TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht komen de eigen jongeren de laatste weken alsmaar minder aan de bak, en dan wordt al snel gevreesd dat sommigen in januari mogelijk eieren voor hun geld zullen kiezen. Anouar Ait El Hadj is bijvoorbeeld één van de slachtoffers van de keuzes van Vincent Kompany en moet tegenwoordig met de beloften opdraven. De entourage van de 19-jarige laat echter weten dat een vertrek in januari momenteel niet aan de orde is.



Antwerp dreigt een belangrijke pion uit zijn omkadering te verliezen. Hoofd jeugdopleiding Zeb Jacobs geniet immers stevige interesse van Rangers. De Schotse kampioen zou zeer concreet zijn en de 26-jarige snel naar Glasgow willen halen.

BUITENLAND

Bayern München zou zijn zinnen gezet hebben op een sensationele transfer. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Pedri en zouden al in januari een poging willen wagen om het 18-jarige goudhaantje weg te kapen bij FC Barcelona. Ze zouden bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro neer te tellen. De kans dat de middenvelder ook effectief bij de Rekordmeister aan de slag gaat, lijkt evenwel klein. Pedri tekende onlangs nog een vijfjarig contract met een afkoopsom van 1 miljard en zelf zou het talent ook liefst in Camp Nou blijven.



Barça zou op zijn beurt dan weer een tandje bijsteken in de zoektocht naar een nieuwe aanvaller. Het zou daarvoor willen aankloppen bij Chelsea, waar Timo Werner al dan niet tijdelijk zou mogen vertrekken. De Duitser is sinds de komst van Lukaku toch een beetje op een zijspoor beland en zou meer willen spelen met het oog op het WK van volgend jaar.

Newcastle United lijkt in januari ook stevig uit te gaan halen op de transfermarkt en daarbij kan het ook de Belgische toer opgaan. Eerder werden Eden Hazard en Axel Witsel al genoemd bij de tegenwoordig steenrijke Magpies en nu valt ook de naam van Divock Origi. Die komt de voorbije jaren bij Liverpool niet verder dan een reserverol, maar in januari lijken de Reds hem niet te willen laten vertrekken. Dan zitten Salah en Mané immers op de Africa Cup en dus zullen ze Origi mogelijk nodig hebben.

LEES OOK: 'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Kan El Hadj beter vertrekken bij Anderlecht?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

11
11
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

22
22
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

174
174
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

74
74
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

142
142
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

164
164
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

162
162
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

150
150
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

56
56
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

72
72
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

87
87
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

126
126
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

108
108
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

497
497
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

309
309
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

73
73
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

143
143
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

351
351
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

462
462
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

140
140
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

146
146
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

210
210
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

414
414
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

83
83

Meer sportnieuws