TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht komen de eigen jongeren de laatste weken alsmaar minder aan de bak, en dan wordt al snel gevreesd dat sommigen in januari mogelijk eieren voor hun geld zullen kiezen. Anouar Ait El Hadj is bijvoorbeeld één van de slachtoffers van de keuzes van Vincent Kompany en moet tegenwoordig met de beloften opdraven. De entourage van de 19-jarige laat echter weten dat een vertrek in januari momenteel niet aan de orde is.



Antwerp dreigt een belangrijke pion uit zijn omkadering te verliezen. Hoofd jeugdopleiding Zeb Jacobs geniet immers stevige interesse van Rangers. De Schotse kampioen zou zeer concreet zijn en de 26-jarige snel naar Glasgow willen halen.

BUITENLAND

Bayern München zou zijn zinnen gezet hebben op een sensationele transfer. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Pedri en zouden al in januari een poging willen wagen om het 18-jarige goudhaantje weg te kapen bij FC Barcelona. Ze zouden bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro neer te tellen. De kans dat de middenvelder ook effectief bij de Rekordmeister aan de slag gaat, lijkt evenwel klein. Pedri tekende onlangs nog een vijfjarig contract met een afkoopsom van 1 miljard en zelf zou het talent ook liefst in Camp Nou blijven.



Barça zou op zijn beurt dan weer een tandje bijsteken in de zoektocht naar een nieuwe aanvaller. Het zou daarvoor willen aankloppen bij Chelsea, waar Timo Werner al dan niet tijdelijk zou mogen vertrekken. De Duitser is sinds de komst van Lukaku toch een beetje op een zijspoor beland en zou meer willen spelen met het oog op het WK van volgend jaar.

Newcastle United lijkt in januari ook stevig uit te gaan halen op de transfermarkt en daarbij kan het ook de Belgische toer opgaan. Eerder werden Eden Hazard en Axel Witsel al genoemd bij de tegenwoordig steenrijke Magpies en nu valt ook de naam van Divock Origi. Die komt de voorbije jaren bij Liverpool niet verder dan een reserverol, maar in januari lijken de Reds hem niet te willen laten vertrekken. Dan zitten Salah en Mané immers op de Africa Cup en dus zullen ze Origi mogelijk nodig hebben.

LEES OOK: 'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Kan El Hadj beter vertrekken bij Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

4
4
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

41
41
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

32
32
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

86
86
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

484
484
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

136
136
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

396
396
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

272
272
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

108
108
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

221
221
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

149
149
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

454
454
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

390
390
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

174
174
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

330
330
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

833
833
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

275
275
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

486
486
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

348
348
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

391
391
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

244
244
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

99
99
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

932
932
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

195
195
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

581
581

Meer sportnieuws