VD Brom krijgt oplossingen aangereikt bij Genk

door
VD Brom krijgt oplossingen aangereikt bij Genk

Terug van kortstondig weggeweest: de crisis bij KRC Genk. Na een één op zes tegen kelderploegen Cercle Brugge en Beerschot dreigt het hoofd van John van der Brom alvast weer op het kapblok te belanden in de Cegeka Arena, waar de Limburgers het tij dringend moeten zien te keren.


Met een verplaatsing naar Dinamo Zagreb en tweeluik tegen Club Brugge in het verschiet breekt er immers een belangrijke week aan voor de vicekampioen, die sinds oktober in de competitie enkel van Zulte Waregem kon winnen. In een uitgebreide analyse gaat Het Laatste Nieuws dan ook op zoek naar de pijnpunten voor Van den Brom, én biedt het de Nederlandse coach tevens een aantal potentiële oplossingen aan.

Zo zouden Mike Trésor en Théo Bongonda, op het Kiel andermaal op de bank, mogelijk wel het verschil kunnen maken. Al viel die laatste zondag zwak in. Daarnaast is het misschien tijd voor Van den Brom, die koppig vasthoudt aan zijn ideeën, om op zoek te gaan naar een plan B. Voorlopig houdt hij tenslotte grotendeels vast aan de spelers en tactiek die vorig seizoen na een slechte reeks nog zijn vel wisten te redden.

UGBO NAAST ONUACHU?
Van den Brom stapte toen na enkele succesvolle weken definitief af van het systeem van zijn voorganger Jess Thorup, die zweerde bij een formatie me drie achterin en hoge wingbacks. Tijd om terug te grijpen naar die bezetting? Een ander alternatief is volgens HLN om Iké Ugbo eens vanaf de start naast Paul Onuachu te posteren, al bleek die formule vorig jaar met Cyriel Dessers niet echt te werken. Hoe dan ook moet Van den Brom snel iets uit zijn mouw zien te schudden.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Genk moet eens met 2 spitsen spelen

Meest recent

Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

6
6
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

78
78
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

88
88
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

161
161
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

75
75
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

72
72
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

84
84
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

92
92
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

59
59
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

16
16
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

41
41
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

375
375
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

166
166
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

39
39
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

99
99
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

440
440
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

194
194
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

78
78
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

430
430
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

376
376
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

104
104
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

312
312
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

368
368
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

530
530

Meer sportnieuws