'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

door
'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

Opschudding in Frankrijk vorige week, waar een speelster van PSG een van haar ploeggenoten in mekaar zou hebben laten slaan. Het ging naar verluidt om Aminata Diallo, die blijkbaar een eitje te pellen had met Kheira Hamraoui. Zij is zowel bij het vrouwenelftal van Les Bleus als de Parijzenaars een van haar voornaamste concurrenten, en zou dus jaloers geweest zijn op de Franse international.


Stilaan geraken er alsmaar meer details bekend om de aanslag, waarbij het er aanvankelijk dus naar uitzag dat Diallo de opdrachtgever zou zijn geweest. Zij werd intussen echter opgepakt, ondervraagd en weer vrijgelaten, naar verluidt houdt de Franse politie alsmaar minder rekening met het bovenstaand scenario. In het onderzoek naar de mishandeling van Hamraoui, op wiens benen werd ingeslagen met een ijzeren staaf, duikt volgens Le Monde nu immers een andere opvallende naam op.

Niemand minder dan Éric Abidal zou per slot van rekening betrokken partij zijn geweest, zij het zonder kwaad opzet. Volgens de Franse krant staat de simkaart van Hamraoui namelijk op naam van de voormalige verdediger van onder meer Barcelona, waar ook het slachtoffer van 2018 tot afgelopen zomer nog actief was. In diezelfde periode trad Abidal er op als technisch directeur. Wellicht bloeide er toen dus iets tussen het tweetal, een relatie die mogelijk aan de grond ligt van de recente gebeurtenissen.

OVERSPEL
Tijdens de aanslag op Hamraoui zouden haar belagers haar tenslotte iets hebben toegebeten over 'vreemdgaan met getrouwde mannen', zo weet Le Monde verder. "Éric Abidal zal spoedig verhoord worden als getuige", bevestigt openbaar aanklager Maryvonne Caillibotte alvast tegenover de Franse krant. Bij monde van zijn advocaat laat Abidal, wiens echtgenote eveneens verhoord zou worden, dan weer weten verbaasd te zijn dat hij gelinkt wordt aan het voorval. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Messi doet boekje open over PSG: dit liep er mis

Denkt u nog dat Diallo iets te maken heeft met de aanslag?

Meest recent

Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

12
12
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

262
262
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

72
72
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

85
85
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

44
44
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

77
77
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

84
84
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

111
111
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

211
211
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

543
543
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

97
97
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

450
450
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

89
89
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

63
63
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

138
138
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

117
117
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

134
134
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

127
127
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

135
135
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

314
314
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

529
529
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

153
153
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

85
85
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

111
111
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

376
376

Meer sportnieuws