TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

374 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht komen de eigen jongeren de laatste weken alsmaar minder aan de bak, en dan wordt al snel gevreesd dat sommigen in januari mogelijk eieren voor hun geld zullen kiezen. Anouar Ait El Hadj is bijvoorbeeld één van de slachtoffers van de keuzes van Vincent Kompany en moet tegenwoordig met de beloften opdraven. De entourage van de 19-jarige laat echter weten dat een vertrek in januari momenteel niet aan de orde is.



Antwerp dreigt een belangrijke pion uit zijn omkadering te verliezen. Hoofd jeugdopleiding Zeb Jacobs geniet immers stevige interesse van Rangers. De Schotse kampioen zou zeer concreet zijn en de 26-jarige snel naar Glasgow willen halen.

BUITENLAND

Bayern München zou zijn zinnen gezet hebben op een sensationele transfer. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Pedri en zouden al in januari een poging willen wagen om het 18-jarige goudhaantje weg te kapen bij FC Barcelona. Ze zouden bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro neer te tellen. De kans dat de middenvelder ook effectief bij de Rekordmeister aan de slag gaat, lijkt evenwel klein. Pedri tekende onlangs nog een vijfjarig contract met een afkoopsom van 1 miljard en zelf zou het talent ook liefst in Camp Nou blijven.



Barça zou op zijn beurt dan weer een tandje bijsteken in de zoektocht naar een nieuwe aanvaller. Het zou daarvoor willen aankloppen bij Chelsea, waar Timo Werner al dan niet tijdelijk zou mogen vertrekken. De Duitser is sinds de komst van Lukaku toch een beetje op een zijspoor beland en zou meer willen spelen met het oog op het WK van volgend jaar.

Newcastle United lijkt in januari ook stevig uit te gaan halen op de transfermarkt en daarbij kan het ook de Belgische toer opgaan. Eerder werden Eden Hazard en Axel Witsel al genoemd bij de tegenwoordig steenrijke Magpies en nu valt ook de naam van Divock Origi. Die komt de voorbije jaren bij Liverpool niet verder dan een reserverol, maar in januari lijken de Reds hem niet te willen laten vertrekken. Dan zitten Salah en Mané immers op de Africa Cup en dus zullen ze Origi mogelijk nodig hebben.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Kan El Hadj beter vertrekken bij Anderlecht?

Meest recent

De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

78
78
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

184
184
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

73
73
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

57
57
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

325
325
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

269
269
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

324
324
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

107
107
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

143
143
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

567
567
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

73
73
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

133
133
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

254
254
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

296
296
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

284
284
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

87
87
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

61
61
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

291
291
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

113
113
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

293
293
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

450
450
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

649
649
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

82
82

Meer sportnieuws