‘Kleedkamer stelt zich vragen omtrent Clement'

644 stemmen
‘Kleedkamer stelt zich vragen omtrent Clement'

Club Brugge is al sinds februari 2021 matig aan het spelen in België. De Play-Offs waren ronduit zwak en die tendens werd dit seizoen voortgezet in de competitie. Daardoor is er toch wat kritiek gekomen op Philippe Clement.


Het Laatste Nieuws weet dat Clement uiteraard niet onder vuur ligt, dat zou maar al te gek zijn na de geweldige resultaten van de afgelopen 2,5 jaar. Toch zou hij bij een aantal sterkhouders niet in de bovenste schuif liggen en vinden ze dat hij te veel ‘tactisch wil uitpakken’ in wedstrijden. Zo vonden een aantal spelers het bijzonder vreemd dat Ruud Vormer en Stanley Nsoki tegen KV Mechelen in de kleedkamer moesten blijven. Van muiterij is natuurlijk geen sprake, maar als de resultaten minder zijn komen dergelijke verhalen naar boven. Vincent Kompany maakt het ook mee.

Vormer & co

Clement zorgt soms voor wat discussie zoals in de Play-Offs Hans Vanaken naar de bank te sturen en iemand als Bas Dost enkele maanden te negeren. Bovendien is Vormer wel zeer vaak het kind van de rekening. Dat zijn toch drie zwaargewichten in de kern, maar Clement haalde tot dusver zijn gelijk. Vooral de goede Champions League-campagne zorgde tot op heden voor rust. Clement krijgt voor het eerst wat kritiek en kan daarom maar best winnen tegen RB Leipzig.

Dat zou voor véél rust zorgen, zeker met het tweeluik tegen KRC Genk in aantocht. Blauw-Zwart zit niet in een crisis(je) dankzij de goede Europese prestaties. Sinds de Play-Offs staat de teller van Club in de Jupiler Pro League op amper 8 overwinningen, 9 draws en 4 nederlagen in 21 wedstrijden. Dat is dus 33 op 63, wat nog net geslaagd is. Als Club niet verliest tegen Leipzig gaat het stormpje liggen, anders wordt de druk steeds groter.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Gaat Clement de criticasters de mond snoeren?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

10
10
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

20
20
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

9
9
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

28
28
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

77
77
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

233
233
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

101
101
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

274
274
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

342
342
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

28
28
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

998
998
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

40
40
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

42
42
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

101
101
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

396
396
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

148
148
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

164
164
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

77
77
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

115
115
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

64
64
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

249
249
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

148
148
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

45
45

Meer sportnieuws