Club Brugge moet mogelijk sterkhouder missen in Mechelen

240 stemmen
Club Brugge moet mogelijk sterkhouder missen in Mechelen

Vrijdagavond wordt er opnieuw gevoetbald in de Jupiler Pro League. Er staat dan meteen een interessante affiche op het programma, want landskampioen Club Brugge gaat op bezoek bij KV Mechelen, dat de laatste weken in goede doen verkeert en opgeklommen is naar de vierde plaats in de stand. Philippe Clement zit met lichte zorgen voor die match.


Hij zal het Achter de Kazerne mogelijk moeten stellen zonder een sterkhouder. "In principe zijn alle internationals hersteld, alleen Jack Hendry is teruggekeerd met last aan de enkel", verklaarde Clement op zijn persconferentie donderdag. "Dat is nog afwachten naar morgen. Hij zal wel sowieso in de selectie zitten en ik denk dat het wel goed zal komen."

Er staat dus voorlopig nog een klein vraagteken achter het aantreden van de Schot, die sinds zijn komst eind augustus van KV Oostende bliksemsnel uitgegroeid is tot een sterkhouder achterin. Hij verwees Brandon Mechele naar de bank en uit de selectie van de Rode Duivels.

DRIE DUIVELS
Voor de interlandbreak had Clement nog de wens uitgesproken dat zijn drie Rode Duivels gespaard zouden worden, zeker dinsdagavond in Wales. Die oproep kreeg geen gehoord bij Roberto Martinez, want hij bracht zowel Hans Vanaken als Charles De Ketelaere aan de aftrap - Mignolet was afgehaakt. Maar Clement neemt de bondscoach niets kwalijk. "Ik bepaal de speelminuten niet en dat is logisch ook", klonk het. "Het belangrijkste is dat iedereen fit teruggekomen is, buiten het twijfelgevalletje met Hendry."

LEES OOK: 'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Moet Hendry vrijdag gespaard worden?

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

71
71
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

16
16
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

15
15
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

27
27
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

151
151
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

477
477
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

63
63
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

420
420
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

188
188
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

507
507
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

474
474
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

472
472
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

181
181
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

570
570
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

259
259
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

983
983
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

320
320
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

644
644
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

464
464
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

731
731
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

294
294

Meer sportnieuws