Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

198 stemmen
Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

Antwerp ging afgelopen weekend pijnlijk met 2-1 onderuit op Stayen, waardoor het in de competitie inmiddels al zeven punten achterstand heeft op leider Union. Het trekt daardoor niet meteen onder een gunstig gesternte naar Duitsland, waar het donderdagavond zijn allerlaatste troeven in de Europa League uitspeelt. Als er in Frankfurt niet gewonnen wordt, dan is het Europese avontuur na Nieuwjaar onherroepelijk voorbij.


In dat geval is de derde plaats, die sinds dit seizoen recht geeft op deelname aan de Conference League na Nieuwjaar, definitief buiten bereik met nog één speeldag voor de boeg. De drie punten zijn straks dus een must, maar evident wordt dat niet. Eintracht Frankfurt is met tien punten de leider in groep D - Antwerp pakte amper één punt. In de heenmatch kwamen ze met 0-1 winnen op de Bosuil door een late strafschop van Paciencia.

Gazet van Antwerpen zag dat Antwerp woensdag met negentien spelers naar Duitsland afreisde. Seck en Haroun ontbreken omdat ze in Europa niet speelgerechtigd zijn, terwijl Miyoshi, Buta en Bataille door blessures er niet bij zijn. De afwezigheid van die laatste twee zorgt ervoor dat Brian Priske ook weer een opvallende naam opvist: Robbe Quirynen.

UIT BEELD VERDWENEN
De 19-jarige flankverdediger kan mogelijk nog eens op een nieuwe kans rekenen. Hij begon nog aan het seizoen als titularis, maar werd op speeldag twee bij de rust gewisseld en kwam sindsdien geen seconde meer in actie. Zelfs de bank haalt hij amper nog, maar daar komt nu dus verandering in. Verder heeft Priske immers enkel nog De Laet en Vines nog over als potentiële backs.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Moet hij een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

2
2
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

52
52
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

264
264
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

105
105
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

12
12
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

258
258
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

95
95
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

94
94
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

533
533
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

565
565
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

263
263
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

345
345
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

87
87
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

160
160
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

210
210
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

165
165
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

75
75
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

181
181
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

186
186
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

28
28
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

219
219
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

468
468
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

306
306
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

92
92

Meer sportnieuws