Luide alarmsignalen gaan af op Jan Breydel

door
Luide alarmsignalen gaan af op Jan Breydel

Wat scheelt er met Club Brugge? De uitgesproken titelfavoriet won dit seizoen in de Jupiler Pro League nog maar 7 van hun 15 wedstrijden. Daarnaast won Club slechts 2 wedstrijden in de laatste 7 wedstrijden (Champions League en de beker inclusief).


Vrijdagavond had Club Brugge ook al geen antwoord op de hoge intensiteit, goede drukzetting en grinta van KV Mechelen. De ploeg van Wouter Vrancken wist zich bovendien ook steeds op een voetballende manier onder de druk van Club Brugge uit te spelen. De grote vraag luidt nog steeds waarom Club in de Champions League op een enorm hoog niveau kan spelen, maar dat blijkbaar niet kan in de eigen Belgische competitie. Ook Tom Boudeweel stelt zich diezelfde vraag bij Sporza.

KAN CLUB BRUGGE BETER?

“Ik leg mijn lat nu naast de prestaties van Club in de Champions League en dan vraag ik mij oprecht af waarom dat niet kan in de competitie. Het versmachten van de tegenstander en het uitpakken met technisch meesterschap ontbreekt echt. Het is ooit anders geweest." Club Brugge moet vandaag nog niet op topsnelheid raken in de Jupiler Pro League, Clement weet als geen andere wanneer het money time is, maar de huidige vorm in België is toch wel zorgwekkend.

Vooral omdat Club Brugge steeds vaker op hun eigen waarden, zoals grinta, inzet en strijd, wordt afgetroefd. “De collectieve waarde, dat wil zeggen de transferwaarde van dit elftal, stijgt ver boven de gemiddelde club in de Belgische competitie uit. De collectieve waarden 'no sweat, no glory' zien we te weinig. Het mag wat meer zijn met deze kwaliteit of is dit gewoon het echte Club? Dat is de vraag”, stelt Boudeweel.

LEES OOK: Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Is dit het echte Club Brugge (in de Belgische competitie)?

Meest recent

De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

0
0
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

88
88
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

86
86
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

230
230
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

293
293
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

410
410
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

554
554
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

263
263
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

195
195
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

242
242
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

61
61
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

211
211
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

116
116
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

263
263
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

475
475
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

310
310
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

275
275
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

239
239
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

342
342
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

324
324
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

130
130
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

384
384
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

94
94
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

331
331

Meer sportnieuws