'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

door
'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

Opschudding in Frankrijk vorige week, waar een speelster van PSG een van haar ploeggenoten in mekaar zou hebben laten slaan. Het ging naar verluidt om Aminata Diallo, die blijkbaar een eitje te pellen had met Kheira Hamraoui. Zij is zowel bij het vrouwenelftal van Les Bleus als de Parijzenaars een van haar voornaamste concurrenten, en zou dus jaloers geweest zijn op de Franse international.


Stilaan geraken er alsmaar meer details bekend om de aanslag, waarbij het er aanvankelijk dus naar uitzag dat Diallo de opdrachtgever zou zijn geweest. Zij werd intussen echter opgepakt, ondervraagd en weer vrijgelaten, naar verluidt houdt de Franse politie alsmaar minder rekening met het bovenstaand scenario. In het onderzoek naar de mishandeling van Hamraoui, op wiens benen werd ingeslagen met een ijzeren staaf, duikt volgens Le Monde nu immers een andere opvallende naam op.

Niemand minder dan Éric Abidal zou per slot van rekening betrokken partij zijn geweest, zij het zonder kwaad opzet. Volgens de Franse krant staat de simkaart van Hamraoui namelijk op naam van de voormalige verdediger van onder meer Barcelona, waar ook het slachtoffer van 2018 tot afgelopen zomer nog actief was. In diezelfde periode trad Abidal er op als technisch directeur. Wellicht bloeide er toen dus iets tussen het tweetal, een relatie die mogelijk aan de grond ligt van de recente gebeurtenissen.

OVERSPEL
Tijdens de aanslag op Hamraoui zouden haar belagers haar tenslotte iets hebben toegebeten over 'vreemdgaan met getrouwde mannen', zo weet Le Monde verder. "Éric Abidal zal spoedig verhoord worden als getuige", bevestigt openbaar aanklager Maryvonne Caillibotte alvast tegenover de Franse krant. Bij monde van zijn advocaat laat Abidal, wiens echtgenote eveneens verhoord zou worden, dan weer weten verbaasd te zijn dat hij gelinkt wordt aan het voorval. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Denkt u nog dat Diallo iets te maken heeft met de aanslag?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

14
14
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

72
72
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

90
90
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

102
102
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

75
75
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

72
72
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

362
362
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

189
189
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

218
218
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

295
295
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

155
155
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

205
205
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

441
441
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws