'Xavi geeft groenlicht voor sensationele rentree'

door
'Xavi geeft groenlicht voor sensationele rentree'

Nadat het de voorbije maanden flink verkeerd liep in Camp Nou, rekent FC Barcelona op clubicoon Xavi Hernandez om het tij te keren. De voormalige middenvelder met maar liefst 767 matchen voor de Blaugrana op de teller wil daarvoor duidelijk een beroep doen op nog een aantal oudgedienden.


Zo keerde Dani Alves zopas terug naar Catalonië, waar Xavi naar verluidt ook Thiago Alcantara graag opnieuw zou verwelkomen. Hij verloor destijds als jonkie nog de concurrentiestrijd tegen de nieuwe coach van Barça en trok daarom via Bayern München naar Liverpool, maar daar gaat het de 30-jarige middenvelder evenmin voor de wind. Mogelijk dus met een terugkeer naar het vroegere nest tot gevolg.

Daar houdt het echter niet op, want volgens Cadena SER liet Xavi tevens een oogje vallen op nóg een oude bekende met wie hij zelf een serieuze link heeft: Xavi Simons, vernoemd naar de 41-jarige legende. De nog steeds pas 18-jarige Nederlander ruilde La Masia twee jaar geleden in voor de jeugdopleiding van PSG, maar kwam in Parijs sindsdien nog niet verder dan twee optredens voor de hoofdmacht. 

REVANCHE VOOR MESSI
Hier en daar wordt er daarom getwijfeld of het toptalent de hoge verwachtingen wel nog zal inlossen bij de Franse grootmacht, waar zijn contract volgende zomer afloopt. Na nieuwjaar is Simons dus vrij om te onderhandelen met eventuele gegadigden, waaronder wellicht zijn ex-club. Daar gaf Xavi zelf alvast groen licht om de tiener, weliswaar geen prioriteit, opnieuw in de armen te sluiten. Binnen de bestuurskamer zou men een comeback van Simons dan weer deels beschouwen als revanche voor Lionel Messi, die net als Neymar enkele jaren eerder Barcelona deze zomer inruilde voor PSG.

LEES OOK: Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Gelooft u nog in Simons als absoluut toptalent?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

18
18
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

146
146
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

98
98
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

313
313
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

268
268
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

258
258
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

526
526
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

774
774
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

806
806
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

601
601
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

360
360
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

256
256
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

364
364
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

217
217
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

400
400

Meer sportnieuws