Club Brugge-speler oogst lof bij bondscoach Martinez

door
Club Brugge-speler oogst lof bij bondscoach Martinez

De Rode Duivels maken zich op voor de laatste WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wales. In Cardiff staat er voor de reeds geplaatste Belgen amper iets op het spel, al is de kans wel groot dat heel wat nieuwe gezichten hun kans zullen krijgen tegen de Welshman. Voor Simon Mignolet zitten er echter geen speelminuten in. 


De doelman van Club Brugge blesseerde zich in de aanloop naar de partij tegen Wales, net als zijn collega Thibaut Courtois. Om die reden zal Koen Casteels met zekerheid starten tegen Wales. Bondscoach Roberto Martinez gaf in de persconferentie daags voor de wedstrijd wél aan dat hij enorm geniet van de aanwezigheid van Simon Mignolet bij de Rode Duivels. "De ervaring van Mignolet konden we gebruiken in de voorbereiding voor de wedstrijd tegen Estland. Hij is een ultieme professional. In maart zal hij wellicht speelminuten krijgen, want je moet zulke jongens steeds klaarhouden", aldus Martinez. 

In maart spelen de Rode Duivels enkele wedstrijden die dienen om wat 'jonge' jongens speelkansen te geven. De bondscoach gaf in de persconferentie dan ook aan dat die oefencampagne belangrijk wordt voor de toekomst van de Rode Duivels. Zo wil hij speelgelegenheid geven aan spelers die minder dan 50 caps op de teller hebben. 

Kaminski als vervanger

Door het uitvallen van Courtois en Mignolet was bondscoach Martinez genoodzaakt om een extra doelman op te roepen voor het duel tegen Wales. Met Thomas Kaminski als vervanger werd er gekozen voor ervaring en zekerheid. Kaminski speelt sinds vorig seizoen voor het Engelse Blackburn, waarmee hij in de Championship (tweede klasse) speelt. Daar werd hij vorig seizoen nog uitgeroepen tot 'Blackburn-speler van het Jaar', en is hij ondertussen één van de sterkhouders van de traditieclub. 

LEES OOK: Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wie zal de wedstrijd morgen winnen?

Meest recent

Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

3
3
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

192
192
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

59
59
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

110
110
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

223
223
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

47
47
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

20
20
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

41
41
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

73
73
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

142
142
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

74
74
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

97
97
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

171
171
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

198
198
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

219
219
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

61
61
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

260
260
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

162
162
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

178
178
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

120
120
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

280
280
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

286
286

Meer sportnieuws