'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

door
'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

Opschudding in Frankrijk vorige week, waar een speelster van PSG een van haar ploeggenoten in mekaar zou hebben laten slaan. Het ging naar verluidt om Aminata Diallo, die blijkbaar een eitje te pellen had met Kheira Hamraoui. Zij is zowel bij het vrouwenelftal van Les Bleus als de Parijzenaars een van haar voornaamste concurrenten, en zou dus jaloers geweest zijn op de Franse international.


Stilaan geraken er alsmaar meer details bekend om de aanslag, waarbij het er aanvankelijk dus naar uitzag dat Diallo de opdrachtgever zou zijn geweest. Zij werd intussen echter opgepakt, ondervraagd en weer vrijgelaten, naar verluidt houdt de Franse politie alsmaar minder rekening met het bovenstaand scenario. In het onderzoek naar de mishandeling van Hamraoui, op wiens benen werd ingeslagen met een ijzeren staaf, duikt volgens Le Monde nu immers een andere opvallende naam op.

Niemand minder dan Éric Abidal zou per slot van rekening betrokken partij zijn geweest, zij het zonder kwaad opzet. Volgens de Franse krant staat de simkaart van Hamraoui namelijk op naam van de voormalige verdediger van onder meer Barcelona, waar ook het slachtoffer van 2018 tot afgelopen zomer nog actief was. In diezelfde periode trad Abidal er op als technisch directeur. Wellicht bloeide er toen dus iets tussen het tweetal, een relatie die mogelijk aan de grond ligt van de recente gebeurtenissen.

OVERSPEL
Tijdens de aanslag op Hamraoui zouden haar belagers haar tenslotte iets hebben toegebeten over 'vreemdgaan met getrouwde mannen', zo weet Le Monde verder. "Éric Abidal zal spoedig verhoord worden als getuige", bevestigt openbaar aanklager Maryvonne Caillibotte alvast tegenover de Franse krant. Bij monde van zijn advocaat laat Abidal, wiens echtgenote eveneens verhoord zou worden, dan weer weten verbaasd te zijn dat hij gelinkt wordt aan het voorval. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Denkt u nog dat Diallo iets te maken heeft met de aanslag?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

78
78
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

281
281
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

49
49
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

136
136
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

123
123
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

81
81
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

142
142
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

61
61
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

29
29
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

756
756
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

366
366
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

116
116
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

185
185
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

253
253
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws