'Milan en Juventus strijden om handtekening Real-speler'

door
'Milan en Juventus strijden om handtekening Real-speler'

Carlo Ancelotti heeft Real Madrid opnieuw op de rails gekregen. De Italiaan slaagde er ondanks de minieme versterkingen in om voorlopig alles uit de ploeg te halen die de Koninklijke ter beschikking heeft, én staat nu zelfs aan de leiding van La Liga met de Madrilenen. Desondanks wil Real Madrid zo snel mogelijk afscheid nemen van enkele overbodige pionnen.


Eén van die overbodige spelers is Isco. De Spanjaard probeert al jaren in het basiselftal van Real Madrid te komen, maar slaagt daar voorlopig amper in. Daarbovenop komt nog eens het feit dat Isco de weinige kansen die hij uiteindelijk krijgt niet weet te verzilveren. Redenen genoeg voor Real Madrid om afscheid te nemen van de inmiddels 29-jarige Spanjaard, weet Fichajes.

Welk bedrag Real Madrid wil vangen voor Isco, blijft voorlopig nog onbekend. Het contract van de Spanjaard loopt namelijk af op het einde van het seizoen, waardoor het niet ondenkbaar zou zijn dat Real Madrid een miniem bedrag zal eisen voor de middenvelder tijdens de wintermercato.

Italiaanse grootmachten voeren strijd

Volgens het Spaanse medium zal Isco niet lang moeten zoeken naar een nieuwe werkgever. Zo zouden zowel Milan als Juventus serieuze interesse tonen in de middenvelder. De kans op een winters vertrek zou dan ook met de dag groter worden. Beide clubs zouden niet willen wachten op het einde van het seizoen, en zouden zelfs zo snel mogelijk een poging willen wagen voor de bankzitter van Real Madrid. Bij zowel Milan als Juventus is de nood aan een nieuwe nummer tien namelijk bijzonder groot.

Zo heeft Milan na het vertrek van Hakan Calhanoglu amper één speler in de selectie die de rol van aanvallende middenvelder kan vervullen. De druk rust daar namelijk op de schouders van Brahim Diaz (overigens ex-Real Madrid). Bij Juventus zou Allegri himself dan weer gepolst hebben naar de diensten van Isco, want ook hij is niet tevreden met de creativiteit in zijn huidige aanvallende compartiment. Een nieuwe strijd tussen twee Italiaanse grootmachten dringt zich dus stilaan op.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

Waar speelt Isco volgend seizoen?

Meest recent

Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

1
1
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

18
18
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

198
198
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

35
35
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

32
32
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

160
160
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

18
18
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

138
138
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

176
176
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

59
59
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

143
143
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

414
414
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

70
70
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

137
137
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

91
91
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

113
113
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

364
364
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

340
340
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

279
279
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

170
170
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

289
289
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

325
325
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

199
199
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

722
722

Meer sportnieuws