Nasri bevestigt: "Agüero stopt met voetballen"

door
Nasri bevestigt:

FC Barcelona is zaterdag aan een nieuw tijdperk begonnen. In de eerste wedstrijd van Xavi Hernandez als hoofdtrainer werd met 1-0 gewonnen van Espanyol. Dat is een opsteker, zeker omdat de clublegende nog geen beroep kon doen op zijn allerbeste elftal. Er liggen namelijk nog altijd de nodige spelers in de lappenmand.


Het meest tragische geval daar is dat van Sergio Agüero. Die kwam nog maar vijf keer in actie voor de Catalanen en het lijkt er alsmaar meer op dat het daarbij ook zal blijven. Enkele weken geleden kwam aan het licht dat de Argentijnse spits met hartproblemen kampt en het lijkt slechts een kwestie van tijd vooraleer hij zijn afscheid zal aankondigen.

NASRI

De geruchten daarover worden alsmaar hardnekkiger. Ook Samir Nasri heeft dat nieuws nu immers naar buiten gebracht. "Hij heeft me dit nieuws bevestigd, helaas", verklaarde de ex-speler van Anderlecht aan Canal+, waar hij als analist aan tafel zat. "Ik vind dit heel erg. Het was natuurlijk niet zijn keuze om zo te stoppen."

Nasri en Agüero kennen elkaar goed, want van 2011 tot 2017 waren ze ploegmaats bij Manchester City. Ze kwamen in dezelfde zomer aan bij de club en beleefden samen ook grote successen, want met de twee spelers in de ploeg werd City tweemaal kampioen en wonnen ze ook een keer de League Cup.


POLL: Heeft Agüero het maximale uit zijn carrière gehaald?

Meest recent

Mbangula komt met verrassende reactie na heldenrol

Er verschenen dinsdagavond weer de nodige Belgen op het veld in de Champions League, maar slechts ...

13
13
City jent Vinicius met tifo die als boemerang terugkeert

De kraker tussen Manchester City en Real Madrid kondigde zich aan als dé topaffiche van de ...

17
17
Real bezorgt City nieuwe mokerslag, Mbangula held bij Juve

In de kraker tussen Manchester City en Real Madrid heeft de Spaanse kampioen uiteindelijk de beste ...

43
43
Zo schat Atalanta-coach Gasperini Club Brugge in

Bij Club Brugge kijken ze reikhalzend uit naar de kans om zich te tonen op het podium van de ...

208
208
Anderlecht krijgt geweldig nieuws over Vertonghen

Anderlecht greep twee weken geleden naast een plaats in de top acht van de Europa League, waardoor ...

187
187
'Soap duurt voort: beslissing over Union-Ajax uitgesteld'

In de loop van dinsdag ontspon zich plots een heuse soap rond de wedstrijd tussen Union en Ajax van ...

124
124
'Vergeten Juventus-Belg maakt nog verrassende transfer'

Dit seizoen maakt Samuel Mbangula grote sier bij Juventus. De 21-jarige flankaanvaller slaagde erin ...

30
30
De Ketelaere over Club Brugge: "Of ik ga vieren?"

Club Brugge kijkt woensdagavond in de Champions League Atalanta in de ogen. Dat wordt vooral een ...

274
274
PSG heeft CL-kwalificatie al beet na zeer vlotte zege

Vanavond vinden de eerste vier duels van de Play-Offs in de Champions League plaats. Om 18u45 was er ...

43
43
KV Mechelen zet Lardot op zijn plaats: "Tart alle verbeelding"

KV Mechelen is nog steeds woedend omwille van de treffer die doorgang vond tegen AA Gent. De ...

465
465
Champions League: De Bruyne lacht, Bakayoko & co balen

Vandaag staan er vier matchen van de Play-Offs in de Champions League op het programma. Er zijn ook ...

35
35
'Drama in Deurne-Noord: Janssen gooit bom onder Antwerp'

Vincent Janssen (30) lijkt deze zomer afscheid te nemen van Antwerp FC. De Nederlandse spits, die ...

654
654
Lokeren-Temse haalt oude bekende binnen als nieuwe coach

Lokeren-Temse heeft zopas officieel zijn nieuwe coach voorgesteld. Stijn Vreven neemt over van de ...

40
40
Anderlecht in de sh*t: "Het is gewoon verschrikkelijk!"

Sportief kende Anderlecht een absolute topweek. De recordkampioen vocht zich voorbij Antwerp naar de ...

257
257
Smaakmaker Standard: "Real Madrid is mijn grote droom"

Bij Standard hebben ze een aantal leuke spelers rondlopen. Eén van hen is Ilay Camara. De ...

93
93
Overzicht verhuurde spelers: Hatenboer baalt, spits trefzeker

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

124
124
Heizel afgekeurd: Union moet Ajax elders ontvangen

Terwijl de Belgische ploegen dit seizoen uitstekende resultaten neerzetten in Europa dreigt ons land ...

162
162
'Anderlecht of Club Brugge: toptalent hakt knoop door'

Op 4 mei nemen Club Brugge en Anderlecht het tegen mekaar op in finale van de Croky Cup. Een duel ...

1410
1410
Bondsparket legt Antwerp stevige sanctie op na wangedrag

Om het toenemend wangedrag in de Belgische stadions uit te wassen lijken strengere maatregelen ...

176
176
Verrassing in Genk: jonkie verhuist naar Griekenland

KRC Genk slaagde er in januari in om de selectie bij mekaar te houden, al lieten de Limburgers na ...

172
172

Meer sportnieuws