Club Brugge moet mogelijk sterkhouder missen in Mechelen

door
Club Brugge moet mogelijk sterkhouder missen in Mechelen

Vrijdagavond wordt er opnieuw gevoetbald in de Jupiler Pro League. Er staat dan meteen een interessante affiche op het programma, want landskampioen Club Brugge gaat op bezoek bij KV Mechelen, dat de laatste weken in goede doen verkeert en opgeklommen is naar de vierde plaats in de stand. Philippe Clement zit met lichte zorgen voor die match.


Hij zal het Achter de Kazerne mogelijk moeten stellen zonder een sterkhouder. "In principe zijn alle internationals hersteld, alleen Jack Hendry is teruggekeerd met last aan de enkel", verklaarde Clement op zijn persconferentie donderdag. "Dat is nog afwachten naar morgen. Hij zal wel sowieso in de selectie zitten en ik denk dat het wel goed zal komen."

Er staat dus voorlopig nog een klein vraagteken achter het aantreden van de Schot, die sinds zijn komst eind augustus van KV Oostende bliksemsnel uitgegroeid is tot een sterkhouder achterin. Hij verwees Brandon Mechele naar de bank en uit de selectie van de Rode Duivels.

DRIE DUIVELS
Voor de interlandbreak had Clement nog de wens uitgesproken dat zijn drie Rode Duivels gespaard zouden worden, zeker dinsdagavond in Wales. Die oproep kreeg geen gehoord bij Roberto Martinez, want hij bracht zowel Hans Vanaken als Charles De Ketelaere aan de aftrap - Mignolet was afgehaakt. Maar Clement neemt de bondscoach niets kwalijk. "Ik bepaal de speelminuten niet en dat is logisch ook", klonk het. "Het belangrijkste is dat iedereen fit teruggekomen is, buiten het twijfelgevalletje met Hendry."

LEES OOK: Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Moet Hendry vrijdag gespaard worden?

Meest recent

'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

26
26
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

111
111
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

172
172
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

14
14
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

151
151
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

113
113
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

162
162
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

105
105
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

252
252
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

396
396
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

119
119
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

76
76
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

48
48
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

59
59
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

212
212
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1334
1334
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

267
267
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

132
132
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

145
145
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

235
235
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

363
363
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

260
260
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

432
432

Meer sportnieuws