'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

door
'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

Opschudding in Frankrijk vorige week, waar een speelster van PSG een van haar ploeggenoten in mekaar zou hebben laten slaan. Het ging naar verluidt om Aminata Diallo, die blijkbaar een eitje te pellen had met Kheira Hamraoui. Zij is zowel bij het vrouwenelftal van Les Bleus als de Parijzenaars een van haar voornaamste concurrenten, en zou dus jaloers geweest zijn op de Franse international.


Stilaan geraken er alsmaar meer details bekend om de aanslag, waarbij het er aanvankelijk dus naar uitzag dat Diallo de opdrachtgever zou zijn geweest. Zij werd intussen echter opgepakt, ondervraagd en weer vrijgelaten, naar verluidt houdt de Franse politie alsmaar minder rekening met het bovenstaand scenario. In het onderzoek naar de mishandeling van Hamraoui, op wiens benen werd ingeslagen met een ijzeren staaf, duikt volgens Le Monde nu immers een andere opvallende naam op.

Niemand minder dan Éric Abidal zou per slot van rekening betrokken partij zijn geweest, zij het zonder kwaad opzet. Volgens de Franse krant staat de simkaart van Hamraoui namelijk op naam van de voormalige verdediger van onder meer Barcelona, waar ook het slachtoffer van 2018 tot afgelopen zomer nog actief was. In diezelfde periode trad Abidal er op als technisch directeur. Wellicht bloeide er toen dus iets tussen het tweetal, een relatie die mogelijk aan de grond ligt van de recente gebeurtenissen.

OVERSPEL
Tijdens de aanslag op Hamraoui zouden haar belagers haar tenslotte iets hebben toegebeten over 'vreemdgaan met getrouwde mannen', zo weet Le Monde verder. "Éric Abidal zal spoedig verhoord worden als getuige", bevestigt openbaar aanklager Maryvonne Caillibotte alvast tegenover de Franse krant. Bij monde van zijn advocaat laat Abidal, wiens echtgenote eveneens verhoord zou worden, dan weer weten verbaasd te zijn dat hij gelinkt wordt aan het voorval. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Denkt u nog dat Diallo iets te maken heeft met de aanslag?

Meest recent

Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

80
80
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

38
38
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

27
27
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

39
39
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

176
176
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

156
156
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

76
76
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

311
311
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

200
200
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

104
104
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

89
89
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

74
74
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

63
63
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

249
249
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

126
126
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

38
38
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

368
368
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

168
168
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

440
440
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49

Meer sportnieuws