Nainggolan: "Zij boden meer geld dan Antwerp"

door
Nainggolan:

Royal Antwerp FC zorgde afgelopen zomer voor dé transferstunt door Radja Nainggolan naar de Jupiler Pro League te halen. De 33-jarige middenvelder kwam over van Internazionale. De Great Old was één club te snel af.


Antwerp kon Nainggolan ‘gratis’ overnemen, ook al lag hij nog één jaar onder contract bij Inter. De ex-Rode Duivel vond een deal met de Italiaanse topclub, waardoor Nainggolan financieel haalbaar werd. Al deed voorzitter Paul Gheysens een zeer grote inspanning. Nainggolan kon elders meer geld verdienen, maar koos voor een terugkeer naar 'zijn' Antwerpen.

Besiktas

"We hebben een overeenkomst gesloten zodat ik nog een bepaald bedrag kreeg van Inter. Er waren nog andere teams die interesse hadden, zoals Besiktas dat heel concreet was. Maar ik ben 33 jaar en dat lag familiaal moeilijk. Ik ben zeer blij dat ik voor Antwerp heb gekozen, de stad waar voor mij alles is begonnen. Het eerste bod van Antwerp weigerde ik, maar de voorzitter belde nadien met een nieuw voorstel en dat aanvaardde ik", aldus Nainggolan aan Mid Mid.

Nainggolan kende een moeizaam begin, aangezien hij fysiek nog niet top was. De ex-speler van AS Roma speelde net voor de interlandbreak een beresterke partij tegen RSC Anderlecht. De ex-Rode Duivel lijkt fysiek helemaal in orde te zijn en Brian Priske hoopt dat de topspeler nu helemaal is vertrokken om een fantastisch seizoen te draaien. Antwerp hoopt met Nainggolan volop voor de landstitel mee te strijden.

  

LEES OOK: 'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Gaat Nainggolan Antwerp naar de titel loodsen?

Meest recent

AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

19
19
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

15
15
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

96
96
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

33
33
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

51
51
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

110
110
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

37
37
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

547
547
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

323
323
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

126
126
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

357
357
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

112
112
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

70
70
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

264
264
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

215
215
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

188
188
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

783
783
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

353
353
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

378
378
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

944
944
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

712
712
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

450
450

Meer sportnieuws