Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

door
Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

Antwerp ging afgelopen weekend pijnlijk met 2-1 onderuit op Stayen, waardoor het in de competitie inmiddels al zeven punten achterstand heeft op leider Union. Het trekt daardoor niet meteen onder een gunstig gesternte naar Duitsland, waar het donderdagavond zijn allerlaatste troeven in de Europa League uitspeelt. Als er in Frankfurt niet gewonnen wordt, dan is het Europese avontuur na Nieuwjaar onherroepelijk voorbij.


In dat geval is de derde plaats, die sinds dit seizoen recht geeft op deelname aan de Conference League na Nieuwjaar, definitief buiten bereik met nog één speeldag voor de boeg. De drie punten zijn straks dus een must, maar evident wordt dat niet. Eintracht Frankfurt is met tien punten de leider in groep D - Antwerp pakte amper één punt. In de heenmatch kwamen ze met 0-1 winnen op de Bosuil door een late strafschop van Paciencia.

Gazet van Antwerpen zag dat Antwerp woensdag met negentien spelers naar Duitsland afreisde. Seck en Haroun ontbreken omdat ze in Europa niet speelgerechtigd zijn, terwijl Miyoshi, Buta en Bataille door blessures er niet bij zijn. De afwezigheid van die laatste twee zorgt ervoor dat Brian Priske ook weer een opvallende naam opvist: Robbe Quirynen.

UIT BEELD VERDWENEN
De 19-jarige flankverdediger kan mogelijk nog eens op een nieuwe kans rekenen. Hij begon nog aan het seizoen als titularis, maar werd op speeldag twee bij de rust gewisseld en kwam sindsdien geen seconde meer in actie. Zelfs de bank haalt hij amper nog, maar daar komt nu dus verandering in. Verder heeft Priske immers enkel nog De Laet en Vines nog over als potentiële backs.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Moet hij een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

14
14
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

52
52
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

440
440
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

39
39
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

38
38
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

61
61
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

237
237
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

248
248
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

349
349
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

456
456
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

180
180
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

241
241
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

426
426
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

354
354
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

260
260
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

226
226
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

245
245
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

119
119
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

392
392
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

497
497
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

363
363
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

120
120
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

667
667
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

33
33

Meer sportnieuws