Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

586 stemmen
Clement gunt kans aan nieuwe namen, opvallende afvaller

Na een matige 10 op 18 hoopte Club Brugge tijdens de interlandbreak de batterijen op te laden. Voor internationals als Hans Vanaken en Charles De Ketelaere bleek dat echter niet echt mogelijk, want zij moesten de voorbije dagen nog aan de bak bij de Rode Duivels.


Ook een aantal andere spelers van de landskampioen werkten de afgelopen week nog interlandverplichtingen af. Jack Hendry bijvoorbeeld, die licht geblesseerd terugkeerde uit Schotland. De centrale verdediger, achterin in mum van tijd uitgegroeid tot rots in de branding, is zo twijfelachtig voor het bezoek aan KV Mechelen van vrijdagavond.

Philippe Clement liet wel al verstaan dat Hendry wel gewoon tot de wedstrijdselectie zou behoren, wat nu ook het geval prijkt. Zijn naam pronkt namelijk tussen de 21-koppige kern die de Brugse coach selecteerde voor de confrontatie met het nummer vier in de stand. Net als Vanaken, De Ketelaere, Simon Mignolet en Noa Lang uiteraard.

TWEE NIEUWKOMERS
Verder zorgt Clement voor een primeur bij zijn doelmannen, waar de 17-jarige Kiany Vroman door de blessure van Nick Shinton voor het eerst derde keeper zal spelen. En ook zijn leeftijdsgenoot Cisse Sandra, die eerder al eens op de bank zat maar nog wacht op zijn competitiedebuut, is weer van de partij. Wesley Moraes, Owen Otasowie en Tibo Persyn blinken daarentegen opnieuw uit in afwezigheid, net als Federico Ricca.

We go again! 💪🏼
De 21 namen voor #KvmClu">https://twitter.com/hashtag/KvmClu?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#KvmClu! 🔵⚫ pic.twitter.com/hMEasKLZpo">https://t.co/hMEasKLZpo">pic.twitter.com/hMEasKLZpo

Club Brugge KV (@ClubBrugge) November">https://twitter.com/ClubBrugge/status/1461365373110943759?ref_src=twsrc%5Etfw">November 18, 2021

LEES OOK: Club Brugge reageert fors na nazigroet

Denkt u dat Sandra zal spelen tegen KV Mechelen?

Meest recent

Titelkoorts in Brugge: feestplannen Club al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

18
18
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

96
96
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

159
159
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

74
74
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

270
270
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

55
55
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

98
98
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

143
143
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

469
469
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

91
91
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

266
266
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

171
171
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

134
134
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

104
104
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

179
179
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

459
459
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

85
85
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

484
484
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

108
108
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

348
348
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

540
540
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

394
394
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

494
494

Meer sportnieuws