Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

148
Borkelmans greep naast opvallende job en weigerde Wilmots

Vital Borkelmans zoekt nog steeds een nieuwe uitdaging, maar tot op heden heeft de coach nog geen nieuwe ploeg gevonden. De voormalige speler van onder meer Club Brugge kwam in de HLN podcast met opvallend nieuws naar buiten.


Borkelmans laat weten dat hij een tijdje in gesprek was met Hongkong om er bondscoach te worden. Hij behoorde tot de laatste twee kandidaten, maar uiteindelijk kozen ze er voor de Deen Jörn Andersen. Borkelmans laat weten dat hij ondertussen ook met buitenlandse clubs en landen bezig is omtrent een nieuwe job. Vreemd genoeg is er geen enkele Belgische club die hem de afgelopen maanden polste voor een gesprek.

Casablanca

De voormalige assistent-bondscoach van de Rode Duivels kon met Marc Wilmots ook meegaan naar Raja Casablanca. De ex-trainer van België, Ivoorkust en Iran haalde de afgelopen dagen al Samir Beloufa en Luigi Pieroni als assistenten naar Marokko. Borkelmans vond het een zeer mooie geste van Wilmots, met wie hij nog samenwerkte bij de KBVB, maar hij weigerde het voorstel. Borkelmans wil weldra aan de slag gaan als hoofdtrainer.

Zijn laatste passage was bij Jordanië en daar deed hij het bijzonder goed. Door de goede prestaties bleef hij er 3,5 jaar aan de slag, maar enkele maanden geleden stopte het avontuur. Hij werkte er toen samen met Stephan Van der Heyden, die onlangs aan de slag ging bij Kerala Blasters, en Luc Nilis. Die laatste werd op zijn beurt hoofdtrainer van Belisia. Voorlopig is het dus nog even wachten vooraleer Borkelmans dus terug een nieuwe werkgever heeft gevonden.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Vreemd dat er geen Belgische club zich meldde?

Meest recent

'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

0
0
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

22
22
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

11
11
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

78
78
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

81
81
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

126
126
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

164
164
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

185
185
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

169
169
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

189
189
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

76
76
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

386
386
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

264
264
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

225
225
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

990
990
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

400
400
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

166
166
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101

Meer sportnieuws