Balikwisha doet Antwerp-fans straffe belofte

door
Balikwisha doet Antwerp-fans straffe belofte

Antwerp gooide in de zomer zijn transferrecord aan diggelen door maar liefst 5 miljoen euro neer te tellen om Michel-Ange Balikwisha bij Standard weg te plukken. Het was een stevig statement van de Great Old, want ook Club Brugge had stevig aan de mouw van de jonge flankaanvaller getrokken. Maar tot dusver kon Balikwisha de hoge verwachtingen nog niet helemaal inlossen.


De 20-jarige aanvaller werd al snel getroffen door blessureleed, waardoor hij pas sinds midden oktober weer helemaal fit is. Een vaste basisplaats wist hij tot dusver nog niet af te dwingen en voorlopig staat zijn teller op twaalf wedstrijden, waarin hij nog geen enkele keer kon scoren en twee assists uitdeelde. Overweldigend zijn die statistieken dus nog niet.

Maar tijdens de interlandbreak wist Balikwisha wel vertrouwen te tanken. Bij de Jonge Duivels mocht hij tegen Turkije aan de aftrap komen en hij bedankte voor het vertrouwen met zijn eerste goal voor de selectie. Daarna mocht hij ook nog invallen in Schotland. Nu wil hij die lijn ook bij Antwerp doortrekken.

25 GOALS
"Wees gerust: de fans zullen blij zijn met de transfer die de voorzitter gedaan heeft", belooft Balikwisha in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik gezegd heb dat ik 25 goals wil maken dit seizoen. Ik heb geen spijt van die woorden. Ze motiveren me om beter te doen. Maar ik ben God niet, ik kan niet in de toekomst kijken. Misschien scoor ik er 25, misschien niet. Ik ben er wel van overtuigd dat één goal me kan lanceren."

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Zal Balikwisha snel een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

19
19
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

67
67
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

40
40
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

76
76
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

215
215
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

181
181
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

196
196
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

473
473
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

363
363
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

379
379
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

101
101
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

54
54
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

161
161
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

101
101
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

250
250
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

325
325

Meer sportnieuws