‘Kleedkamer stelt zich vragen omtrent Clement'

door
‘Kleedkamer stelt zich vragen omtrent Clement'

Club Brugge is al sinds februari 2021 matig aan het spelen in België. De Play-Offs waren ronduit zwak en die tendens werd dit seizoen voortgezet in de competitie. Daardoor is er toch wat kritiek gekomen op Philippe Clement.


Het Laatste Nieuws weet dat Clement uiteraard niet onder vuur ligt, dat zou maar al te gek zijn na de geweldige resultaten van de afgelopen 2,5 jaar. Toch zou hij bij een aantal sterkhouders niet in de bovenste schuif liggen en vinden ze dat hij te veel ‘tactisch wil uitpakken’ in wedstrijden. Zo vonden een aantal spelers het bijzonder vreemd dat Ruud Vormer en Stanley Nsoki tegen KV Mechelen in de kleedkamer moesten blijven. Van muiterij is natuurlijk geen sprake, maar als de resultaten minder zijn komen dergelijke verhalen naar boven. Vincent Kompany maakt het ook mee.

Vormer & co

Clement zorgt soms voor wat discussie zoals in de Play-Offs Hans Vanaken naar de bank te sturen en iemand als Bas Dost enkele maanden te negeren. Bovendien is Vormer wel zeer vaak het kind van de rekening. Dat zijn toch drie zwaargewichten in de kern, maar Clement haalde tot dusver zijn gelijk. Vooral de goede Champions League-campagne zorgde tot op heden voor rust. Clement krijgt voor het eerst wat kritiek en kan daarom maar best winnen tegen RB Leipzig.

Dat zou voor véél rust zorgen, zeker met het tweeluik tegen KRC Genk in aantocht. Blauw-Zwart zit niet in een crisis(je) dankzij de goede Europese prestaties. Sinds de Play-Offs staat de teller van Club in de Jupiler Pro League op amper 8 overwinningen, 9 draws en 4 nederlagen in 21 wedstrijden. Dat is dus 33 op 63, wat nog net geslaagd is. Als Club niet verliest tegen Leipzig gaat het stormpje liggen, anders wordt de druk steeds groter.

LEES OOK: Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Gaat Clement de criticasters de mond snoeren?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

2
2
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

19
19
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

46
46
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

176
176
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

137
137
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

67
67
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

63
63
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

257
257
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

233
233
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

220
220
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

326
326
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

86
86
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

184
184
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

189
189
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1041
1041
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

88
88
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

395
395
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

159
159
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

521
521
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

208
208
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

252
252
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws