Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

349 stemmen
Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

RSC Anderlecht kan wel een dribbelvaardige flankaanvaller gebruiken, maar dat zijn dure jongens. Eén van de targets van RSCA lokt veel interesse en lijkt nu al onhaalbaar te zijn. De prijs geraakte bekend, net als die van een centrumspits.


Anderlecht toont interesse in Patrick Walemark. De 20-jarige Zweedse flankaanvaller doet het zeer goed bij Häcken en daardoor hebben ook ploegen als Atalanta en Ajax hem op de radar staan. Manager Martin Ericsson liet aan Zweedse media weten dat de club een bedrag à la Zlatan Ibrahimovic (toen die van Malmö naar Ajax vertrok) voor hem wil.

Veel te duur

Dat wil zeggen dat Häcken een prijs van 6 à 8 miljoen euro in zijn gedachten heeft. Daardoor lijkt Anderlecht financieel te moeten afhaken. Paars-Wit zijn grootste financiële zorgen zijn wellicht van de baan vanaf januari 2022, maar de club zal zeker geen gekke dingen doen. Een som van 6-8 miljoen euro betalen voor een speler uit de Zweedse competitie, die bovendien enkel belofteninternational is, lijkt niet in de plannen van Anderlecht te passen. Häcken zit alvast in een zeer goede positie, want Walemark ligt nog tot 31 december 2024 onder contract. Zij kunnen dus een hoge som vragen voor het talent. De Zweedse linkspoot wist dit seizoen 8 keer te scoren en 8 assists uit te delen in 26 competitiewedstrijden.

Bij Anderlecht lonkten ze de afgelopen dagen ook naar de Argentijnse aanvaller Valentin Castellanos. Die piste kan men een Brussel ook maar best laten varen. Volgens ESPN gaat hij in januari wellicht naar Europa verkassen, maar New York City FC wil tussen de 9 en 12 miljoen euro voor hem. De aanvaller, die 21 keer scoorde en 8 assists gaf in 34 wedstrijden, heeft wel een haalbaar loon. Hij strijkt immers 690.000 euro per jaar op bij de Amerikaanse topclub.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Moet RSCA toch eens polsen?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

15
15
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

58
58
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

64
64
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

173
173
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

210
210
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

824
824
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

32
32
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

34
34
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

83
83
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

340
340
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

128
128
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

142
142
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

66
66
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

103
103
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

59
59
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

238
238
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

144
144
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

122
122
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

303
303
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

194
194
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws