Club Brugge moet mogelijk sterkhouder missen in Mechelen

240 stemmen
Club Brugge moet mogelijk sterkhouder missen in Mechelen

Vrijdagavond wordt er opnieuw gevoetbald in de Jupiler Pro League. Er staat dan meteen een interessante affiche op het programma, want landskampioen Club Brugge gaat op bezoek bij KV Mechelen, dat de laatste weken in goede doen verkeert en opgeklommen is naar de vierde plaats in de stand. Philippe Clement zit met lichte zorgen voor die match.


Hij zal het Achter de Kazerne mogelijk moeten stellen zonder een sterkhouder. "In principe zijn alle internationals hersteld, alleen Jack Hendry is teruggekeerd met last aan de enkel", verklaarde Clement op zijn persconferentie donderdag. "Dat is nog afwachten naar morgen. Hij zal wel sowieso in de selectie zitten en ik denk dat het wel goed zal komen."

Er staat dus voorlopig nog een klein vraagteken achter het aantreden van de Schot, die sinds zijn komst eind augustus van KV Oostende bliksemsnel uitgegroeid is tot een sterkhouder achterin. Hij verwees Brandon Mechele naar de bank en uit de selectie van de Rode Duivels.

DRIE DUIVELS
Voor de interlandbreak had Clement nog de wens uitgesproken dat zijn drie Rode Duivels gespaard zouden worden, zeker dinsdagavond in Wales. Die oproep kreeg geen gehoord bij Roberto Martinez, want hij bracht zowel Hans Vanaken als Charles De Ketelaere aan de aftrap - Mignolet was afgehaakt. Maar Clement neemt de bondscoach niets kwalijk. "Ik bepaal de speelminuten niet en dat is logisch ook", klonk het. "Het belangrijkste is dat iedereen fit teruggekomen is, buiten het twijfelgevalletje met Hendry."

LEES OOK: ‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Moet Hendry vrijdag gespaard worden?

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

0
0
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

64
64
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

34
34
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

454
454
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

109
109
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

320
320
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

125
125
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

240
240
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

727
727
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

331
331
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

269
269
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

386
386
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

346
346
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

179
179
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

416
416
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

307
307
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

147
147
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

183
183
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

219
219
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

102
102
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

479
479
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116

Meer sportnieuws