‘Kleedkamer stelt zich vragen omtrent Clement'

door
‘Kleedkamer stelt zich vragen omtrent Clement'

Club Brugge is al sinds februari 2021 matig aan het spelen in België. De Play-Offs waren ronduit zwak en die tendens werd dit seizoen voortgezet in de competitie. Daardoor is er toch wat kritiek gekomen op Philippe Clement.


Het Laatste Nieuws weet dat Clement uiteraard niet onder vuur ligt, dat zou maar al te gek zijn na de geweldige resultaten van de afgelopen 2,5 jaar. Toch zou hij bij een aantal sterkhouders niet in de bovenste schuif liggen en vinden ze dat hij te veel ‘tactisch wil uitpakken’ in wedstrijden. Zo vonden een aantal spelers het bijzonder vreemd dat Ruud Vormer en Stanley Nsoki tegen KV Mechelen in de kleedkamer moesten blijven. Van muiterij is natuurlijk geen sprake, maar als de resultaten minder zijn komen dergelijke verhalen naar boven. Vincent Kompany maakt het ook mee.

Vormer & co

Clement zorgt soms voor wat discussie zoals in de Play-Offs Hans Vanaken naar de bank te sturen en iemand als Bas Dost enkele maanden te negeren. Bovendien is Vormer wel zeer vaak het kind van de rekening. Dat zijn toch drie zwaargewichten in de kern, maar Clement haalde tot dusver zijn gelijk. Vooral de goede Champions League-campagne zorgde tot op heden voor rust. Clement krijgt voor het eerst wat kritiek en kan daarom maar best winnen tegen RB Leipzig.

Dat zou voor véél rust zorgen, zeker met het tweeluik tegen KRC Genk in aantocht. Blauw-Zwart zit niet in een crisis(je) dankzij de goede Europese prestaties. Sinds de Play-Offs staat de teller van Club in de Jupiler Pro League op amper 8 overwinningen, 9 draws en 4 nederlagen in 21 wedstrijden. Dat is dus 33 op 63, wat nog net geslaagd is. Als Club niet verliest tegen Leipzig gaat het stormpje liggen, anders wordt de druk steeds groter.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Gaat Clement de criticasters de mond snoeren?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

34
34
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

137
137
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

20
20
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

37
37
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

70
70
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

17
17
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

46
46
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

39
39
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

41
41
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

82
82
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

160
160
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

116
116
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

110
110
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

681
681
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

66
66
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

91
91
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

203
203
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws