Mignolet doet Club Brugge huiveren

door
Mignolet doet Club Brugge huiveren

Club Brugge verloor vrijdagavond op het veld van KV Mechelen. De West-Vlamingen waren niet op de afspraak en Simon Mignolet zag er helemaal niet goed uit bij de knappe winning-goal van Rob Schoofs. Mignolet reageerde te proactief en dat is al de eerste keer niet dit seizoen.


Mignolet zag zijn ploeg een matige wedstrijd spelen tegen Mechelen, met uitzondering van de eerste tien minuten van de tweede helft, maar de Rode Duivel was ook eerlijk over zijn foutje bij de 2-1 van Schoofs. De middenvelder van KV Mechelen lepelde de bal heerlijk over Mignolet, die weinig doortastend reageerde op die doelpoging. “Ik zette een stapje vooruit omdat hij een goede trap heeft en hij deed het slim met een lobje”, zei hij aan Eleven Sports.

PRECEDENTEN

En het is al niet de eerste keer dit seizoen dat de inschattingsfouten van Mignolet dure punten kosten voor Club Brugge. Eerder dit seizoen ging de doelman al in de fout tegen AA Gent, waar Mignolet kinderlijk zijn balcontrole miste op een terugspeelbal van Brandon Mechele. Ook tegen Anderlecht ging Mignolet de mist in omdat hij té proactief reageerde op een actie van Benito Raman, die op zijn beurt profiteerde van de overmatige anticipatie van de doelman van Club Brugge.

En ook net voor de interlandbreak ging Mignolet twee keer pijnlijk in de fout tegen Standard. Ook toen lag een overmatige proactieve benadering aan de basis van twee tegendoelpunten. Simon Mignolet werd tegen de Rouches heel eenvoudig voorbij gelopen door Aron Dönnum, die zo met sprekend gemak de aansluitingstreffer kon scoren. Daarna anticipeerde Mingolet op een lange bal maar hij stopte Dönnum foutief af, waarna Standard vanop de stip 2-2 gelijkmaakte.

LEES OOK: Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Moet Mignolet zich dringend herpakken?

Meest recent

'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

69
69
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

41
41
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

64
64
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

434
434
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

111
111
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

107
107
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

198
198
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

279
279
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

314
314
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

144
144
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

700
700
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

431
431
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

130
130
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

311
311
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

56
56
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

69
69
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

422
422
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

87
87
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

506
506
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

272
272
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

461
461
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

385
385
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

348
348
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1540
1540
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

457
457

Meer sportnieuws