Club Brugge-speler oogst lof bij bondscoach Martinez

door
Club Brugge-speler oogst lof bij bondscoach Martinez

De Rode Duivels maken zich op voor de laatste WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales. In Cardiff staat er voor de reeds geplaatste Belgen amper iets op het spel, al is de kans wel groot dat heel wat nieuwe gezichten hun kans zullen krijgen tegen de Welshman. Voor Simon Mignolet zitten er echter geen speelminuten in. 


De doelman van Club Brugge blesseerde zich in de aanloop naar de partij tegen Wales, net als zijn collega Thibaut Courtois. Om die reden zal Koen Casteels met zekerheid starten tegen Wales. Bondscoach Roberto Martinez gaf in de persconferentie daags voor de wedstrijd wél aan dat hij enorm geniet van de aanwezigheid van Simon Mignolet bij de Rode Duivels. "De ervaring van Mignolet konden we gebruiken in de voorbereiding voor de wedstrijd tegen Estland. Hij is een ultieme professional. In maart zal hij wellicht speelminuten krijgen, want je moet zulke jongens steeds klaarhouden", aldus Martinez. 

In maart spelen de Rode Duivels enkele wedstrijden die dienen om wat 'jonge' jongens speelkansen te geven. De bondscoach gaf in de persconferentie dan ook aan dat die oefencampagne belangrijk wordt voor de toekomst van de Rode Duivels. Zo wil hij speelgelegenheid geven aan spelers die minder dan 50 caps op de teller hebben. 

Kaminski als vervanger

Door het uitvallen van Courtois en Mignolet was bondscoach Martinez genoodzaakt om een extra doelman op te roepen voor het duel tegen Wales. Met Thomas Kaminski als vervanger werd er gekozen voor ervaring en zekerheid. Kaminski speelt sinds vorig seizoen voor het Engelse Blackburn, waarmee hij in de Championship (tweede klasse) speelt. Daar werd hij vorig seizoen nog uitgeroepen tot 'Blackburn-speler van het Jaar', en is hij ondertussen één van de sterkhouders van de traditieclub. 

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Wie zal de wedstrijd morgen winnen?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

19
19
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

107
107
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

81
81
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

82
82
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

46
46
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

74
74
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

226
226
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

208
208
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

71
71
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

316
316
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

264
264
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

380
380
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

596
596
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

234
234
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

172
172
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

121
121
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

96
96
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

282
282
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

689
689
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

75
75
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

145
145

Meer sportnieuws