NAC Breda haalt jeugdproduct van Anderlecht en Gent binnen

door
NAC Breda haalt jeugdproduct van Anderlecht en Gent binnen

De transfermarkt is intussen al enkele maanden gesloten en gaat pas binnen anderhalve maand weer open, maar transfervrije spelers kunnen wel nog onderdak vinden. Een jonge Belg heeft daarvan geprofiteerd om een avontuur aan te gaan in Nederland. NAC Breda heeft nog een landgenoot binnengehaald.


De nummer elf uit de Keuken Kampioen Divisie kondigt aan dat het Welat Cagro een contract gegeven heeft. De 22-jarige middenvelder tekende een contract tot het einde van het seizoen, met optie op nog een extra jaar. Een grote verrassing is de transfer niet, want Cagro trainde al enkele weken mee met de A-kern van NAC, de ex-club van onder meer Cyriel Dessers.

"Welat is een technisch vaardige linkspoot die goed in de controle kan spelen. Met zijn kwaliteiten kan hij zorgen voor de balans op het middenveld en mocht het scenario zich voordoen, zelfs links centraal achterin kan spelen", toont trainer Edwin de Graaf zich tevreden. "Met het aantrekken van Welat neemt de concurrentie op het middenveld toe."

ARMENIË
Cagro legde de voorbije jaren al een opmerkelijk parcours af. Hij speelde in de jeugdploegen van Anderlecht, KV Mechelen, OH Leuven en AA Gent, waar hij tot bij de beloften raakte. Omdat hij bij de Buffalo's geen uitzicht had op de A-kern, koos Cagro in februari 2019 echter voor een opvallende uitdaging bij de Armeense topclubs FC Urartu Yerevan. Hij bleef er slechts enkele maanden en na zes maanden zonder club sloot hij zich begin 2020 aan bij Telstar. Daar kwam hij in 29 wedstrijden tot één goal en zes assists, maar in de zomer kreeg hij geen nieuw contract.


LEES OOK: 'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Moeten spelers als hij meer kansen krijgen in België?

Meest recent

Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

42
42
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

28
28
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

132
132
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

62
62
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

318
318
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

128
128
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

116
116
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

27
27
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

144
144
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

310
310
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

80
80
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

313
313
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

56
56
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

740
740
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

454
454
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

71
71
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

554
554
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

255
255
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

442
442
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

709
709
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

602
602
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

229
229
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

97
97
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

337
337
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

135
135

Meer sportnieuws