Smaakmaker Antwerp hoopt Mertens op te volgen

380 stemmen
Smaakmaker Antwerp hoopt Mertens op te volgen

In België spelen heel wat Belgische jongens die roots hebben in het buitenland. Daardoor kunnen zij ook voor een andere interlandcarrière kiezen. Eén van hen is Manuel Benson van Royal Antwerp FC.


De flankaanvaller breekt helemaal door onder Brian Priske en is tot op heden de beste flankaanvaller van de Great Old. De ex-speler van KRC Genk, Moeskroen en Lierse SK maakt zeer veel progressie en hij loopt in de kijker. Er zijn ploegen zoals AS Monaco die hem scouten, maar Benson kan ook voor Angola uitkomen. 

Angola

Hij hoopt echter op een carrière bij de Rode Duivels, dat laat zijn makelaar Younous Oumouri weten in La Dernière Heure. "Angola nam al meermaals contact op, maar hij heeft liever geduld. De spelers die op zijn positie spelen, zoals Dries Mertens, zijn niet erg jong meer. Ik beweer niet dat hij dezelfde kwaliteiten heeft, maar het is een soortgelijk profiel van wie er niet al te veel rondlopen in België. Als Antwerp goed blijft spelen en Benson het momentum vasthoudt, waarom dan niet dromen van een selectie?"

Bij de Rode Duivels zijn er naast Dries Mertens nog spelers zoals Charles De Ketelaere, Jérémy Doku, Yari Verschaeren, Dodi Lukebakio, Eden Hazard en Leandro Trossard die op de flank uit de voeten kunnen. Benson is echter zeer goed bezig en wie weet haalt Martinez hem in maart wel bij de selectie. Dan gaat de bondscoach immers heel wat spelers kansen geven om zich te tonen en er zal geen enkele speler met meer dan 50 interlands achter zijn naam opgeroepen worden.

LEES OOK: Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Zal Benson ooit Rode Duivel worden?

Meest recent

Garcia of nieuwe bondscoach? Vandenbempt spreekt heldere taal

Terwijl dit weekend de ontknoping van het WK 2026 wordt afgewerkt, is de KBVB-top volop bezig met ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

125
125
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

175
175
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

73
73
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

229
229
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

174
174
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

170
170
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

169
169
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

90
90
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

349
349
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

520
520
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

821
821
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

345
345
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

314
314
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

241
241
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

898
898
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

1142
1142
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

154
154
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

185
185
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

38
38
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

522
522
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

319
319
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

597
597
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

685
685
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

180
180

Meer sportnieuws