Klopt Schalke 04 weldra aan bij Union SG?

door
Klopt Schalke 04 weldra aan bij Union SG?

Union SG kent een fantastisch seizoen en de sterkhouders lopen ongetwijfeld in de kijker. Deniz Undav is dé sensatie bij de Brusselaars. Gaat hij de club verlaten?


Tegenover Fussbaltransfers sprak Undav zich uit over Schalke 04, dat zijn droomclub is. “Naar Schalke? Als ze promoveren. Hoewel: ik zou ook naar de tweede klasse verhuizen voor Schalke, ondanks mijn huidige doelpuntenpercentage in de eerste klasse. Dat kan ik me goed voorstellen”, aldus Undav.

Contract tot 2023

Schalke 04 staat momenteel zevende in de tweede Bundesliga en moet dus nog heel hard knokken voor de promotie. De club van Dries Wouters, die momenteel in de lappenmand ligt, kan nog wel een scorende aanvaller gebruiken. Simon Terodde trof al 12 keer raak, maar daarna volgt de grote leegte. Schalke 04 probeerde eind augustus Yuma Suzuki weg te kapen bij STVV, maar dat lukte niet. Er is voorlopig nog geen gerucht over mogelijke interesse van Schalke 04. De kans dat Undav in januari Union gaat verlaten, lijkt bijzonder klein te zijn.

Undav ligt nog tot medio 2023 onder contract bij Union SG en zit dus in een zeer goede positie. De Duitse aanvaller zal komende zomer de clubs voor het uitkiezen hebben. Union gaat dan ook een keuze moeten maken en het zal proberen het contract van de speler open te breken. Volgens Transfermarkt.be heeft Undav een marktwaarde van 2,2 miljoen euro. De aanvaller was in de Jupiler Pro League goed voor 13 goals en 9 assists in 15 competitiewedstrijden.

LEES OOK: ‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Gaat Union SG Undav kunnen houden?

Meest recent

‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

49
49
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

15
15
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

8
8
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

32
32
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

22
22
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

121
121
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

189
189
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

75
75
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

109
109
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

57
57
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

191
191
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

200
200
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

146
146
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

192
192
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

225
225
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

275
275
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

120
120
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

78
78
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

361
361
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

259
259
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

300
300
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

474
474
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

176
176

Meer sportnieuws