Mulder ziet nog één laatste grote uitdaging voor de Rode Duivels

door
Mulder ziet nog één laatste grote uitdaging voor de Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK in Qatar. Een goede prestatie, maar ook niet meer dan dat. Heel de natie wacht op een trofee, ook Jan Mulder.


"België heeft een geweldige ploeg en wint altijd tegen zulke teams als Estland. Maar halve finales van EK’s en WK’s winnen ze nog niet. Dát is de opdracht van de Duivels. Om daar doorheen te breken", zei hij na de partij tegen VTM. Dat is echter een bijzonder moeilijke taak.

WK in Qatar

België haalde op het WK 2018 nog brons en dat was de beste prestatie ooit op een WK. Toen kon Roberto Martinez echter nog rekenen op spelers als Vincent Kompany, Marouane Fellaini en Moussa Dembélé én waren jongens als Jan Vertonghen, Toby Alderweireld en Dries Mertens nog vaste waarden bij Europese subtoppers. Dat is nu niét meer het geval.

Marc Degryse stelde dan weer vast dat de Belgen altijd falen tegen de grote landen. Hij alludeert op de uitschakelingen tegen Frankrijk en Italië op het laatste WK en EK, en de nederlaag tegen Frankrijk in de Nations League. Daarbij vergeet hij wel te zeggen dat de Belgen ook Brazilië en Portugal wisten uit te schakelen op grote toernooien en het bewijst nog maar eens dat het vaak van details afhangt. Al deze matchen werden met één doelpunt verschil beslist. Hopelijk hebben de Belgen in Qatar nog wat extra geluk en spelen ze een fantastisch toernooi.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Gaat België minstens de halve finale halen in Qatar?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

1
1
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

15
15
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

44
44
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

10
10
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

341
341
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

42
42
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

119
119
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

162
162
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

35
35
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

59
59
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

309
309
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

70
70
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

296
296
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

300
300
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

52
52
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

147
147
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

230
230
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

72
72
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

201
201
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

127
127
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

109
109
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

104
104

Meer sportnieuws