'Milan en Juventus strijden om handtekening Real-speler'

door
'Milan en Juventus strijden om handtekening Real-speler'

Carlo Ancelotti heeft Real Madrid opnieuw op de rails gekregen. De Italiaan slaagde er ondanks de minieme versterkingen in om voorlopig alles uit de ploeg te halen die de Koninklijke ter beschikking heeft, én staat nu zelfs aan de leiding van La Liga met de Madrilenen. Desondanks wil Real Madrid zo snel mogelijk afscheid nemen van enkele overbodige pionnen.


Eén van die overbodige spelers is Isco. De Spanjaard probeert al jaren in het basiselftal van Real Madrid te komen, maar slaagt daar voorlopig amper in. Daarbovenop komt nog eens het feit dat Isco de weinige kansen die hij uiteindelijk krijgt niet weet te verzilveren. Redenen genoeg voor Real Madrid om afscheid te nemen van de inmiddels 29-jarige Spanjaard, weet Fichajes.

Welk bedrag Real Madrid wil vangen voor Isco, blijft voorlopig nog onbekend. Het contract van de Spanjaard loopt namelijk af op het einde van het seizoen, waardoor het niet ondenkbaar zou zijn dat Real Madrid een miniem bedrag zal eisen voor de middenvelder tijdens de wintermercato.

Italiaanse grootmachten voeren strijd

Volgens het Spaanse medium zal Isco niet lang moeten zoeken naar een nieuwe werkgever. Zo zouden zowel Milan als Juventus serieuze interesse tonen in de middenvelder. De kans op een winters vertrek zou dan ook met de dag groter worden. Beide clubs zouden niet willen wachten op het einde van het seizoen, en zouden zelfs zo snel mogelijk een poging willen wagen voor de bankzitter van Real Madrid. Bij zowel Milan als Juventus is de nood aan een nieuwe nummer tien namelijk bijzonder groot.

Zo heeft Milan na het vertrek van Hakan Calhanoglu amper één speler in de selectie die de rol van aanvallende middenvelder kan vervullen. De druk rust daar namelijk op de schouders van Brahim Diaz (overigens ex-Real Madrid). Bij Juventus zou Allegri himself dan weer gepolst hebben naar de diensten van Isco, want ook hij is niet tevreden met de creativiteit in zijn huidige aanvallende compartiment. Een nieuwe strijd tussen twee Italiaanse grootmachten dringt zich dus stilaan op.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Waar speelt Isco volgend seizoen?

Meest recent

‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

35
35
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

101
101
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

49
49
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

77
77
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

48
48
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

130
130
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

616
616
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

154
154
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

436
436
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

299
299
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

125
125
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

230
230
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

154
154
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

483
483
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

394
394
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

180
180
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

341
341
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

878
878
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

281
281
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

509
509
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

357
357
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

392
392
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

249
249
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

100
100
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

965
965

Meer sportnieuws