Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

586 stemmen
Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

Na een matige 10 op 18 hoopte Club Brugge tijdens de interlandbreak de batterijen op te laden. Voor internationals als Hans Vanaken en Charles De Ketelaere bleek dat echter niet echt mogelijk, want zij moesten de voorbije dagen nog aan de bak bij de Rode Duivels.


Ook een aantal andere spelers van de landskampioen werkten de afgelopen week nog interlandverplichtingen af. Jack Hendry bijvoorbeeld, die licht geblesseerd terugkeerde uit Schotland. De centrale verdediger, achterin in mum van tijd uitgegroeid tot rots in de branding, is zo twijfelachtig voor het bezoek aan KV Mechelen van vrijdagavond.

Philippe Clement liet wel al verstaan dat Hendry wel gewoon tot de wedstrijdselectie zou behoren, wat nu ook het geval prijkt. Zijn naam pronkt namelijk tussen de 21-koppige kern die de Brugse coach selecteerde voor de confrontatie met het nummer vier in de stand. Net als Vanaken, De Ketelaere, Simon Mignolet en Noa Lang uiteraard.

TWEE NIEUWKOMERS
Verder zorgt Clement voor een primeur bij zijn doelmannen, waar de 17-jarige Kiany Vroman door de blessure van Nick Shinton voor het eerst derde keeper zal spelen. En ook zijn leeftijdsgenoot Cisse Sandra, die eerder al eens op de bank zat maar nog wacht op zijn competitiedebuut, is weer van de partij. Wesley Moraes, Owen Otasowie en Tibo Persyn blinken daarentegen opnieuw uit in afwezigheid, net als Federico Ricca.

We go again! 💪🏼
De 21 namen voor #KvmClu">https://twitter.com/hashtag/KvmClu?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#KvmClu! 🔵⚫ pic.twitter.com/hMEasKLZpo">https://t.co/hMEasKLZpo">pic.twitter.com/hMEasKLZpo

Club Brugge KV (@ClubBrugge) November">https://twitter.com/ClubBrugge/status/1461365373110943759?ref_src=twsrc%5Etfw">November 18, 2021

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Denkt u dat Sandra zal spelen tegen KV Mechelen?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

78
78
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

71
71
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

130
130
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

183
183
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

209
209
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

326
326
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

73
73
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

606
606
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

670
670
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

355
355
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

456
456
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

217
217
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

78
78
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

122
122
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

730
730
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

234
234
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

177
177
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

447
447
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

640
640

Meer sportnieuws