'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

251
'Abidal betrokken bij aanslag op PSG-speelster'

Opschudding in Frankrijk vorige week, waar een speelster van PSG een van haar ploeggenoten in mekaar zou hebben laten slaan. Het ging naar verluidt om Aminata Diallo, die blijkbaar een eitje te pellen had met Kheira Hamraoui. Zij is zowel bij het vrouwenelftal van Les Bleus als de Parijzenaars een van haar voornaamste concurrenten, en zou dus jaloers geweest zijn op de Franse international.


Stilaan geraken er alsmaar meer details bekend om de aanslag, waarbij het er aanvankelijk dus naar uitzag dat Diallo de opdrachtgever zou zijn geweest. Zij werd intussen echter opgepakt, ondervraagd en weer vrijgelaten, naar verluidt houdt de Franse politie alsmaar minder rekening met het bovenstaand scenario. In het onderzoek naar de mishandeling van Hamraoui, op wiens benen werd ingeslagen met een ijzeren staaf, duikt volgens Le Monde nu immers een andere opvallende naam op.

Niemand minder dan Éric Abidal zou per slot van rekening betrokken partij zijn geweest, zij het zonder kwaad opzet. Volgens de Franse krant staat de simkaart van Hamraoui namelijk op naam van de voormalige verdediger van onder meer Barcelona, waar ook het slachtoffer van 2018 tot afgelopen zomer nog actief was. In diezelfde periode trad Abidal er op als technisch directeur. Wellicht bloeide er toen dus iets tussen het tweetal, een relatie die mogelijk aan de grond ligt van de recente gebeurtenissen.

OVERSPEL
Tijdens de aanslag op Hamraoui zouden haar belagers haar tenslotte iets hebben toegebeten over 'vreemdgaan met getrouwde mannen', zo weet Le Monde verder. "Éric Abidal zal spoedig verhoord worden als getuige", bevestigt openbaar aanklager Maryvonne Caillibotte alvast tegenover de Franse krant. Bij monde van zijn advocaat laat Abidal, wiens echtgenote eveneens verhoord zou worden, dan weer weten verbaasd te zijn dat hij gelinkt wordt aan het voorval. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Denkt u nog dat Diallo iets te maken heeft met de aanslag?

Meest recent

Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

10
10
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

15
15
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

9
9
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

30
30
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

54
54
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

98
98
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

326
326
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

181
181
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

87
87
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

31
31
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

125
125
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

29
29
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

153
153
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

392
392
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

49
49
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

427
427
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

181
181
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

189
189
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

590
590
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

162
162
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

174
174
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

792
792
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

194
194
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

114
114

Meer sportnieuws