Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

148 stemmen
Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

Vital Borkelmans zoekt nog steeds een nieuwe uitdaging, maar tot op heden heeft de coach nog geen nieuwe ploeg gevonden. De voormalige speler van onder meer Club Brugge kwam in de HLN podcast met opvallend nieuws naar buiten.


Borkelmans laat weten dat hij een tijdje in gesprek was met Hongkong om er bondscoach te worden. Hij behoorde tot de laatste twee kandidaten, maar uiteindelijk kozen ze er voor de Deen Jörn Andersen. Borkelmans laat weten dat hij ondertussen ook met buitenlandse clubs en landen bezig is omtrent een nieuwe job. Vreemd genoeg is er geen enkele Belgische club die hem de afgelopen maanden polste voor een gesprek.

Casablanca

De voormalige assistent-bondscoach van de Rode Duivels kon met Marc Wilmots ook meegaan naar Raja Casablanca. De ex-trainer van België, Ivoorkust en Iran haalde de afgelopen dagen al Samir Beloufa en Luigi Pieroni als assistenten naar Marokko. Borkelmans vond het een zeer mooie geste van Wilmots, met wie hij nog samenwerkte bij de KBVB, maar hij weigerde het voorstel. Borkelmans wil weldra aan de slag gaan als hoofdtrainer.

Zijn laatste passage was bij Jordanië en daar deed hij het bijzonder goed. Door de goede prestaties bleef hij er 3,5 jaar aan de slag, maar enkele maanden geleden stopte het avontuur. Hij werkte er toen samen met Stephan Van der Heyden, die onlangs aan de slag ging bij Kerala Blasters, en Luc Nilis. Die laatste werd op zijn beurt hoofdtrainer van Belisia. Voorlopig is het dus nog even wachten vooraleer Borkelmans dus terug een nieuwe werkgever heeft gevonden.

LEES OOK: Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Vreemd dat er geen Belgische club zich meldde?

Meest recent

Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

0
0
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

87
87
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

176
176
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

469
469
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

100
100
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

147
147
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

241
241
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

35
35
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

458
458
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

170
170
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

151
151
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

53
53
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

63
63
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

422
422
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

563
563
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

177
177
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

119
119
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

141
141
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

161
161
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

210
210
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

179
179
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

546
546

Meer sportnieuws