Misnoegde Vanaken en Mignolet: "Dit is niet goed genoeg"

372 stemmen
Misnoegde Vanaken en Mignolet:

Club Brugge speelde een zwakke wedstrijd bij KV Mechelen. Het verloor met 2-1 en dat was niet onterecht. Hans Vanaken en Simon Mignolet spraken na de nederlaag. 


"We lieten ze te makkelijk voetballen en zelf toonden we te weinig, toch kregen we nog goede kansen. Na onze voorsprong weet ik niet wat er is gebeurd. We hebben amper een reactie getoond na de gelijkmaker, ook al gaven we niet veel weg. Er was misschien meer enthousiasme bij KV Mechelen, maar deze nederlaag was totaal onnodig”, zei Vanaken aan Eleven Sports.

Niet goed genoeg

Mignolet was ook teleurgesteld. "We spelen een matige eerste helft en we beginnen goed aan de tweede helft. De 0-1 kwam en nadien moeten we de partij veel beter uitspelen. Die 2-1 van Schoofs? Ik zette een stapje vooruit omdat hij een goede trap heeft en hij deed het slim met een lobje. We zitten in de hoek waar de klappen vallen en het moet beter. Dit is niet goed genoeg voor Club Brugge. We moeten niet te veel praten, maar vooral wedstrijden winnen", aldus de Rode Duivel.

Club Brugge boekt zo een 27 op 42 en won maar 7 van zijn 15 competitiewedstrijden. Door deze tweede nederlaag van het seizoen kan Club Brugge de verliezer van de speeldag worden. Union SG kan al zeven punten uitlopen op de Bruggelingen. Antwerp kan op zijn beurt drie punten uitlopen. Club zal zich in de Champions League moeten herpakken. Het neemt het dan op tegen Leipzig en bij winst is Club Brugge verzekerd van Europese overwintering.

LEES OOK: Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Had Mignolet die lob van Schoofs moeten stoppen?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

27
27
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

51
51
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

192
192
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

67
67
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

76
76
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

141
141
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

175
175
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

183
183
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

146
146
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

370
370
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

80
80
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

76
76
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

446
446
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

643
643
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

248
248
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

921
921
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws