Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

door
Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

Na een matige 10 op 18 hoopte Club Brugge tijdens de interlandbreak de batterijen op te laden. Voor internationals als Hans Vanaken en Charles De Ketelaere bleek dat echter niet echt mogelijk, want zij moesten de voorbije dagen nog aan de bak bij de Rode Duivels.


Ook een aantal andere spelers van de landskampioen werkten de afgelopen week nog interlandverplichtingen af. Jack Hendry bijvoorbeeld, die licht geblesseerd terugkeerde uit Schotland. De centrale verdediger, achterin in mum van tijd uitgegroeid tot rots in de branding, is zo twijfelachtig voor het bezoek aan KV Mechelen van vrijdagavond.

Philippe Clement liet wel al verstaan dat Hendry wel gewoon tot de wedstrijdselectie zou behoren, wat nu ook het geval prijkt. Zijn naam pronkt namelijk tussen de 21-koppige kern die de Brugse coach selecteerde voor de confrontatie met het nummer vier in de stand. Net als Vanaken, De Ketelaere, Simon Mignolet en Noa Lang uiteraard.

TWEE NIEUWKOMERS
Verder zorgt Clement voor een primeur bij zijn doelmannen, waar de 17-jarige Kiany Vroman door de blessure van Nick Shinton voor het eerst derde keeper zal spelen. En ook zijn leeftijdsgenoot Cisse Sandra, die eerder al eens op de bank zat maar nog wacht op zijn competitiedebuut, is weer van de partij. Wesley Moraes, Owen Otasowie en Tibo Persyn blinken daarentegen opnieuw uit in afwezigheid, net als Federico Ricca.

We go again! 💪🏼
De 21 namen voor #KvmClu">https://twitter.com/hashtag/KvmClu?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#KvmClu! 🔵⚫ pic.twitter.com/hMEasKLZpo">https://t.co/hMEasKLZpo">pic.twitter.com/hMEasKLZpo

Club Brugge KV (@ClubBrugge) November">https://twitter.com/ClubBrugge/status/1461365373110943759?ref_src=twsrc%5Etfw">November 18, 2021

LEES OOK: "Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

Denkt u dat Sandra zal spelen tegen KV Mechelen?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

8
8
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

44
44
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

27
27
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

35
35
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

110
110
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

65
65
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

279
279
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

125
125
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

58
58
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

299
299
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

140
140
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

552
552
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

60
60
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

267
267
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

225
225
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

180
180
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

156
156
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

210
210
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

309
309
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

296
296
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

89
89
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

54
54

Meer sportnieuws