Smaakmaker Antwerp hoopt Mertens op te volgen

380 stemmen
Smaakmaker Antwerp hoopt Mertens op te volgen

In België spelen heel wat Belgische jongens die roots hebben in het buitenland. Daardoor kunnen zij ook voor een andere interlandcarrière kiezen. Eén van hen is Manuel Benson van Royal Antwerp FC.


De flankaanvaller breekt helemaal door onder Brian Priske en is tot op heden de beste flankaanvaller van de Great Old. De ex-speler van KRC Genk, Moeskroen en Lierse SK maakt zeer veel progressie en hij loopt in de kijker. Er zijn ploegen zoals AS Monaco die hem scouten, maar Benson kan ook voor Angola uitkomen. 

Angola

Hij hoopt echter op een carrière bij de Rode Duivels, dat laat zijn makelaar Younous Oumouri weten in La Dernière Heure. "Angola nam al meermaals contact op, maar hij heeft liever geduld. De spelers die op zijn positie spelen, zoals Dries Mertens, zijn niet erg jong meer. Ik beweer niet dat hij dezelfde kwaliteiten heeft, maar het is een soortgelijk profiel van wie er niet al te veel rondlopen in België. Als Antwerp goed blijft spelen en Benson het momentum vasthoudt, waarom dan niet dromen van een selectie?"

Bij de Rode Duivels zijn er naast Dries Mertens nog spelers zoals Charles De Ketelaere, Jérémy Doku, Yari Verschaeren, Dodi Lukebakio, Eden Hazard en Leandro Trossard die op de flank uit de voeten kunnen. Benson is echter zeer goed bezig en wie weet haalt Martinez hem in maart wel bij de selectie. Dan gaat de bondscoach immers heel wat spelers kansen geven om zich te tonen en er zal geen enkele speler met meer dan 50 interlands achter zijn naam opgeroepen worden.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Zal Benson ooit Rode Duivel worden?

Meest recent

Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

9
9
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

6
6
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

23
23
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

127
127
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

94
94
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

208
208
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

185
185
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

352
352
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

348
348
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

238
238
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

71
71
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

63
63
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

507
507
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

177
177
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

186
186
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

925
925
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

99
99
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36

Meer sportnieuws