NAC Breda haalt jeugdproduct van Anderlecht en Gent binnen

door
NAC Breda haalt jeugdproduct van Anderlecht en Gent binnen

De transfermarkt is intussen al enkele maanden gesloten en gaat pas binnen anderhalve maand weer open, maar transfervrije spelers kunnen wel nog onderdak vinden. Een jonge Belg heeft daarvan geprofiteerd om een avontuur aan te gaan in Nederland. NAC Breda heeft nog een landgenoot binnengehaald.


De nummer elf uit de Keuken Kampioen Divisie kondigt aan dat het Welat Cagro een contract gegeven heeft. De 22-jarige middenvelder tekende een contract tot het einde van het seizoen, met optie op nog een extra jaar. Een grote verrassing is de transfer niet, want Cagro trainde al enkele weken mee met de A-kern van NAC, de ex-club van onder meer Cyriel Dessers.

"Welat is een technisch vaardige linkspoot die goed in de controle kan spelen. Met zijn kwaliteiten kan hij zorgen voor de balans op het middenveld en mocht het scenario zich voordoen, zelfs links centraal achterin kan spelen", toont trainer Edwin de Graaf zich tevreden. "Met het aantrekken van Welat neemt de concurrentie op het middenveld toe."

ARMENIË
Cagro legde de voorbije jaren al een opmerkelijk parcours af. Hij speelde in de jeugdploegen van Anderlecht, KV Mechelen, OH Leuven en AA Gent, waar hij tot bij de beloften raakte. Omdat hij bij de Buffalo's geen uitzicht had op de A-kern, koos Cagro in februari 2019 echter voor een opvallende uitdaging bij de Armeense topclubs FC Urartu Yerevan. Hij bleef er slechts enkele maanden en na zes maanden zonder club sloot hij zich begin 2020 aan bij Telstar. Daar kwam hij in 29 wedstrijden tot één goal en zes assists, maar in de zomer kreeg hij geen nieuw contract.


LEES OOK: 'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Moeten spelers als hij meer kansen krijgen in België?

Meest recent

Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

11
11
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

11
11
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

246
246
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

59
59
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

31
31
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

132
132
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

148
148
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

190
190
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

79
79
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

381
381
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

82
82
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

234
234
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

221
221
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

89
89
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

205
205
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

514
514
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

123
123
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

581
581
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

417
417
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

36
36
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

77
77
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

105
105
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

584
584
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

470
470

Meer sportnieuws