Misnoegde Vanaken en Mignolet: "Dit is niet goed genoeg"

door
Misnoegde Vanaken en Mignolet:

Club Brugge speelde een zwakke wedstrijd bij KV Mechelen. Het verloor met 2-1 en dat was niet onterecht. Hans Vanaken en Simon Mignolet spraken na de nederlaag. 


"We lieten ze te makkelijk voetballen en zelf toonden we te weinig, toch kregen we nog goede kansen. Na onze voorsprong weet ik niet wat er is gebeurd. We hebben amper een reactie getoond na de gelijkmaker, ook al gaven we niet veel weg. Er was misschien meer enthousiasme bij KV Mechelen, maar deze nederlaag was totaal onnodig”, zei Vanaken aan Eleven Sports.

Niet goed genoeg

Mignolet was ook teleurgesteld. "We spelen een matige eerste helft en we beginnen goed aan de tweede helft. De 0-1 kwam en nadien moeten we de partij veel beter uitspelen. Die 2-1 van Schoofs? Ik zette een stapje vooruit omdat hij een goede trap heeft en hij deed het slim met een lobje. We zitten in de hoek waar de klappen vallen en het moet beter. Dit is niet goed genoeg voor Club Brugge. We moeten niet te veel praten, maar vooral wedstrijden winnen", aldus de Rode Duivel.

Club Brugge boekt zo een 27 op 42 en won maar 7 van zijn 15 competitiewedstrijden. Door deze tweede nederlaag van het seizoen kan Club Brugge de verliezer van de speeldag worden. Union SG kan al zeven punten uitlopen op de Bruggelingen. Antwerp kan op zijn beurt drie punten uitlopen. Club zal zich in de Champions League moeten herpakken. Het neemt het dan op tegen Leipzig en bij winst is Club Brugge verzekerd van Europese overwintering.

LEES OOK: Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Had Mignolet die lob van Schoofs moeten stoppen?

Meest recent

Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

8
8
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

77
77
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

77
77
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

129
129
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

306
306
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

187
187
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

185
185
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

321
321
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

413
413
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

163
163
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

40
40
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

62
62
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

286
286
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

129
129
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

89
89
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

131
131
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

103
103
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

286
286
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

132
132
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

455
455
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

93
93
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

52
52
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

549
549
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

232
232
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

36
36

Meer sportnieuws