'Xavi geeft groenlicht voor sensationele rentree'

door
'Xavi geeft groenlicht voor sensationele rentree'

Nadat het de voorbije maanden flink verkeerd liep in Camp Nou, rekent FC Barcelona op clubicoon Xavi Hernandez om het tij te keren. De voormalige middenvelder met maar liefst 767 matchen voor de Blaugrana op de teller wil daarvoor duidelijk een beroep doen op nog een aantal oudgedienden.


Zo keerde Dani Alves zopas terug naar Catalonië, waar Xavi naar verluidt ook Thiago Alcantara graag opnieuw zou verwelkomen. Hij verloor destijds als jonkie nog de concurrentiestrijd tegen de nieuwe coach van Barça en trok daarom via Bayern München naar Liverpool, maar daar gaat het de 30-jarige middenvelder evenmin voor de wind. Mogelijk dus met een terugkeer naar het vroegere nest tot gevolg.

Daar houdt het echter niet op, want volgens Cadena SER liet Xavi tevens een oogje vallen op nóg een oude bekende met wie hij zelf een serieuze link heeft: Xavi Simons, vernoemd naar de 41-jarige legende. De nog steeds pas 18-jarige Nederlander ruilde La Masia twee jaar geleden in voor de jeugdopleiding van PSG, maar kwam in Parijs sindsdien nog niet verder dan twee optredens voor de hoofdmacht. 

REVANCHE VOOR MESSI
Hier en daar wordt er daarom getwijfeld of het toptalent de hoge verwachtingen wel nog zal inlossen bij de Franse grootmacht, waar zijn contract volgende zomer afloopt. Na nieuwjaar is Simons dus vrij om te onderhandelen met eventuele gegadigden, waaronder wellicht zijn ex-club. Daar gaf Xavi zelf alvast groen licht om de tiener, weliswaar geen prioriteit, opnieuw in de armen te sluiten. Binnen de bestuurskamer zou men een comeback van Simons dan weer deels beschouwen als revanche voor Lionel Messi, die net als Neymar enkele jaren eerder Barcelona deze zomer inruilde voor PSG.

LEES OOK: 'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

Gelooft u nog in Simons als absoluut toptalent?

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

5
5
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

41
41
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

7
7
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

98
98
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

70
70
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

120
120
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

60
60
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

69
69
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

44
44
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

98
98
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

176
176
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

51
51
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

390
390
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

69
69
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

239
239
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

89
89
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

112
112
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

97
97
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

70
70
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

372
372
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

326
326
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

307
307
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

67
67

Meer sportnieuws