Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

153 stemmen
Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

In de competitie gaf Club Brugge de voorbije weken niet thuis, maar in de Champions League staat de landskampioen er doorgaans wel. Woensdagavond kunnen ze tegen RB Leipzig zelfs al zekerheid verwerven over Europees voetbal na Nieuwjaar, want aan een punt hebben ze genoeg om zeker te zijn van de derde plaats. Bij een zege mogen ze zelfs nog dromen van de achtste finales.


Dan zal Club Brugge er wel moeten in slagen om de Duitse vice-kampioen in bedwang te houden. Makkelijk zal dat niet worden, zeker omdat Leipzig over enkele stevige troeven beschikt. Vooral Christopher Nkunku maakte de laatste maanden al indruk. De Franse aanvaller was dit seizoen al goed voor elf goals en zeven assists in achttien matchen. In de heenmatch tegen Club scoorde hij ook.

Ex-Rode Duivel Filip Daems, die de Bundesliga goed kent, denkt echter dat Club hem wel in de tang kan houden. "Ze moeten hem als team afstoppen zoals ze thuis in de Champions League tegen PSG ook Messi en Mbappé afgestopt hebben", stelt de ex-speler van Mönchengladbach in Het Laatste Nieuws.

GOED NIEUWS
Het goede nieuws voor Club is dat het zich alvast makkelijker op Nkunku zal kunnen focussen, want Leipzig moet een aantal andere troeven missen in het Jan Breydelstadion. Zo ontbreekt diepe spits Yussuf Poulsen door een blessure, terwijl trainer Jesse Marsch en doelman Peter Gulacsi door een coronabesmetting ook in Duitsland achterbleven.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Zal Club Brugge hem kunnen afstoppen?

Meest recent

'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

47
47
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

59
59
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

91
91
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

26
26
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

95
95
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

57
57
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

116
116
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

81
81
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

33
33
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

58
58
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

82
82
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

68
68
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

154
154
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

299
299
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

986
986
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

224
224
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

112
112
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

221
221
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

117
117
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

314
314
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

117
117
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

607
607
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

645
645
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

453
453
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1073
1073

Meer sportnieuws