Geen Rode Duivels, wél training bij Real voor Hazard

door
Geen Rode Duivels, wél training bij Real voor Hazard

Vanavond leggen de Rode Duivels de laatste hand aan hun WK-kwalificatiecampagne met een wedstrijd tegen Wales. Zelf zijn we al geplaatst voor het WK in Qatar, maar voor de Welshmen staat er nog heel veel op het spel. Zoals al eerder bekend raakte, zal Eden Hazard niet van de partij zijn.


De oudste van de Hazard-broers keerde terug naar zijn club Real Madrid. Naar verluidt was dat een beslissing van Roberto Martínez en de omkadering van de Rode Duivels. Geblesseerd is onze landgenoot niet. Bewijs daarvoor zien we op het officiële Twitteraccount van de Koninklijke. Daar zien we een foto van de groepstraining, waarop ook Hazard present tekende.

Tegen Estland (3-1-overwinning) mocht Hazard zestig minuten opdraven. Hij probeerde zich in die partij te laten opmerken, maar kon niet wegsteken dat hij nog ver verwijderd is van het niveau dat hij vroeger haalde bij Chelsea. Hij lijkt op dit moment nog maar een schim te zijn van de speler die in de Premier League menig verdediging de stuipen op het lijf joeg.

WAAR LIGT DE TOEKOMST VAN HAZARD?

De hamvraag luidt nu: waar ligt de toekomst van Hazard? De dribbelaar zag zijn marktwaarde sinds zijn verhuis naar de Spaanse hoofdstad zwaar kelderen, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat Real hem voor een peulschil zal willen laten vertrekken. Mogelijk willen ze in Madrid een aanzienlijk deel recuperen van de 115 miljoen die midden 2019 overgeschreven werd op de bankrekening van Chelsea. Als het tot een transfer komt tenminste, want ook een verlengd verblijf is niet uitgesloten. Het contract van Hazard loopt alvast nog tot 30 juni 2024. 

LEES OOK: Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Wat moet hij doen?

Meest recent

Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

215
215
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

32
32
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

45
45
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

47
47
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

85
85
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

117
117
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

46
46
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

243
243
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

35
35
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

129
129
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

241
241
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

124
124
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

140
140
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

239
239
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

90
90
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

386
386
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

318
318
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

595
595
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

121
121
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

327
327
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

201
201
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

354
354
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

451
451
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

86
86

Meer sportnieuws