Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

door
Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

In de competitie gaf Club Brugge de voorbije weken niet thuis, maar in de Champions League staat de landskampioen er doorgaans wel. Woensdagavond kunnen ze tegen RB Leipzig zelfs al zekerheid verwerven over Europees voetbal na Nieuwjaar, want aan een punt hebben ze genoeg om zeker te zijn van de derde plaats. Bij een zege mogen ze zelfs nog dromen van de achtste finales.


Dan zal Club Brugge er wel moeten in slagen om de Duitse vice-kampioen in bedwang te houden. Makkelijk zal dat niet worden, zeker omdat Leipzig over enkele stevige troeven beschikt. Vooral Christopher Nkunku maakte de laatste maanden al indruk. De Franse aanvaller was dit seizoen al goed voor elf goals en zeven assists in achttien matchen. In de heenmatch tegen Club scoorde hij ook.

Ex-Rode Duivel Filip Daems, die de Bundesliga goed kent, denkt echter dat Club hem wel in de tang kan houden. "Ze moeten hem als team afstoppen zoals ze thuis in de Champions League tegen PSG ook Messi en Mbappé afgestopt hebben", stelt de ex-speler van Mönchengladbach in Het Laatste Nieuws.

GOED NIEUWS
Het goede nieuws voor Club is dat het zich alvast makkelijker op Nkunku zal kunnen focussen, want Leipzig moet een aantal andere troeven missen in het Jan Breydelstadion. Zo ontbreekt diepe spits Yussuf Poulsen door een blessure, terwijl trainer Jesse Marsch en doelman Peter Gulacsi door een coronabesmetting ook in Duitsland achterbleven.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Zal Club Brugge hem kunnen afstoppen?

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

26
26
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

101
101
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

122
122
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

325
325
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

191
191
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

358
358
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

323
323
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

338
338
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

55
55
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

332
332
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

203
203
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

214
214
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

79
79
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws