'Opmerkelijke rol De Ketelaere tegen Leipzig'

door
'Opmerkelijke rol De Ketelaere tegen Leipzig'

Om 21u stapt Club Brugge het veld op voor zijn voorlaatste opdracht in de groepsfase van deze Champions League. Tegen RB Leipzig gaat het om de knikkers, want als Blauw-Zwart minstens een punt pakt, is het zeker van de derde plaats in de groep des doods en bij een zege mag het zelfs nog dromen van meer. Hoe Philippe Clement dat zal proberen te verwezenlijken, valt wel nog af te wachten.


Na de tegenvallende resultaten in de competitie van de laatste weken en de dubbele afstraffing tegen Manchester City is het nog maar de vraag of de trainer zal vasthouden aan zijn plan dat een vier op zes opleverde in de eerste twee matchen tegen PSG en Leipzig, of hij toch een nieuwe tactiek uit zijn mouw zal schudden. De meningen daarover lopen nog uiteen.

Gilles De Bilde doet in VTM Nieuws echter een opvallende voorspelling. De analist stelt dat er geruchten gaan dat in vergelijking met de match in Mechelen Ruud Vormer uit de ploeg zal verdwijnen en Charles De Ketelaere op het middenveld zijn plaats zal innemen. De jonge Rode Duivel speelde de voorbije maanden vooral als spits of flankaanvaller, maar moet nu dus als box-to-box gaan fungeren.

NIEUWE KANS
Daardoor zou er een plaatsje vrijkomen, waardoor recordaankoop Kamal Sowah opnieuw zijn kans zou krijgen. De Ghanees was de voorbije weken na enkele mindere prestaties op de bank verzeild. Hij zou samen met Lang in steun van Bas Dost gaan spelen, die volgens De Bilde dus ook voor de eerste keer mag starten in het kampioenenbal. Links achterin zou volgens hem Van der Brempt dan weer de voorkeur krijgen op Maouassa en Ricca.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

Zou dat een goede zet zijn?

Meest recent

Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

16
16
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

44
44
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

9
9
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

71
71
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

26
26
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

26
26
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

55
55
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

86
86
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

66
66
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

62
62
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

495
495
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

50
50
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

67
67
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

249
249
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

142
142
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

52
52
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

180
180
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

194
194
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1350
1350
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

97
97
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

282
282
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

350
350

Meer sportnieuws