Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

153 stemmen
Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

In de competitie gaf Club Brugge de voorbije weken niet thuis, maar in de Champions League staat de landskampioen er doorgaans wel. Woensdagavond kunnen ze tegen RB Leipzig zelfs al zekerheid verwerven over Europees voetbal na Nieuwjaar, want aan een punt hebben ze genoeg om zeker te zijn van de derde plaats. Bij een zege mogen ze zelfs nog dromen van de achtste finales.


Dan zal Club Brugge er wel moeten in slagen om de Duitse vice-kampioen in bedwang te houden. Makkelijk zal dat niet worden, zeker omdat Leipzig over enkele stevige troeven beschikt. Vooral Christopher Nkunku maakte de laatste maanden al indruk. De Franse aanvaller was dit seizoen al goed voor elf goals en zeven assists in achttien matchen. In de heenmatch tegen Club scoorde hij ook.

Ex-Rode Duivel Filip Daems, die de Bundesliga goed kent, denkt echter dat Club hem wel in de tang kan houden. "Ze moeten hem als team afstoppen zoals ze thuis in de Champions League tegen PSG ook Messi en Mbappé afgestopt hebben", stelt de ex-speler van Mönchengladbach in Het Laatste Nieuws.

GOED NIEUWS
Het goede nieuws voor Club is dat het zich alvast makkelijker op Nkunku zal kunnen focussen, want Leipzig moet een aantal andere troeven missen in het Jan Breydelstadion. Zo ontbreekt diepe spits Yussuf Poulsen door een blessure, terwijl trainer Jesse Marsch en doelman Peter Gulacsi door een coronabesmetting ook in Duitsland achterbleven.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Zal Club Brugge hem kunnen afstoppen?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

42
42
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

63
63
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

31
31
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

64
64
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

98
98
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

94
94
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

64
64
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

354
354
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

69
69
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

307
307
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

291
291
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

100
100
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

155
155
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

117
117
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

149
149
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

259
259
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

169
169
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

378
378
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

607
607
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

391
391
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

187
187
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws