Martinez stelt Van Crombrugge en co teleur

door
Martinez stelt Van Crombrugge en co teleur

Als laatste, overbodige horde op weg naar het WK in Qatar nemen de Rode Duivels het dinsdagavond op tegen Wales. Een aantal vaste klanten bij het nationale elftal gaven alvast verstek voor de verplaatsing naar Cardiff, onder wie doelmannen Thibaut Courtois en Simon Mignolet.


Vooral de afwezigheid van die laatste is toch een verrassing. Nadat zijn voornaamste concurrent eerder al was afgehaakt, zag het er immers naar uit dat de doelman van Club Brugge zich mocht opmaken voor cap nummer 32 in zijn carrière. Uiteindelijk werd na onderling overleg dus echter besloten dat hij in België mocht blijven.

Per slot van rekening wil Roberto Martinez in Wales nog eens een kans aan Koen Casteels gunnen, en zou Mignolet op die manier wellicht gewoon opnieuw op de bank blijven zitten. Hij kreeg van de bondscoach wel meteen de belofte dat hij bij de volgende interlandbreak in maart een oefenmatch voor zijn rekening mag nemen.

PECH VOOR VAN CROMBRUGGE
"Mignolet zal dan één wedstrijd spelen, Casteels de andere. Dat ligt nu al vast", aldus Martinez. Een domper dus voor niet enkel Matz Sels en Thomas Kaminski, de nummers vier en vijf in de pikorde, maar ook pakweg Hendrik Van Crombrugge (Anderlecht) en Arnaud Bodart (Standard). Zij hoopten wellicht op een kans, vermits Martinez aangaf dan enkel spelers met minder dan 50 interlands te zullen selecteren. Een karrenvracht aan nieuwe namen lijken we echter niet te moeten verwachten.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Had u 'nieuwere' namen verwacht?

Meest recent

2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

30
30
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

158
158
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

103
103
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

215
215
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

319
319
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

90
90
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

335
335
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

32
32
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

155
155
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

155
155
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

393
393
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

104
104
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

254
254
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

268
268
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

90
90
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1937
1937
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

217
217
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

165
165
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

685
685
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

72
72
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

31
31
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

48
48
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

127
127
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

405
405

Meer sportnieuws