Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

148
Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

Vital Borkelmans zoekt nog steeds een nieuwe uitdaging, maar tot op heden heeft de coach nog geen nieuwe ploeg gevonden. De voormalige speler van onder meer Club Brugge kwam in de HLN podcast met opvallend nieuws naar buiten.


Borkelmans laat weten dat hij een tijdje in gesprek was met Hongkong om er bondscoach te worden. Hij behoorde tot de laatste twee kandidaten, maar uiteindelijk kozen ze er voor de Deen Jörn Andersen. Borkelmans laat weten dat hij ondertussen ook met buitenlandse clubs en landen bezig is omtrent een nieuwe job. Vreemd genoeg is er geen enkele Belgische club die hem de afgelopen maanden polste voor een gesprek.

Casablanca

De voormalige assistent-bondscoach van de Rode Duivels kon met Marc Wilmots ook meegaan naar Raja Casablanca. De ex-trainer van België, Ivoorkust en Iran haalde de afgelopen dagen al Samir Beloufa en Luigi Pieroni als assistenten naar Marokko. Borkelmans vond het een zeer mooie geste van Wilmots, met wie hij nog samenwerkte bij de KBVB, maar hij weigerde het voorstel. Borkelmans wil weldra aan de slag gaan als hoofdtrainer.

Zijn laatste passage was bij Jordanië en daar deed hij het bijzonder goed. Door de goede prestaties bleef hij er 3,5 jaar aan de slag, maar enkele maanden geleden stopte het avontuur. Hij werkte er toen samen met Stephan Van der Heyden, die onlangs aan de slag ging bij Kerala Blasters, en Luc Nilis. Die laatste werd op zijn beurt hoofdtrainer van Belisia. Voorlopig is het dus nog even wachten vooraleer Borkelmans dus terug een nieuwe werkgever heeft gevonden.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Vreemd dat er geen Belgische club zich meldde?

Meest recent

Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

2
2
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

5
5
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

22
22
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

63
63
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

30
30
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

18
18
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

68
68
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

39
39
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

80
80
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

42
42
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

40
40
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

14
14
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

102
102
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

190
190
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

195
195
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

464
464
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

388
388
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

361
361
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

52
52
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

357
357
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

99
99
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

46
46

Meer sportnieuws