Misnoegde Vanaken en Mignolet: "Dit is niet goed genoeg"

door
Misnoegde Vanaken en Mignolet:

Club Brugge speelde een zwakke wedstrijd bij KV Mechelen. Het verloor met 2-1 en dat was niet onterecht. Hans Vanaken en Simon Mignolet spraken na de nederlaag. 


"We lieten ze te makkelijk voetballen en zelf toonden we te weinig, toch kregen we nog goede kansen. Na onze voorsprong weet ik niet wat er is gebeurd. We hebben amper een reactie getoond na de gelijkmaker, ook al gaven we niet veel weg. Er was misschien meer enthousiasme bij KV Mechelen, maar deze nederlaag was totaal onnodig”, zei Vanaken aan Eleven Sports.

Niet goed genoeg

Mignolet was ook teleurgesteld. "We spelen een matige eerste helft en we beginnen goed aan de tweede helft. De 0-1 kwam en nadien moeten we de partij veel beter uitspelen. Die 2-1 van Schoofs? Ik zette een stapje vooruit omdat hij een goede trap heeft en hij deed het slim met een lobje. We zitten in de hoek waar de klappen vallen en het moet beter. Dit is niet goed genoeg voor Club Brugge. We moeten niet te veel praten, maar vooral wedstrijden winnen", aldus de Rode Duivel.

Club Brugge boekt zo een 27 op 42 en won maar 7 van zijn 15 competitiewedstrijden. Door deze tweede nederlaag van het seizoen kan Club Brugge de verliezer van de speeldag worden. Union SG kan al zeven punten uitlopen op de Bruggelingen. Antwerp kan op zijn beurt drie punten uitlopen. Club zal zich in de Champions League moeten herpakken. Het neemt het dan op tegen Leipzig en bij winst is Club Brugge verzekerd van Europese overwintering.

LEES OOK: 'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

🔥 Populair bij onze lezers

Nieuwe wending: Jashari beslist over Club Brugge-terugkeer
Nieuwe wending: Jashari beslist over Club Brugge-terugkeer

Had Mignolet die lob van Schoofs moeten stoppen?

Meest recent

Italianen in schok door eerste trainingsfoto's De Bruyne

Voor Kevin De Bruyne begon dinsdag een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Na maar liefst tien ...

82
82
'Uittocht Charleroi komt op gang: 2 vertrekkers in de maak'

De start van het nieuwe Belgische voetbalseizoen nadert met rasse schreden. Komend weekend is er al ...

12
12
Romano meldt volgende transfer voor Jonge Duivel

De transfermolen begint in de grote competities alsmaar meer op gang te komen en dat betekent dat er ...

22
22
'Union jubelt: oplossing voor uitzichtloze situatie'

Binnen minder dan een week gaat het seizoen van landskampioen Union al officieel van start, maar er ...

41
41
'Club Brugge verrast compleet met vergeten international'

Club Brugge lijkt dicht bij zijn derde aanwinst van de zomer te staan. Het had nog dringend nood aan ...

567
567
'Ronaldo flirt met shocktransfer naar Italië’

Cristiano Ronaldo blijft ook op zijn 40ste van onschatbare waarde voor zowel Al-Nassr als de ...

245
245
'Rode Duivel maakt Bundesliga gek met toptransfer'

De voorbije jaren drukten alsmaar meer Belgen hun stempel in de Bundesliga. Vincent Kompany loodste ...

107
107
'Transfer Meijer klapt: Feyenoord pikt andere Belg op'

Feyenoord moest vorig seizoen vrede nemen met een derde plaats in de Eredivisie, waardoor het nog ...

102
102
'Na Forbs volgt nóg een topaanwinst bij Club Brugge'

In aanloop naar de supercup van komende zondag, blijft Club Brugge zich roeren op de ...

934
934
Dolberg én Simic weg? Anderlecht maakt statement

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een vruchtbare transferperiode aan inkomende zijde. Maar het ...

489
489
'Emi Martinez laat bommetje vallen in Premier League'

De zomermercato van 2025 leverde al enkele spectaculaire toptransfers op, maar de meeste doelmannen ...

112
112
‘Vandenhaute woest: Club 'steelt' droomtransfer’

Wouter Vandenhaute had grootse plannen en gooide vorig seizoen stevig geld tegen de transfer van een ...

1395
1395
Poolse wals bij Dender: derde zomeraanwinst binnen

Binnen minder dan twee weken trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer van start. ...

145
145
'Renard doet schokkende onthulling bij Anderlecht'

Olivier Renard is bezig aan zijn eerste tussenseizoen als sportief directeur bij RSC Anderlecht en ...

460
460
'Kompany zet Bayern in lichterlaaie: 100 miljoen klaar'

De spelers van Bayern München genieten momenteel van een welverdiende vakantie na een lang en ...

158
158
'Club Brugge keert kar: nieuwe twist in Jashari-soap'

Dé soap van de transferzomer is in ons land ongetwijfeld de flirt van Ardon Jashari met AC ...

1272
1272
'Witte rook: AA Gent heeft tweede zomeraanwinst te pakken'

Ivan Leko en de fans moesten even op hun honger blijven zitten, maar nu lijkt AA Gent eindelijk weer ...

339
339
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

865
865
'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

330
330
'Overmars droomt van hereniging met oude Ajax-ster'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

310
310
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

435
435
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

1065
1065
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

531
531
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

1084
1084
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

179
179

Meer sportnieuws