier op zes opleverde in de eerste twee matchen tegen PSG en Leipzig, of hij toch een nieuwe tactiek uit zijn mouw zal schudden. De meningen daarover lopen nog uiteen.

Gilles De Bilde doet in VTM Nieuws echter een opvallende voorspelling. De analist stelt dat er geruchten gaan dat in vergelijking met de match in Mechelen Ruud Vormer uit de ploeg zal verdwijnen en Charles De Ketelaere op het middenveld zijn plaats zal innemen. De jonge Rode Duivel speelde de voorbije maanden vooral als spits of flankaanvaller, maar moet nu dus als box-to-box gaan fungeren.

NIEUWE KANS
Daardoor zou er een plaatsje vrijkomen, waardoor recordaankoop Kamal Sowah opnieuw zijn kans zou krijgen. De Ghanees was de voorbije weken na enkele mindere prestaties op de bank verzeild. Hij zou samen met Lang in steun van Bas Dost gaan spelen, die volgens De Bilde dus ook voor de eerste keer mag starten in het kampioenenbal. Links achterin zou volgens hem Van der Brempt dan weer de voorkeur krijgen op Maouassa en Ricca.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Zou dat een goede zet zijn?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

102
102
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

124
124
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

500
500
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

129
129
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

387
387
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

452
452
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

243
243
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

236
236
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

132
132
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1246
1246
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

105
105
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

320
320
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

248
248
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

198
198
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

511
511
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

905
905
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

708
708
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

275
275
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

152
152
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws