Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

door
Anderlecht moet 15 miljoen euro betalen voor droomtargets

RSC Anderlecht kan wel een dribbelvaardige flankaanvaller gebruiken, maar dat zijn dure jongens. Eén van de targets van RSCA lokt veel interesse en lijkt nu al onhaalbaar te zijn. De prijs geraakte bekend, net als die van een centrumspits.


Anderlecht toont interesse in Patrick Walemark. De 20-jarige Zweedse flankaanvaller doet het zeer goed bij Häcken en daardoor hebben ook ploegen als Atalanta en Ajax hem op de radar staan. Manager Martin Ericsson liet aan Zweedse media weten dat de club een bedrag à la Zlatan Ibrahimovic (toen die van Malmö naar Ajax vertrok) voor hem wil.

Veel te duur

Dat wil zeggen dat Häcken een prijs van 6 à 8 miljoen euro in zijn gedachten heeft. Daardoor lijkt Anderlecht financieel te moeten afhaken. Paars-Wit zijn grootste financiële zorgen zijn wellicht van de baan vanaf januari 2022, maar de club zal zeker geen gekke dingen doen. Een som van 6-8 miljoen euro betalen voor een speler uit de Zweedse competitie, die bovendien enkel belofteninternational is, lijkt niet in de plannen van Anderlecht te passen. Häcken zit alvast in een zeer goede positie, want Walemark ligt nog tot 31 december 2024 onder contract. Zij kunnen dus een hoge som vragen voor het talent. De Zweedse linkspoot wist dit seizoen 8 keer te scoren en 8 assists uit te delen in 26 competitiewedstrijden.

Bij Anderlecht lonkten ze de afgelopen dagen ook naar de Argentijnse aanvaller Valentin Castellanos. Die piste kan men een Brussel ook maar best laten varen. Volgens ESPN gaat hij in januari wellicht naar Europa verkassen, maar New York City FC wil tussen de 9 en 12 miljoen euro voor hem. De aanvaller, die 21 keer scoorde en 8 assists gaf in 34 wedstrijden, heeft wel een haalbaar loon. Hij strijkt immers 690.000 euro per jaar op bij de Amerikaanse topclub.

LEES OOK: Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

Moet RSCA toch eens polsen?

Meest recent

DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

61
61
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

474
474
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

86
86
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

307
307
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

105
105
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

262
262
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

365
365
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

37
37
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

402
402
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

44
44
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

229
229
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

308
308
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

445
445
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

117
117
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

288
288
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

310
310
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

180
180
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

354
354
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

699
699
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

231
231
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

276
276
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

496
496
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

70
70

Meer sportnieuws