Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

153 stemmen
Ex-Rode Duivel geeft Club Brugge gouden tip voor Leipzig

In de competitie gaf Club Brugge de voorbije weken niet thuis, maar in de Champions League staat de landskampioen er doorgaans wel. Woensdagavond kunnen ze tegen RB Leipzig zelfs al zekerheid verwerven over Europees voetbal na Nieuwjaar, want aan een punt hebben ze genoeg om zeker te zijn van de derde plaats. Bij een zege mogen ze zelfs nog dromen van de achtste finales.


Dan zal Club Brugge er wel moeten in slagen om de Duitse vice-kampioen in bedwang te houden. Makkelijk zal dat niet worden, zeker omdat Leipzig over enkele stevige troeven beschikt. Vooral Christopher Nkunku maakte de laatste maanden al indruk. De Franse aanvaller was dit seizoen al goed voor elf goals en zeven assists in achttien matchen. In de heenmatch tegen Club scoorde hij ook.

Ex-Rode Duivel Filip Daems, die de Bundesliga goed kent, denkt echter dat Club hem wel in de tang kan houden. "Ze moeten hem als team afstoppen zoals ze thuis in de Champions League tegen PSG ook Messi en Mbappé afgestopt hebben", stelt de ex-speler van Mönchengladbach in Het Laatste Nieuws.

GOED NIEUWS
Het goede nieuws voor Club is dat het zich alvast makkelijker op Nkunku zal kunnen focussen, want Leipzig moet een aantal andere troeven missen in het Jan Breydelstadion. Zo ontbreekt diepe spits Yussuf Poulsen door een blessure, terwijl trainer Jesse Marsch en doelman Peter Gulacsi door een coronabesmetting ook in Duitsland achterbleven.

LEES OOK: Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Zal Club Brugge hem kunnen afstoppen?

Meest recent

Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

3
3
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

14
14
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

55
55
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

118
118
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

576
576
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

74
74
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

201
201
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

136
136
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

462
462
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

434
434
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

142
142
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

296
296
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

43
43
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

196
196
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

474
474
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

630
630
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

136
136
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

365
365
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

56
56
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

136
136

Meer sportnieuws