TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht komen de eigen jongeren de laatste weken alsmaar minder aan de bak, en dan wordt al snel gevreesd dat sommigen in januari mogelijk eieren voor hun geld zullen kiezen. Anouar Ait El Hadj is bijvoorbeeld één van de slachtoffers van de keuzes van Vincent Kompany en moet tegenwoordig met de beloften opdraven. De entourage van de 19-jarige laat echter weten dat een vertrek in januari momenteel niet aan de orde is.



Antwerp dreigt een belangrijke pion uit zijn omkadering te verliezen. Hoofd jeugdopleiding Zeb Jacobs geniet immers stevige interesse van Rangers. De Schotse kampioen zou zeer concreet zijn en de 26-jarige snel naar Glasgow willen halen.

BUITENLAND

Bayern München zou zijn zinnen gezet hebben op een sensationele transfer. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Pedri en zouden al in januari een poging willen wagen om het 18-jarige goudhaantje weg te kapen bij FC Barcelona. Ze zouden bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro neer te tellen. De kans dat de middenvelder ook effectief bij de Rekordmeister aan de slag gaat, lijkt evenwel klein. Pedri tekende onlangs nog een vijfjarig contract met een afkoopsom van 1 miljard en zelf zou het talent ook liefst in Camp Nou blijven.



Barça zou op zijn beurt dan weer een tandje bijsteken in de zoektocht naar een nieuwe aanvaller. Het zou daarvoor willen aankloppen bij Chelsea, waar Timo Werner al dan niet tijdelijk zou mogen vertrekken. De Duitser is sinds de komst van Lukaku toch een beetje op een zijspoor beland en zou meer willen spelen met het oog op het WK van volgend jaar.

Newcastle United lijkt in januari ook stevig uit te gaan halen op de transfermarkt en daarbij kan het ook de Belgische toer opgaan. Eerder werden Eden Hazard en Axel Witsel al genoemd bij de tegenwoordig steenrijke Magpies en nu valt ook de naam van Divock Origi. Die komt de voorbije jaren bij Liverpool niet verder dan een reserverol, maar in januari lijken de Reds hem niet te willen laten vertrekken. Dan zitten Salah en Mané immers op de Africa Cup en dus zullen ze Origi mogelijk nodig hebben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

Kan El Hadj beter vertrekken bij Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

39
39
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

1
1
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

52
52
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

58
58
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

65
65
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

32
32
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

130
130
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

28
28
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

110
110
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

469
469
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

259
259
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

268
268
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

240
240
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

46
46
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

243
243
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

73
73
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

429
429
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

261
261
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

102
102
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

93
93
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

84
84
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

203
203

Meer sportnieuws