Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

door
Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

RSC Anderlecht kan wel een dribbelvaardige flankaanvaller gebruiken, maar dat zijn dure jongens. Eén van de targets van RSCA lokt veel interesse en lijkt nu al onhaalbaar te zijn. De prijs geraakte bekend, net als die van een centrumspits.


Anderlecht toont interesse in Patrick Walemark. De 20-jarige Zweedse flankaanvaller doet het zeer goed bij Häcken en daardoor hebben ook ploegen als Atalanta en Ajax hem op de radar staan. Manager Martin Ericsson liet aan Zweedse media weten dat de club een bedrag à la Zlatan Ibrahimovic (toen die van Malmö naar Ajax vertrok) voor hem wil.

Veel te duur

Dat wil zeggen dat Häcken een prijs van 6 à 8 miljoen euro in zijn gedachten heeft. Daardoor lijkt Anderlecht financieel te moeten afhaken. Paars-Wit zijn grootste financiële zorgen zijn wellicht van de baan vanaf januari 2022, maar de club zal zeker geen gekke dingen doen. Een som van 6-8 miljoen euro betalen voor een speler uit de Zweedse competitie, die bovendien enkel belofteninternational is, lijkt niet in de plannen van Anderlecht te passen. Häcken zit alvast in een zeer goede positie, want Walemark ligt nog tot 31 december 2024 onder contract. Zij kunnen dus een hoge som vragen voor het talent. De Zweedse linkspoot wist dit seizoen 8 keer te scoren en 8 assists uit te delen in 26 competitiewedstrijden.

Bij Anderlecht lonkten ze de afgelopen dagen ook naar de Argentijnse aanvaller Valentin Castellanos. Die piste kan men een Brussel ook maar best laten varen. Volgens ESPN gaat hij in januari wellicht naar Europa verkassen, maar New York City FC wil tussen de 9 en 12 miljoen euro voor hem. De aanvaller, die 21 keer scoorde en 8 assists gaf in 34 wedstrijden, heeft wel een haalbaar loon. Hij strijkt immers 690.000 euro per jaar op bij de Amerikaanse topclub.

LEES OOK: Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Moet RSCA toch eens polsen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

0
0
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

12
12
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

5
5
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

35
35
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

78
78
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

81
81
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

73
73
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

114
114
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

227
227
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

377
377
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

693
693
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

138
138
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

91
91
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

89
89
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

113
113
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

472
472
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

283
283
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

135
135
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

116
116
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

438
438
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

617
617
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

330
330
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

145
145

Meer sportnieuws