"Ibrahimovic moet oppassen dat hij geen attractie wordt"

163 stemmen

Zlatan Ibrahimovic is 40 jaar en speelt nog altijd bij AC Milan en Zweden. In Italië presteert hij nog goed, maar bij Zweden ligt dat anders. Daar speelt hij in een zwakker team.


Zlatan wil nog een laatste groot toernooi meemaken, maar Zweden verloor met 2-0 van Georgië. Achteraf was er veel kritiek op de voormalige spits van onder meer Ajax, Juventus, FC Barcelona en PSG. Wim Kieft, ex-spits van onder meer Ajax en Oranje, is in De Telegraaf kritisch voor zijn terugkeer als Zweeds international.

Match tegen Spanje

"Hij moet oppassen dat hij op zijn 40e geen attractie op zich wordt. Bij AC Milan verafgoden ze hem, is hij de baas en mits fit kan hij nog steeds het verschil maken in de top van de Serie A. Zich beschikbaar stellen voor het Zweedse nationale elftal is een ander verhaal. Een beetje overdreven om je op je 40e weer aan te bieden bij een matig elftal. Fysiek gaan de jaren tellen en dan verwacht je dat iemand als Zlatan zijn rust juist pakt tijdens de interlandperiodes in plaats van op stap te gaan met Zweden voor onbeduidende potjes in verre landen, op slechte velden", aldus Kieft.

Ibrahimovic kampte dit jaar met het nodige blessureleed. Daardoor miste hij het EK met Zweden en staat de teller met AC Milan voorlopig op 3 goals en 2 assists in 8 matchen. De spits speelde onlangs AS Roma nog op een hoopje. Zweden heeft na zeven speeldagen 15 punten, Spanje heeft er 16. Vanavond nemen beide ploegen het tegen elkaar op in Spanje en ze zullen daar uitmaken wie rechtstreeks naar het WK in Qatar gaat.

LEES OOK: Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Gaat Zlatan vanavond scoren tegen Spanje?

Meest recent

'Rigaux wil stunten met Belgische toptransfer'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

12
12
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

20
20
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

55
55
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

221
221
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

84
84
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

61
61
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

248
248
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

165
165
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

62
62
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

479
479
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

186
186
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

147
147
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

435
435
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

211
211
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

299
299
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

423
423
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

761
761
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3703
3703
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

74
74
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

93
93
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

153
153
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

64
64
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

225
225
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

78
78

Meer sportnieuws