Nainggolan: "Zij boden meer geld dan Antwerp"

570
Nainggolan:

Royal Antwerp FC zorgde afgelopen zomer voor dé transferstunt door Radja Nainggolan naar de Jupiler Pro League te halen. De 33-jarige middenvelder kwam over van Internazionale. De Great Old was één club te snel af.


Antwerp kon Nainggolan ‘gratis’ overnemen, ook al lag hij nog één jaar onder contract bij Inter. De ex-Rode Duivel vond een deal met de Italiaanse topclub, waardoor Nainggolan financieel haalbaar werd. Al deed voorzitter Paul Gheysens een zeer grote inspanning. Nainggolan kon elders meer geld verdienen, maar koos voor een terugkeer naar 'zijn' Antwerpen.

Besiktas

"We hebben een overeenkomst gesloten zodat ik nog een bepaald bedrag kreeg van Inter. Er waren nog andere teams die interesse hadden, zoals Besiktas dat heel concreet was. Maar ik ben 33 jaar en dat lag familiaal moeilijk. Ik ben zeer blij dat ik voor Antwerp heb gekozen, de stad waar voor mij alles is begonnen. Het eerste bod van Antwerp weigerde ik, maar de voorzitter belde nadien met een nieuw voorstel en dat aanvaardde ik", aldus Nainggolan aan Mid Mid.

Nainggolan kende een moeizaam begin, aangezien hij fysiek nog niet top was. De ex-speler van AS Roma speelde net voor de interlandbreak een beresterke partij tegen RSC Anderlecht. De ex-Rode Duivel lijkt fysiek helemaal in orde te zijn en Brian Priske hoopt dat de topspeler nu helemaal is vertrokken om een fantastisch seizoen te draaien. Antwerp hoopt met Nainggolan volop voor de landstitel mee te strijden.

  

LEES OOK: ‘Domper van Bommel: basispion Rode Duivels valt uit’

Gaat Nainggolan Antwerp naar de titel loodsen?

Meest recent

Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

1
1
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

51
51
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

40
40
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

736
736
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

42
42
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

21
21
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

156
156
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

47
47
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

57
57
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

22
22
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

41
41
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

41
41
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

79
79
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

27
27
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

151
151
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

299
299
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

264
264
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

39
39
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

260
260
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

53
53
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

105
105
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

119
119
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

368
368
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

248
248
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

123
123

Meer sportnieuws