Mignolet doet Club Brugge huiveren

door
Mignolet doet Club Brugge huiveren

Club Brugge verloor vrijdagavond op het veld van KV Mechelen. De West-Vlamingen waren niet op de afspraak en Simon Mignolet zag er helemaal niet goed uit bij de knappe winning-goal van Rob Schoofs. Mignolet reageerde te proactief en dat is al de eerste keer niet dit seizoen.


Mignolet zag zijn ploeg een matige wedstrijd spelen tegen Mechelen, met uitzondering van de eerste tien minuten van de tweede helft, maar de Rode Duivel was ook eerlijk over zijn foutje bij de 2-1 van Schoofs. De middenvelder van KV Mechelen lepelde de bal heerlijk over Mignolet, die weinig doortastend reageerde op die doelpoging. “Ik zette een stapje vooruit omdat hij een goede trap heeft en hij deed het slim met een lobje”, zei hij aan Eleven Sports.

PRECEDENTEN

En het is al niet de eerste keer dit seizoen dat de inschattingsfouten van Mignolet dure punten kosten voor Club Brugge. Eerder dit seizoen ging de doelman al in de fout tegen AA Gent, waar Mignolet kinderlijk zijn balcontrole miste op een terugspeelbal van Brandon Mechele. Ook tegen Anderlecht ging Mignolet de mist in omdat hij té proactief reageerde op een actie van Benito Raman, die op zijn beurt profiteerde van de overmatige anticipatie van de doelman van Club Brugge.

En ook net voor de interlandbreak ging Mignolet twee keer pijnlijk in de fout tegen Standard. Ook toen lag een overmatige proactieve benadering aan de basis van twee tegendoelpunten. Simon Mignolet werd tegen de Rouches heel eenvoudig voorbij gelopen door Aron Dönnum, die zo met sprekend gemak de aansluitingstreffer kon scoren. Daarna anticipeerde Mingolet op een lange bal maar hij stopte Dönnum foutief af, waarna Standard vanop de stip 2-2 gelijkmaakte.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Moet Mignolet zich dringend herpakken?

Meest recent

Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

49
49
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

16
16
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

20
20
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

181
181
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

119
119
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

172
172
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

61
61
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

320
320
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

72
72
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

225
225
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

286
286
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

131
131
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

333
333
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

189
189
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

647
647
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

124
124
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

116
116
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

428
428
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

159
159
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

289
289
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

207
207
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51

Meer sportnieuws