Geen Rode Duivels, wél training bij Real voor Hazard

door
Geen Rode Duivels, wél training bij Real voor Hazard

Vanavond leggen de Rode Duivels de laatste hand aan hun WK-kwalificatiecampagne met een wedstrijd tegen Wales. Zelf zijn we al geplaatst voor het WK in Qatar, maar voor de Welshmen staat er nog heel veel op het spel. Zoals al eerder bekend raakte, zal Eden Hazard niet van de partij zijn.


De oudste van de Hazard-broers keerde terug naar zijn club Real Madrid. Naar verluidt was dat een beslissing van Roberto Martínez en de omkadering van de Rode Duivels. Geblesseerd is onze landgenoot niet. Bewijs daarvoor zien we op het officiële Twitteraccount van de Koninklijke. Daar zien we een foto van de groepstraining, waarop ook Hazard present tekende.

Tegen Estland (3-1-overwinning) mocht Hazard zestig minuten opdraven. Hij probeerde zich in die partij te laten opmerken, maar kon niet wegsteken dat hij nog ver verwijderd is van het niveau dat hij vroeger haalde bij Chelsea. Hij lijkt op dit moment nog maar een schim te zijn van de speler die in de Premier League menig verdediging de stuipen op het lijf joeg.

WAAR LIGT DE TOEKOMST VAN HAZARD?

De hamvraag luidt nu: waar ligt de toekomst van Hazard? De dribbelaar zag zijn marktwaarde sinds zijn verhuis naar de Spaanse hoofdstad zwaar kelderen, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Real hem voor een peulschil zal willen laten vertrekken. Mogelijk willen ze in Madrid een aanzienlijk deel recuperen van de 115 miljoen die midden 2019 overgeschreven werd op de bankrekening van Chelsea. Als het tot een transfer komt tenminste, want ook een verlengd verblijf is niet uitgesloten. Het contract van Hazard loopt alvast nog tot 30 juni 2024. 

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit
83

Wat moet hij doen?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

46
46
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

60
60
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

92
92
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

288
288
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

571
571
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

211
211
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

480
480
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

114
114
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

317
317
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

480
480
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

469
469
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

53
53
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

242
242
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

359
359
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

506
506
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

132
132
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

303
303
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

325
325
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

383
383
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

729
729
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

242
242
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws