'Jonathan David maakt absolute toptransfer'

door
'Jonathan David maakt absolute toptransfer'

Jonathan David werd in de zomer van 2020 de duurste uitgaande transfer ooit van een Belgische club, toen AA Gent hem voor maar liefst 27 miljoen euro wist te verkopen aan Lille. Daar had de jonge Canadese aanvaller enkele maanden nodig om zich aan te passen, maar in 2021 kwam hij helemaal op dreef en hij lost de hoge verwachtingen nu helemaal in.


In de tweede helft van vorig seizoen scoorde David maar liefst elf keer en daarmee had hij een zeer groot aandeel in de verrassende landstitel van de Noord-Franse club. Dit seizoen loopt het een pak stroever voor Lille, maar desondanks blijven de persoonlijke prestaties van de 21-jarige meer dan bevredigend. Hij scoorde in totaal negen keer in achttien matchen en is momenteel topschutter in de Ligue 1.

Dat zorgt ervoor dat de interesse voor David alsmaar toeneemt en het lijkt erop dat een absolute toptransfer eraan zit te komen. Volgens Le 10 Sport zal het volgende zomer zover zijn, want één club zou al zeer nadrukkelijk aan zijn mouw trekken. Paris Saint-Germain wil David graag naar het Parc des Princes lokken.

VERGIFTIGD GESCHENK
PSG is nog op zoek naar offensieve versterking voor volgend seizoen, omdat Kylian Mbappé zijn zinnen gezet lijkt te hebben op een transfer naar Real Madrid in de zomer en ook Mauro Icardi na zijn huwelijksproblemen de club lijkt te gaan verlaten. David zou die leemte kunnen invullen, al kan een overgang naar PSG ook een vergiftigd geschenk blijken. De Parijzenaars lijken immers ook nog uit te kijken naar een grote naam om het vertrek van Mbappé op te vangen, waardoor David op de bank zou kunnen belanden.

JOUW MENING TELT:
Zou PSG een goede stap zijn voor David?

Meest recent

'Straffe transfer: KRC Genk vindt perfecte opvolger Tolu'

KRC Genk bracht de afgelopen seizoenen heel wat sterke spitsen voort. Paul Onuachu werd een fenomeen ...

132
132
‘Club Brugge heeft opportuniteit uit Nederland op de radar’

Club Brugge staat mogelijk voor een transformatie in de selectie. Na een erg succesvol jaar in de ...

92
92
‘Renard gokt: Anderlecht zwiert miljoenenbod op tafel’

RSC Anderlecht hoopt spoedig weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. Afgelopen seizoen ...

247
247
WK voor Clubs: enorme deceptie Axel Witsel, PSG viert feest

In Groep B van het WK voor Clubs zijn de kaarten geschud. De laatste speeldag van de groepsfase werd ...

41
41
Cercle Brugge verrast vriend en vijand met nieuwe wind

Cercle Brugge wist maar nipt degradatie te vermijden afgelopen seizoen. Opmerkelijk was dat ...

96
96
Yamal breekt met pikante roddels: duidelijke boodschap

Lamine Yamal staat aan de top van de voetbalwereld. De pas 17-jarige aanvaller is een ster bij FC ...

54
54
Openlijke Lukaku duidt hét probleem van Anderlecht aan

Rode Duivel Romelu Lukaku heeft een reeks uitgebreide interviews gegeven aan verschillende Belgische ...

213
213
Hayen klopt meteen op tafel: "Kunnen we ons niet permitteren"

Het tussenseizoen zit erop bij vicekampioen Club Brugge KV. Maandag werd in het basecamp te ...

418
418
'Liverpool onhoudbaar: vliegtuigfoto bevestigt nieuwe topaankoop'

De concurrenten van Liverpool FC gaan komend seizoen hun handen meer dan vol hebben om de Reds van ...

101
101
'Feyenoord biedt 10 miljoen, reactie Genk zegt alles'

KRC Genk vatte de zomermercato aan met de intentie om zijn selectie zo goed mogelijk intact te ...

543
543
'Club Brugge klopt aan bij Inter voor derde zomeraanwinst'

Vicekampioen Club Brugge hield het tot dusver redelijk rustig op de zomermercato. Met Nicolo ...

830
830
Antwerp afgedroogd in zoektocht naar topcoach

Eerst geen Europees voetbal, dan geen coach, en uiteindelijk geen topkandidaat die toehapt. Antwerp ...

154
154
Eerste zege Alonso: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zijn eerste zege onder nieuwe coach Xabi Alonso beet. Ondanks een vroege rode ...

131
131
'Van kampioen naar kampioen: Union verliest sterkhouder'

Als landskampioen is Union SG komend seizoen verzekerd van een plek in de League Phase van de ...

160
160
'Anderlecht richt pijlen op voormalig steunpilaar AA Gent'

Ook bij RSC Anderlecht werden maandag de trainingen hervat. Maar de sportieve leiding is nog lang ...

524
524
'Dubbele transfer Club Brugge: medische tests gepland'

Bij Club Brugge werden maandag de trainingen terug hervat. Ondertussen wordt echter nog volop ...

785
785
'Genk vangt de jackpot: schoktransfer naar Saudi-Arabië'

KRC Genk heeft de trainingen inmiddels hervat, maar in aanloop naar de eerste training dreigt Racing ...

1003
1003
'Barça slaat weer toe: supertalent naar Catalonië'

FC Barcelona wil zijn straffe prestaties van afgelopen seizoen in de komende jaargang bevestigen en ...

91
91
'Club Brugge wil Hugo Broos een plezier doen'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart wordt plots met een opvallende ...

428
428
‘KV Kortrijk verpatst aanwinst: financiële cijfers bekend’

KV Kortrijk is bezig aan Operatie Schoonmaak. De kern gaat opgekuist worden en de club gaat ook nog ...

219
219
‘Union laat Belgische rivaal verweesd achter met transfer'

Union SG heeft in enkele jaren tijd de Belgische top veroverd. Ze wonnen met de titel, de Beker van ...

672
672
Antwerp ziet volgende pion terugkeren naar Nederland

Bij Royal Antwerp FC werd de technische staf door elkaar geschud en ze verliezen nu ook John ...

100
100
Groot nieuws bij Beerschot, Lierse verwelkomt bekende naam

Bij Beerschot hadden ze vandaag twee nieuwsberichten in petto. Er is een speler die de club verlaat ...

174
174
KVC Westerlo haalt oude bekende weer in huis

Bij KVC Westerlo willen ze de eigen jeugdopleiding een stevige impuls geven. De tweede ploeg werd ...

83
83
‘KRC Genk vecht om nieuwe Afrikaanse parel’

KRC Genk kende afgelopen seizoen een wisselvallig seizoen. In de reguliere competitie was de ...

320
320

Meer sportnieuws