Deze 3 kleppers treft België mogelijk in WK-poule

door
Deze 3 kleppers treft België mogelijk in WK-poule

De Rode Duivels deden in hun kwalificatiepoule weer wat ze moesten doen, en dus kunnen Roberto Martinez en zijn troepen rustig achteroverleunen tot het WK in Qatar binnen een jaar van start gaat. In de tussentijd is het wel nog reikhalzend uitkijken naar begin april, wanneer de loting voor de poulefase plaatsvindt.


Daarbij gaan de Belgen als nummer één op de FIFA-ranking opnieuw als reekshoofd in pot één de trommel in, en ontlopen ze dus met zekerheid een aantal sterke tegenstanders. Verzekerd van een gemakkelijke loting zijn de Rode Duivels, waar de Gouden Generatie volgens velen de laatste kans op eremetaal tegemoet gaat, daarom echter niet.

Zo merkt Het Laatste Nieuws op dat er alvast ook in pot twee een aantal serieuze kleppers terecht dreigen te komen. Een van hen is sowieso al Duitsland, dat door de mindere prestaties van de afgelopen jaren zakte tot de twaalfde plek op de FIFA-ranking. Een plaats hoger vinden we dan weer Nederland terug, eveneens een potentiële groepsgenoot.

GELUK MET DE LOTING
Hetzelfde geldt voor nummer acht in de stand Portugal, al geldt hier net als bij Nederland wel dat zij zich eerst nog moeten zien te plaatsen voor het toernooi. Hoe dan ook mag een topland uit pot twee geen excuus vormen voor ons nationaal elftal, zelfs niet mocht het in een zogenaamde 'Groep des Doods' terechtkomen. Al hadden Martinez en co de voorbije jaren wel vaak geluk met de loting.

LEES OOK: ‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wie van deze toplanden zou u graag al ontmoeten in de groepsfase?

Meest recent

Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

1
1
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

100
100
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

105
105
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

127
127
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

378
378
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

71
71
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

172
172
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

278
278
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

76
76
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

258
258
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

206
206
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

440
440
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

285
285
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

394
394
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

346
346
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

304
304
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

57
57
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

262
262
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

488
488
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

123
123
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

209
209
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

129
129
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

183
183
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

336
336

Meer sportnieuws