Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

586 stemmen
Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

Na een matige 10 op 18 hoopte Club Brugge tijdens de interlandbreak de batterijen op te laden. Voor internationals als Hans Vanaken en Charles De Ketelaere bleek dat echter niet echt mogelijk, want zij moesten de voorbije dagen nog aan de bak bij de Rode Duivels.


Ook een aantal andere spelers van de landskampioen werkten de afgelopen week nog interlandverplichtingen af. Jack Hendry bijvoorbeeld, die licht geblesseerd terugkeerde uit Schotland. De centrale verdediger, achterin in mum van tijd uitgegroeid tot rots in de branding, is zo twijfelachtig voor het bezoek aan KV Mechelen van vrijdagavond.

Philippe Clement liet wel al verstaan dat Hendry wel gewoon tot de wedstrijdselectie zou behoren, wat nu ook het geval prijkt. Zijn naam pronkt namelijk tussen de 21-koppige kern die de Brugse coach selecteerde voor de confrontatie met het nummer vier in de stand. Net als Vanaken, De Ketelaere, Simon Mignolet en Noa Lang uiteraard.

TWEE NIEUWKOMERS
Verder zorgt Clement voor een primeur bij zijn doelmannen, waar de 17-jarige Kiany Vroman door de blessure van Nick Shinton voor het eerst derde keeper zal spelen. En ook zijn leeftijdsgenoot Cisse Sandra, die eerder al eens op de bank zat maar nog wacht op zijn competitiedebuut, is weer van de partij. Wesley Moraes, Owen Otasowie en Tibo Persyn blinken daarentegen opnieuw uit in afwezigheid, net als Federico Ricca.

We go again! 💪🏼
De 21 namen voor #KvmClu">https://twitter.com/hashtag/KvmClu?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#KvmClu! 🔵⚫ pic.twitter.com/hMEasKLZpo">https://t.co/hMEasKLZpo">pic.twitter.com/hMEasKLZpo

Club Brugge KV (@ClubBrugge) November">https://twitter.com/ClubBrugge/status/1461365373110943759?ref_src=twsrc%5Etfw">November 18, 2021

LEES OOK: AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

Denkt u dat Sandra zal spelen tegen KV Mechelen?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

136
136
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

40
40
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

15
15
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

115
115
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

160
160
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

152
152
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

386
386
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

120
120
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

168
168
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

165
165
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

227
227
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

318
318
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

183
183
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

182
182
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

117
117
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

548
548
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

253
253
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws