TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

374 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Bayern gaat voor sensatie, opluchting voor RSCA'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht komen de eigen jongeren de laatste weken alsmaar minder aan de bak, en dan wordt al snel gevreesd dat sommigen in januari mogelijk eieren voor hun geld zullen kiezen. Anouar Ait El Hadj is bijvoorbeeld één van de slachtoffers van de keuzes van Vincent Kompany en moet tegenwoordig met de beloften opdraven. De entourage van de 19-jarige laat echter weten dat een vertrek in januari momenteel niet aan de orde is.



Antwerp dreigt een belangrijke pion uit zijn omkadering te verliezen. Hoofd jeugdopleiding Zeb Jacobs geniet immers stevige interesse van Rangers. De Schotse kampioen zou zeer concreet zijn en de 26-jarige snel naar Glasgow willen halen.

BUITENLAND

Bayern München zou zijn zinnen gezet hebben op een sensationele transfer. Ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op Pedri en zouden al in januari een poging willen wagen om het 18-jarige goudhaantje weg te kapen bij FC Barcelona. Ze zouden bereid zijn om meer dan 80 miljoen euro neer te tellen. De kans dat de middenvelder ook effectief bij de Rekordmeister aan de slag gaat, lijkt evenwel klein. Pedri tekende onlangs nog een vijfjarig contract met een afkoopsom van 1 miljard en zelf zou het talent ook liefst in Camp Nou blijven.



Barça zou op zijn beurt dan weer een tandje bijsteken in de zoektocht naar een nieuwe aanvaller. Het zou daarvoor willen aankloppen bij Chelsea, waar Timo Werner al dan niet tijdelijk zou mogen vertrekken. De Duitser is sinds de komst van Lukaku toch een beetje op een zijspoor beland en zou meer willen spelen met het oog op het WK van volgend jaar.

Newcastle United lijkt in januari ook stevig uit te gaan halen op de transfermarkt en daarbij kan het ook de Belgische toer opgaan. Eerder werden Eden Hazard en Axel Witsel al genoemd bij de tegenwoordig steenrijke Magpies en nu valt ook de naam van Divock Origi. Die komt de voorbije jaren bij Liverpool niet verder dan een reserverol, maar in januari lijken de Reds hem niet te willen laten vertrekken. Dan zitten Salah en Mané immers op de Africa Cup en dus zullen ze Origi mogelijk nodig hebben.

LEES OOK: 'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Kan El Hadj beter vertrekken bij Anderlecht?

Meest recent

Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

27
27
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

108
108
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

146
146
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

117
117
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

240
240
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

368
368
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

266
266
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

115
115
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

66
66
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

333
333
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

378
378
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

260
260
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

199
199
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

376
376
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

314
314
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

90
90
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

317
317
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

324
324
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

549
549
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

397
397
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

299
299
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

534
534
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

173
173
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

66
66
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

326
326

Meer sportnieuws