Geen Rode Duivels, wél training bij Real voor Hazard

door
Geen Rode Duivels, wél training bij Real voor Hazard

Vanavond leggen de Rode Duivels de laatste hand aan hun WK-kwalificatiecampagne met een wedstrijd tegen Wales. Zelf zijn we al geplaatst voor het WK in Qatar, maar voor de Welshmen staat er nog heel veel op het spel. Zoals al eerder bekend raakte, zal Eden Hazard niet van de partij zijn.


De oudste van de Hazard-broers keerde terug naar zijn club Real Madrid. Naar verluidt was dat een beslissing van Roberto Martínez en de omkadering van de Rode Duivels. Geblesseerd is onze landgenoot niet. Bewijs daarvoor zien we op het officiële Twitteraccount van de Koninklijke. Daar zien we een foto van de groepstraining, waarop ook Hazard present tekende.

Tegen Estland (3-1-overwinning) mocht Hazard zestig minuten opdraven. Hij probeerde zich in die partij te laten opmerken, maar kon niet wegsteken dat hij nog ver verwijderd is van het niveau dat hij vroeger haalde bij Chelsea. Hij lijkt op dit moment nog maar een schim te zijn van de speler die in de Premier League menig verdediging de stuipen op het lijf joeg.

WAAR LIGT DE TOEKOMST VAN HAZARD?

De hamvraag luidt nu: waar ligt de toekomst van Hazard? De dribbelaar zag zijn marktwaarde sinds zijn verhuis naar de Spaanse hoofdstad zwaar kelderen, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Real hem voor een peulschil zal willen laten vertrekken. Mogelijk willen ze in Madrid een aanzienlijk deel recuperen van de 115 miljoen die midden 2019 overgeschreven werd op de bankrekening van Chelsea. Als het tot een transfer komt tenminste, want ook een verlengd verblijf is niet uitgesloten. Het contract van Hazard loopt alvast nog tot 30 juni 2024. 

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Wat moet hij doen?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

46
46
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

137
137
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

144
144
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

494
494
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

413
413
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

41
41
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

356
356
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

116
116
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

116
116
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

230
230
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

112
112
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

62
62
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

236
236
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

131
131
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

185
185
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

248
248
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

342
342
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

20
20
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

434
434
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

217
217
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

353
353
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

73
73
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

214
214
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

275
275

Meer sportnieuws