"Clement wou weg bij Club Brugge"

733 stemmen

Philippe Clement is aan zijn derde seizoen bezig bij Club Brugge. Hij hoopt zijn vierde opeenvolgende landstitel te winnen in België. De coach dacht afgelopen zomer wel aan een vertrek.


Het duurde toen een tijdje vooraleer Club Brugge en Clement een overeenkomst vonden over een nieuwe verbintenis. Dat gebeurde pas begin juni. Het werd verrassend genoeg een contract van onbepaalde duur. “Door het contract om te zetten in één van onbepaalde duur geven we beide partijen de kans om evaluatiemomenten in te bouwen zonder ons vast te pinnen op een vooraf vastgelegd aantal seizoenen”, zei CEO Vincent Mannaert daar toen over.

Te weinig interesse

Clement had gehoopt op een transfer naar een mooie buitenlandse club. “Hij wou weg bij Club Brugge. Afgelopen zomer hoopte hij een stap te zetten, want net als de spelers ziet hij Club Brugge als een springplank naar het buitenland. Hij wachtte niet voor niets om lang bij te tekenen”, aldus Filip Joos in de podcast 90 minutes. Enkel Schalke 04 en Sheffield United polsten.

Dat waren echter ploegen van het tweede niveau in Duitsland en Engeland. Ook China was geen optie voor de Belgische trainer. Clement doet het al jaren goed in België, maar dat is voor ploegen uit het buitenland vaak geen echte waardemeter. Clement heeft een fameuze stunt nodig in Europa en daarmee bedoelen we een halve finale in de Europa League, of de tweede ronde van de Champions League. Vorig jaar miste Club daar dé kans in een groep met Zenit, Lazio en Dortmund. Dit jaar is de groep een stuk sterker, maar er is nog een kleine kans om PSG de loef af te steken. Mits een 6 op 6 zou Clement voor dé stunt zorgen, maar dromen we dan te hard?
  
Sporza · "Kompany moet opstappen wanneer hij dat zelf wil"

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Zal hij komende zomer wél vertrekken?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

98
98
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

75
75
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

92
92
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

24
24
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

46
46
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

172
172
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

41
41
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

191
191
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

78
78
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

349
349
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

340
340
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

147
147
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

195
195
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

372
372
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

48
48
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

194
194
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

414
414
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

411
411
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

644
644
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

752
752
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

294
294
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

455
455
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws