Gerkens waarschuwt Club Brugge en Genk

530 stemmen
Gerkens waarschuwt Club Brugge en Genk

Bij Royal Antwerp FC is het Europese avontuur een flop en de Beker van België is ook al een afgelopen verhaal. De troepen van Brian Priske moeten vol aan de bak in de competitie en Pieter Gerkens mikt op het hoogste. Dat vertelt hij in Het Belang van Limburg.


De middenvelder van Antwerp wil dit jaar voluit voor de titel gaan. De club investeerde 25 miljoen euro in nieuwe spelers en daar kwam ook Radja Nainggolan nog eens bij. De ambities zijn dus hoog, net als de druk. Gerkens is van mening dat Antwerp de mogelijkheden heeft om voor het hoogste mee te strijden.

Veel mentaliteit

Hij vindt ook dat Antwerp meer mentaliteit heeft dan pakweg KRC Genk. Al ziet hij bij zijn ex-club meer voetballende kwaliteiten. Club Brugge is de andere concurrent. Zij zijn nog altijd de te kloppen ploeg, al moet men ook stilaan rekening houden met Union SG. De Brusselaars staan momenteel aan de leiding met vier punten meer dan Antwerp.

Ploegen als RSC Anderlecht en AA Gent wegen nog te licht om mee te strijden voor de Belgische landstitel. Al zal ook Genk een stuk sterker voor de dag moeten komen als het echt wil meestrijden voor de titel. Momenteel staat Antwerp op een tweede plaats, samen met Club Brugge. Het heeft vier punten minder dan Union SG, de voorsprong op Racing Genk en RSC Anderlecht bedraagt zes punten. Zondag trekt Antwerp naar Stayen, waar het STVV partij zal geven. De Kanaries maakten het eerder AA Gent, Anderlecht en Club Brugge al knap lastig in eigen huis.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

🚀

Zal Antwerp de titel winnen?

Meest recent

'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

64
64
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

148
148
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

34
34
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

239
239
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

104
104
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

120
120
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

334
334
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

422
422
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

144
144
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

311
311
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

91
91
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

596
596
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

117
117
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

360
360
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

49
49
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

91
91
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

138
138
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

282
282
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

83
83
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

881
881
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

234
234
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

354
354
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

475
475
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

95
95

Meer sportnieuws