Joos trekt zeer harde conclusie over blunderende Mignolet

door
Joos trekt zeer harde conclusie over blunderende Mignolet

Club Brugge speelt woensdagavond tegen RB Leipzig toch met de nodige druk op de ketel, want de landskampioen heeft er in de competitie enkele ontgoochelende weken opzitten. Het heeft al zeven punten achterstand op leider Union na een tegenvallende één op zes. Tegen Standard gaf het een dubbele voorsprong weg, terwijl het vrijdag de boot in ging tegen KV Mechelen.


In beide wedstrijden bleek Simon Mignolet niet op de afspraak te zijn. De anders zo betrouwbare doelman liet de nodige steken vallen. Tegen Standard lag hij met onoordeelkundig uitkomen aan de basis van beide tegendoelpunten, terwijl hij in Mechelen bij de 2-1 van Rob Schoofs ook te ver uit zijn doel leek te staan en diens lob anders wel te stoppen leek.

Het leidt Filip Joos tot een harde conclusie. "Je ziet waarom het voor hem bij Liverpool niet gelukt is. Dat moet je nu toch ook durven te zeggen: dat het te weinig is voor dat niveau. Hij heeft dat soort dingen te vaak voor", stelt hij vast in 90 Minutes. "Hij is absoluut een topkeeper voor ons niveau, maar de voorbije 2 speeldagen heeft hij Club Brugge wel 4 punten gekost."

UNANIEME LOF
Het is de eerste keer sinds Blauw-Zwart de Rode Duivel in 2019 terug naar België haalde voor 7 miljoen euro, dat er zoveel kritiek op Mignolet komt. De voorbije jaren was de lof voor de 33-jarige keeper vrijwel unaniem, want hij speelde een zeer belangrijke rol in het behalen van de landstitel de voorbije twee seizoenen.


LEES OOK: ‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Is de kritiek van Joos terecht?

Meest recent

Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

7
7
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

14
14
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

25
25
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

222
222
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

73
73
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

18
18
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

31
31
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

199
199
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

299
299
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

86
86
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

256
256
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

324
324
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

375
375
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

301
301
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

110
110
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

548
548
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

723
723
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

239
239
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

311
311
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

71
71
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

131
131
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

336
336
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

376
376
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

215
215

Meer sportnieuws