'Milan en Juventus strijden om handtekening Real-speler'

141 stemmen
'Milan en Juventus strijden om handtekening Real-speler'

Carlo Ancelotti heeft Real Madrid opnieuw op de rails gekregen. De Italiaan slaagde er ondanks de minieme versterkingen in om voorlopig alles uit de ploeg te halen die de Koninklijke ter beschikking heeft, én staat nu zelfs aan de leiding van La Liga met de Madrilenen. Desondanks wil Real Madrid zo snel mogelijk afscheid nemen van enkele overbodige pionnen.


Eén van die overbodige spelers is Isco. De Spanjaard probeert al jaren in het basiselftal van Real Madrid te komen, maar slaagt daar voorlopig amper in. Daarbovenop komt nog eens het feit dat Isco de weinige kansen die hij uiteindelijk krijgt niet weet te verzilveren. Redenen genoeg voor Real Madrid om afscheid te nemen van de inmiddels 29-jarige Spanjaard, weet Fichajes.

Welk bedrag Real Madrid wil vangen voor Isco, blijft voorlopig nog onbekend. Het contract van de Spanjaard loopt namelijk af op het einde van het seizoen, waardoor het niet ondenkbaar zou zijn dat Real Madrid een miniem bedrag zal eisen voor de middenvelder tijdens de wintermercato.

Italiaanse grootmachten voeren strijd

Volgens het Spaanse medium zal Isco niet lang moeten zoeken naar een nieuwe werkgever. Zo zouden zowel Milan als Juventus serieuze interesse tonen in de middenvelder. De kans op een winters vertrek zou dan ook met de dag groter worden. Beide clubs zouden niet willen wachten op het einde van het seizoen, en zouden zelfs zo snel mogelijk een poging willen wagen voor de bankzitter van Real Madrid. Bij zowel Milan als Juventus is de nood aan een nieuwe nummer tien namelijk bijzonder groot.

Zo heeft Milan na het vertrek van Hakan Calhanoglu amper één speler in de selectie die de rol van aanvallende middenvelder kan vervullen. De druk rust daar namelijk op de schouders van Brahim Diaz (overigens ex-Real Madrid). Bij Juventus zou Allegri himself dan weer gepolst hebben naar de diensten van Isco, want ook hij is niet tevreden met de creativiteit in zijn huidige aanvallende compartiment. Een nieuwe strijd tussen twee Italiaanse grootmachten dringt zich dus stilaan op.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Waar speelt Isco volgend seizoen?

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

50
50
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

35
35
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

125
125
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

66
66
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

396
396
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

47
47
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

74
74
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

100
100
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

407
407
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

69
69
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

421
421
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

234
234
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

99
99
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

194
194
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

555
555
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

155
155
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

77
77
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

232
232
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

499
499
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

235
235
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

108
108
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

278
278

Meer sportnieuws