Club Brugge-speler oogst lof bij bondscoach Martinez

door
Club Brugge-speler oogst lof bij bondscoach Martinez

De Rode Duivels maken zich op voor de laatste WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales. In Cardiff staat er voor de reeds geplaatste Belgen amper iets op het spel, al is de kans wel groot dat heel wat nieuwe gezichten hun kans zullen krijgen tegen de Welshman. Voor Simon Mignolet zitten er echter geen speelminuten in. 


De doelman van Club Brugge blesseerde zich in de aanloop naar de partij tegen Wales, net als zijn collega Thibaut Courtois. Om die reden zal Koen Casteels met zekerheid starten tegen Wales. Bondscoach Roberto Martinez gaf in de persconferentie daags voor de wedstrijd wél aan dat hij enorm geniet van de aanwezigheid van Simon Mignolet bij de Rode Duivels. "De ervaring van Mignolet konden we gebruiken in de voorbereiding voor de wedstrijd tegen Estland. Hij is een ultieme professional. In maart zal hij wellicht speelminuten krijgen, want je moet zulke jongens steeds klaarhouden", aldus Martinez. 

In maart spelen de Rode Duivels enkele wedstrijden die dienen om wat 'jonge' jongens speelkansen te geven. De bondscoach gaf in de persconferentie dan ook aan dat die oefencampagne belangrijk wordt voor de toekomst van de Rode Duivels. Zo wil hij speelgelegenheid geven aan spelers die minder dan 50 caps op de teller hebben. 

Kaminski als vervanger

Door het uitvallen van Courtois en Mignolet was bondscoach Martinez genoodzaakt om een extra doelman op te roepen voor het duel tegen Wales. Met Thomas Kaminski als vervanger werd er gekozen voor ervaring en zekerheid. Kaminski speelt sinds vorig seizoen voor het Engelse Blackburn, waarmee hij in de Championship (tweede klasse) speelt. Daar werd hij vorig seizoen nog uitgeroepen tot 'Blackburn-speler van het Jaar', en is hij ondertussen één van de sterkhouders van de traditieclub. 

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Wie zal de wedstrijd morgen winnen?

Meest recent

"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

33
33
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

21
21
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

132
132
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

124
124
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

38
38
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

370
370
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

180
180
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

119
119
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

264
264
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

234
234
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

149
149
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

224
224
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

229
229
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

115
115
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

385
385
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

377
377
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

211
211
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

170
170
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

517
517
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

159
159
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

89
89
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

137
137

Meer sportnieuws