Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

door
Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

Antwerp ging afgelopen weekend pijnlijk met 2-1 onderuit op Stayen, waardoor het in de competitie inmiddels al zeven punten achterstand heeft op leider Union. Het trekt daardoor niet meteen onder een gunstig gesternte naar Duitsland, waar het donderdagavond zijn allerlaatste troeven in de Europa League uitspeelt. Als er in Frankfurt niet gewonnen wordt, dan is het Europese avontuur na Nieuwjaar onherroepelijk voorbij.


In dat geval is de derde plaats, die sinds dit seizoen recht geeft op deelname aan de Conference League na Nieuwjaar, definitief buiten bereik met nog één speeldag voor de boeg. De drie punten zijn straks dus een must, maar evident wordt dat niet. Eintracht Frankfurt is met tien punten de leider in groep D - Antwerp pakte amper één punt. In de heenmatch kwamen ze met 0-1 winnen op de Bosuil door een late strafschop van Paciencia.

Gazet van Antwerpen zag dat Antwerp woensdag met negentien spelers naar Duitsland afreisde. Seck en Haroun ontbreken omdat ze in Europa niet speelgerechtigd zijn, terwijl Miyoshi, Buta en Bataille door blessures er niet bij zijn. De afwezigheid van die laatste twee zorgt ervoor dat Brian Priske ook weer een opvallende naam opvist: Robbe Quirynen.

UIT BEELD VERDWENEN
De 19-jarige flankverdediger kan mogelijk nog eens op een nieuwe kans rekenen. Hij begon nog aan het seizoen als titularis, maar werd op speeldag twee bij de rust gewisseld en kwam sindsdien geen seconde meer in actie. Zelfs de bank haalt hij amper nog, maar daar komt nu dus verandering in. Verder heeft Priske immers enkel nog De Laet en Vines nog over als potentiële backs.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Moet hij een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

39
39
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

161
161
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

163
163
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

97
97
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

292
292
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

262
262
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

44
44
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

89
89
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

208
208
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

39
39
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

104
104
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

161
161
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

125
125
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

167
167
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

95
95
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

172
172
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

55
55
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

354
354
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

416
416
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

204
204
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

88
88
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

384
384
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

309
309
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

45
45
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

441
441

Meer sportnieuws