Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

door
Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

RSC Anderlecht kan wel een dribbelvaardige flankaanvaller gebruiken, maar dat zijn dure jongens. Eén van de targets van RSCA lokt veel interesse en lijkt nu al onhaalbaar te zijn. De prijs geraakte bekend, net als die van een centrumspits.


Anderlecht toont interesse in Patrick Walemark. De 20-jarige Zweedse flankaanvaller doet het zeer goed bij Häcken en daardoor hebben ook ploegen als Atalanta en Ajax hem op de radar staan. Manager Martin Ericsson liet aan Zweedse media weten dat de club een bedrag à la Zlatan Ibrahimovic (toen die van Malmö naar Ajax vertrok) voor hem wil.

Veel te duur

Dat wil zeggen dat Häcken een prijs van 6 à 8 miljoen euro in zijn gedachten heeft. Daardoor lijkt Anderlecht financieel te moeten afhaken. Paars-Wit zijn grootste financiële zorgen zijn wellicht van de baan vanaf januari 2022, maar de club zal zeker geen gekke dingen doen. Een som van 6-8 miljoen euro betalen voor een speler uit de Zweedse competitie, die bovendien enkel belofteninternational is, lijkt niet in de plannen van Anderlecht te passen. Häcken zit alvast in een zeer goede positie, want Walemark ligt nog tot 31 december 2024 onder contract. Zij kunnen dus een hoge som vragen voor het talent. De Zweedse linkspoot wist dit seizoen 8 keer te scoren en 8 assists uit te delen in 26 competitiewedstrijden.

Bij Anderlecht lonkten ze de afgelopen dagen ook naar de Argentijnse aanvaller Valentin Castellanos. Die piste kan men een Brussel ook maar best laten varen. Volgens ESPN gaat hij in januari wellicht naar Europa verkassen, maar New York City FC wil tussen de 9 en 12 miljoen euro voor hem. De aanvaller, die 21 keer scoorde en 8 assists gaf in 34 wedstrijden, heeft wel een haalbaar loon. Hij strijkt immers 690.000 euro per jaar op bij de Amerikaanse topclub.

LEES OOK: Tijd dringt voor RSCA: drie hete dossiers voor januari

Moet RSCA toch eens polsen?

Meest recent

Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

37
37
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

177
177
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

108
108
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

75
75
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

364
364
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

108
108
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

340
340
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

193
193
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

230
230
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

123
123
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

184
184
Conte wanhoop nabij: enorme mokerslag voor Napoli

Na een serieus transferoffensief in de zomermaanden, begon SSC Napoli met behoorlijk wat ambities ...

66
66
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

49
49
'Anderlecht in shock: Europese supermacht vol voor De Cat'

De Belgische U17-lichting kruist vrijdag de degens met Portugal op het WK. Om het verschil te maken ...

563
563
Fink vindt succesdriehoek: "De hersenen van de ploeg"

KRC Genk legde een erg wisselvallig parcours af in het seizoen tot dusver. Maar de laatste weken ...

205
205
Rigaux staat op springen: dé transfer van z’n leven nabij

Dévy Rigaux staat op de drempel van een deal die écht zijn naam zal maken: ...

286
286
Code rood bij Club Brugge: Verhaeghe grijpt stevig in

Gezien de bomvolle kalender hoeft het misschien niet echt te verbazen, maar plots wordt Club ...

768
768
'DAZN loopt blauwtje: Pro League eist monsterboete'

De saga rond DAZN blijft de gemoederen beroeren. Voor het huidige seizoen lijken de uitzendingen ...

404
404
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

398
398
Hard verdict voor Vanheusden: einde carrière wenkt

Rudi Garcia moet centraal achterin straks op zoek naar een vervanger voor Zeno Debast, die ...

207
207
'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

De boekhouding mag op zijn beide oren slapen bij Club Brugge, waar het nu al flink gevulde ...

462
462
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

133
133
DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

853
853
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

532
532
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

71
71

Meer sportnieuws