Gerkens waarschuwt Club Brugge en Genk

door
Gerkens waarschuwt Club Brugge en Genk

Bij Royal Antwerp FC is het Europese avontuur een flop en de Beker van België is ook al een afgelopen verhaal. De troepen van Brian Priske moeten vol aan de bak in de competitie en Pieter Gerkens mikt op het hoogste. Dat vertelt hij in Het Belang van Limburg.


De middenvelder van Antwerp wil dit jaar voluit voor de titel gaan. De club investeerde 25 miljoen euro in nieuwe spelers en daar kwam ook Radja Nainggolan nog eens bij. De ambities zijn dus hoog, net als de druk. Gerkens is van mening dat Antwerp de mogelijkheden heeft om voor het hoogste mee te strijden.

Veel mentaliteit

Hij vindt ook dat Antwerp meer mentaliteit heeft dan pakweg KRC Genk. Al ziet hij bij zijn ex-club meer voetballende kwaliteiten. Club Brugge is de andere concurrent. Zij zijn nog altijd de te kloppen ploeg, al moet men ook stilaan rekening houden met Union SG. De Brusselaars staan momenteel aan de leiding met vier punten meer dan Antwerp.

Ploegen als RSC Anderlecht en AA Gent wegen nog te licht om mee te strijden voor de Belgische landstitel. Al zal ook Genk een stuk sterker voor de dag moeten komen als het echt wil meestrijden voor de titel. Momenteel staat Antwerp op een tweede plaats, samen met Club Brugge. Het heeft vier punten minder dan Union SG, de voorsprong op Racing Genk en RSC Anderlecht bedraagt zes punten. Zondag trekt Antwerp naar Stayen, waar het STVV partij zal geven. De Kanaries maakten het eerder AA Gent, Anderlecht en Club Brugge al knap lastig in eigen huis.

LEES OOK: Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Zal Antwerp de titel winnen?

Meest recent

'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

3
3
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

100
100
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

37
37
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

174
174
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

250
250
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

139
139
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

217
217
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

62
62
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

47
47
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

75
75
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

719
719
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

145
145
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

420
420
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

290
290
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

100
100
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

154
154
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

242
242
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

128
128
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

579
579
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

231
231
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

306
306
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

126
126
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

657
657
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

849
849

Meer sportnieuws