Balikwisha doet Antwerp-fans straffe belofte

307 stemmen
Balikwisha doet Antwerp-fans straffe belofte

Antwerp gooide in de zomer zijn transferrecord aan diggelen door maar liefst 5 miljoen euro neer te tellen om Michel-Ange Balikwisha bij Standard weg te plukken. Het was een stevig statement van de Great Old, want ook Club Brugge had stevig aan de mouw van de jonge flankaanvaller getrokken. Maar tot dusver kon Balikwisha de hoge verwachtingen nog niet helemaal inlossen.


De 20-jarige aanvaller werd al snel getroffen door blessureleed, waardoor hij pas sinds midden oktober weer helemaal fit is. Een vaste basisplaats wist hij tot dusver nog niet af te dwingen en voorlopig staat zijn teller op twaalf wedstrijden, waarin hij nog geen enkele keer kon scoren en twee assists uitdeelde. Overweldigend zijn die statistieken dus nog niet.

Maar tijdens de interlandbreak wist Balikwisha wel vertrouwen te tanken. Bij de Jonge Duivels mocht hij tegen Turkije aan de aftrap komen en hij bedankte voor het vertrouwen met zijn eerste goal voor de selectie. Daarna mocht hij ook nog invallen in Schotland. Nu wil hij die lijn ook bij Antwerp doortrekken.

25 GOALS
"Wees gerust: de fans zullen blij zijn met de transfer die de voorzitter gedaan heeft", belooft Balikwisha in Het Laatste Nieuws. "Ik weet dat ik gezegd heb dat ik 25 goals wil maken dit seizoen. Ik heb geen spijt van die woorden. Ze motiveren me om beter te doen. Maar ik ben God niet, ik kan niet in de toekomst kijken. Misschien scoor ik er 25, misschien niet. Ik ben er wel van overtuigd dat één goal me kan lanceren."

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal Balikwisha snel een meerwaarde zijn voor Antwerp?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

60
60
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

34
34
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

37
37
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

42
42
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

67
67
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

58
58
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

95
95
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

243
243
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

542
542
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

198
198
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

415
415
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

334
334
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

198
198
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

88
88
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

85
85
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

152
152
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

173
173
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

344
344
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

345
345
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

276
276
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

490
490
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

148
148
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

684
684
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws