Gerkens waarschuwt Club Brugge en Genk

530 stemmen
Gerkens waarschuwt Club Brugge en Genk

Bij Royal Antwerp FC is het Europese avontuur een flop en de Beker van België is ook al een afgelopen verhaal. De troepen van Brian Priske moeten vol aan de bak in de competitie en Pieter Gerkens mikt op het hoogste. Dat vertelt hij in Het Belang van Limburg.


De middenvelder van Antwerp wil dit jaar voluit voor de titel gaan. De club investeerde 25 miljoen euro in nieuwe spelers en daar kwam ook Radja Nainggolan nog eens bij. De ambities zijn dus hoog, net als de druk. Gerkens is van mening dat Antwerp de mogelijkheden heeft om voor het hoogste mee te strijden.

Veel mentaliteit

Hij vindt ook dat Antwerp meer mentaliteit heeft dan pakweg KRC Genk. Al ziet hij bij zijn ex-club meer voetballende kwaliteiten. Club Brugge is de andere concurrent. Zij zijn nog altijd de te kloppen ploeg, al moet men ook stilaan rekening houden met Union SG. De Brusselaars staan momenteel aan de leiding met vier punten meer dan Antwerp.

Ploegen als RSC Anderlecht en AA Gent wegen nog te licht om mee te strijden voor de Belgische landstitel. Al zal ook Genk een stuk sterker voor de dag moeten komen als het echt wil meestrijden voor de titel. Momenteel staat Antwerp op een tweede plaats, samen met Club Brugge. Het heeft vier punten minder dan Union SG, de voorsprong op Racing Genk en RSC Anderlecht bedraagt zes punten. Zondag trekt Antwerp naar Stayen, waar het STVV partij zal geven. De Kanaries maakten het eerder AA Gent, Anderlecht en Club Brugge al knap lastig in eigen huis.

LEES OOK: Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Zal Antwerp de titel winnen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

82
82
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

46
46
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

84
84
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

182
182
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

78
78
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

173
173
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

448
448
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

106
106
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

533
533
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

307
307
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

645
645
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

164
164
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

409
409
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

186
186
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

121
121
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

321
321
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

455
455
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

494
494
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

514
514
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

184
184
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws