Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

door
Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

Antwerp ging afgelopen weekend pijnlijk met 2-1 onderuit op Stayen, waardoor het in de competitie inmiddels al zeven punten achterstand heeft op leider Union. Het trekt daardoor niet meteen onder een gunstig gesternte naar Duitsland, waar het donderdagavond zijn allerlaatste troeven in de Europa League uitspeelt. Als er in Frankfurt niet gewonnen wordt, dan is het Europese avontuur na Nieuwjaar onherroepelijk voorbij.


In dat geval is de derde plaats, die sinds dit seizoen recht geeft op deelname aan de Conference League na Nieuwjaar, definitief buiten bereik met nog één speeldag voor de boeg. De drie punten zijn straks dus een must, maar evident wordt dat niet. Eintracht Frankfurt is met tien punten de leider in groep D - Antwerp pakte amper één punt. In de heenmatch kwamen ze met 0-1 winnen op de Bosuil door een late strafschop van Paciencia.

Gazet van Antwerpen zag dat Antwerp woensdag met negentien spelers naar Duitsland afreisde. Seck en Haroun ontbreken omdat ze in Europa niet speelgerechtigd zijn, terwijl Miyoshi, Buta en Bataille door blessures er niet bij zijn. De afwezigheid van die laatste twee zorgt ervoor dat Brian Priske ook weer een opvallende naam opvist: Robbe Quirynen.

UIT BEELD VERDWENEN
De 19-jarige flankverdediger kan mogelijk nog eens op een nieuwe kans rekenen. Hij begon nog aan het seizoen als titularis, maar werd op speeldag twee bij de rust gewisseld en kwam sindsdien geen seconde meer in actie. Zelfs de bank haalt hij amper nog, maar daar komt nu dus verandering in. Verder heeft Priske immers enkel nog De Laet en Vines nog over als potentiële backs.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Moet hij een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

8
8
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

58
58
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

27
27
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

79
79
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

50
50
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

423
423
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

27
27
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

236
236
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

23
23
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

65
65
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

34
34
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

78
78
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

68
68
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

50
50
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

442
442
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

118
118
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

66
66
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

231
231
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

146
146
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

63
63
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

167
167
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

18
18
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

540
540
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

165
165
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

48
48

Meer sportnieuws