Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

door
Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

Vital Borkelmans zoekt nog steeds een nieuwe uitdaging, maar tot op heden heeft de coach nog geen nieuwe ploeg gevonden. De voormalige speler van onder meer Club Brugge kwam in de HLN podcast met opvallend nieuws naar buiten.


Borkelmans laat weten dat hij een tijdje in gesprek was met Hongkong om er bondscoach te worden. Hij behoorde tot de laatste twee kandidaten, maar uiteindelijk kozen ze er voor de Deen Jörn Andersen. Borkelmans laat weten dat hij ondertussen ook met buitenlandse clubs en landen bezig is omtrent een nieuwe job. Vreemd genoeg is er geen enkele Belgische club die hem de afgelopen maanden polste voor een gesprek.

Casablanca

De voormalige assistent-bondscoach van de Rode Duivels kon met Marc Wilmots ook meegaan naar Raja Casablanca. De ex-trainer van België, Ivoorkust en Iran haalde de afgelopen dagen al Samir Beloufa en Luigi Pieroni als assistenten naar Marokko. Borkelmans vond het een zeer mooie geste van Wilmots, met wie hij nog samenwerkte bij de KBVB, maar hij weigerde het voorstel. Borkelmans wil weldra aan de slag gaan als hoofdtrainer.

Zijn laatste passage was bij Jordanië en daar deed hij het bijzonder goed. Door de goede prestaties bleef hij er 3,5 jaar aan de slag, maar enkele maanden geleden stopte het avontuur. Hij werkte er toen samen met Stephan Van der Heyden, die onlangs aan de slag ging bij Kerala Blasters, en Luc Nilis. Die laatste werd op zijn beurt hoofdtrainer van Belisia. Voorlopig is het dus nog even wachten vooraleer Borkelmans dus terug een nieuwe werkgever heeft gevonden.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Vreemd dat er geen Belgische club zich meldde?

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

21
21
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

522
522
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

58
58
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

59
59
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

78
78
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

127
127
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

507
507
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

28
28
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

280
280
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

186
186
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

149
149
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

330
330
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

175
175
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

40
40
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

255
255
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

86
86
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

329
329
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

173
173
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

267
267
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

293
293
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

100
100
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

231
231
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73

Meer sportnieuws